100645
 

Подаруй індивідуальний курс фотографії!

Повний курс фотомайстерності — 7 індивідуальних занять тривалістю по 3 години кожне. Справжній професіонал своєї справи допоможе в найкоротші терміни освоїти: нюанси використання світлотехніки, основні види зйомки, правила композиції та тонкощі ретушування. Формат кожного з уроків залишається на особистий розсуд: практикуватися можна в стінах сучасної студії або прямо під відкритим небом. Це шанс не тільки поглибити свої пізнання в області створення високоякісних знімків, але й «познайомитися ближче» з цифровою камерою. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 3 години Використати до 31.05.2018
1 людина
7 уроків по 3 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2018

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Повноцінний курс фотографії, який включає 7 індивідуальних занять тривалістю 3 години. Уроки проводить професійний фотограф. Підвищити рівень майстерності можуть як «зелені» новачки, так і аматори з певними навичками. Це не тільки можливість стати майстром гарного кадру, але й осягнути тонкощі подальшої обробки готового знімка в фоторедакторі.

Як все відбувається?

Навчання проходить у одному з найкращих у Києві профільних центрів — фотошколі Олексія Абрамова, яка розташована неподалік від метро «Золоті ворота». Щасливчик познайомиться з досвідченим фотографом. Потім профі оцінить рівень наявних навичок у галузі фотомистецтва та підбере програму занять. У найкоротші терміни Щасливчик дізнається, що таке экспонометрія, композиція, ретуш фото, закон зворотних квадратів, спеціальні види зйомки. Він буде переймати досвід прямо у свого наставника, повністю опинившись у центрі його уваги. Такий підхід допоможе отримати максимум користі від навчання.

Індивідуальна програма для 7 занять

Учень буде працювати зі своїм наставником наодинці, так що індивідуальний підхід — гарантовано! Можна самостійно коригувати теми занять, більш поглиблено вивчати питання, які цікавлять у першу чергу. Курс передбачає заняття з фотографії «з нуля», і підвищення професійної кваліфікації для учнів з певними навичками.

Можливість навчитися:

 • використовувати професійну світлотехніку
 • виставляти експозицію
 • розбиратися у специфіці цифрових фотокамер, аксесуарів та фільтрів
 • ретушувати фотографії

Заняття на вибір — у студії або під відкритим небом

Вивчати ази фотомистецтва, а також шліфувати наявні навички, можна як у стінах фотостудії, так і на теренах київських вулиць. Досить просто вибрати зручний формат уроків, попередньо погодивши свій вибір із викладачем.

Місце проведення враження:

Фотомайстер - Фотошкола
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

297 відгуків реальних людей

7 грудня 2017
Шикарный мастер класс! шла научиться более менее красиво фотографировать, чтоб для себя, а Василий Нилович познакомил, заинтересовал и открыл целый мир фотографии! целую философию! не просто механизм и алгоритм действий, а какую-то внутреннюю суть. 2 часа реально не заметно, и теперь захотелось пойти на курсы!!! Спасибо!!

22 листопада 2017
Брала мастер класс для дочери второй раз и очень надеялись, что будет Кривенко Василий Нилович. Два часа на улицах Киева пролетели супер быстро. Василий Нилович на практике показывал и рассказывал тонкости фотографирования. Мы очень ему благодарны за урок и обязательно приедем к нему ещё и ещё. Рекомендуем познакомиться с Василием Ниловичем, будете в восторге от его умения преподнести сам процесс фотографирования!!!!!! Спасибо!

24 жовтня 2017
Все было очень здорово и интересно. Узнала много много фактов про съемку, о которых раньше и не догадывалась. Спасибо за этот бесценный опыт. Обязательно приду еще!

20 жовтня 2017
Дуже сподобався майстер-клас по фотографії! Сертифікат подарували колеги на роботі, якщо чесно то не сильно хотів іти так як фото займаюсь вже декілька років і коли йшов, то очікував зовсім іншого, думав розкажуть якісь технічні фішки, налаштування різних режимів, а отримав поради не просто по техніці, а й багато інформації по самій суті фотографії, про стилі, історію і т.д. Дуже хороша подача...
Дуже сподобався майстер-клас по фотографії! Сертифікат подарували колеги на роботі, якщо чесно то не сильно хотів іти так як фото займаюсь вже декілька років і коли йшов, то очікував зовсім іншого, думав розкажуть якісь технічні фішки, налаштування різних режимів, а отримав поради не просто по техніці, а й багато інформації по самій суті фотографії, про стилі, історію і т.д. Дуже хороша подача матеріалу, надзвичайно цікаво було слухати, навіть задумався піти на повноцінні курси в школу до цього викладача, ще б тільки на це знайти час :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень