Подаруйте ігрову вечірку для друзів!

20 людей
4 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Компанія вирушить до клубу кіберспорту. У розпорядженні друзів буде все необхідне для вечірки: проектор, плазмові панелі, мікшерний пульт, консолі, настільні та комп'ютерні ігри. Кожен сам вирішить, що йому більше до душі. Діджей-початківець випробує свої сили за пультом мікшера, геймер перенесеться в віртуальний світ, а спортсмен буде ганяти м'яч на настільному футбольному полі. З собою можна взяти улюблену їжу та напої.

Чому ми вибрали клуб кіберспорту LifeZone

Заклад знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Площа Льва Толстого» в ТРЦ «Метроград». У розпорядженні відвідувачів буде Full HD проектор, плазмові панелі, мікшерний пульт, консолі PlayStation, набір GuitarHero Live. Крім цього, гравці зможуть випробувати консоль Xbox і приставку Kinect. Також в клубі є різні настільні ігри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Карина
7 червня 2018
Было круто! Это отличный способ отметить день рождения с друзьями, а потом продолжить праздник в одном из баров) Собственно, так мы и сделали)) Все остались довольны, и я в том числе!)) Спасибо Бодо за такую отличную идею ;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.