Подаруйте імерсивну екскурсію Farolero!

подарували вже 23 рази
1 людина
90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Разом з іншими слухачами гість вирушить на екскурсію містом, яке на певний час перетвориться на театральну сцену. Головний персонаж — ліхтарник на ім'я Фаролеро. Саме він стане провідником і розповість легенди міста. Протягом усього маршруту групу супроводжуватимуть актори, які допоможуть поринути в атмосферу та створять відчуття шоу.

Чому ми вибрали імерсивні екскурсії Farolero

Місце старту знаходиться у центрі міста — біля Лядських воріт. Перед екскурсією слухач отримає плащ і навушники, в яких лунатиме голос оповідача. У разі негоди видають парасолю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Анна
18 грудня 2018
Экскурсия невероятно интересная, мы с друзьями здорово провели время. Гид знает множество увлекательных историй и малоизвестных фактов о Киеве. Плюс все в формате шоу: плащи, фонари. Смело рекомендую впечатление!
Влад
11 грудня 2018
Очень интересно, необычно и познавательно. Ходил с ребенком, ему очень понравилось. Говорит, будто в сказку попал) Я тоже остался доволен. Радует, когда экскурсия - это не обычный поход в музей, а действительно увлекательная прогулка.
Соня
7 грудня 2018
Оооооочень крутой формат!! Все вокруг преобразилось.. Таким город я еще не видела)) Всем советую заглянуть на экскурсию к фонарщику! Обязательно куплю такое впечатление в подарок друзьям))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.