Подаруйте проходження міського квесту для компанії!

подарували вже 649 рази
5 людей
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзів чекає незвичайна прогулянка, під час якої потрібно розгадувати головоломки та вирішувати загадки. Гра пройде на різних локаціях Києва. Щоб взяти участь у квесті, спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Деталі про час і місце старту прийдуть в SMS. З собою необхідно взяти карту міста та телефон з виходом в інтернет. В кінці квесту учасники отримають фото та сувеніри на пам'ять.

Чому ми вибрали квест-кімнату «Замкнені»

Мережа квест-кімнат надає свої послуги вже 4 роки в 8 великих містах України. «Замкнені» — одна з найпопулярніших компаній серед шанувальників головоломок. Кожен міський квест являє собою новий маршрут з унікальними завданнями. У грі можуть взяти участь від 2 до 5 осіб.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Надежда
23 грудня 2018
Все очень понравилось. Организаторы все молодцы. А в конце ещё и подарочки получили, что оставило ещё больше положительных эмоций.
Валентина
20 червня 2018
Увлекательное приключение получилось! Ходили вместе с другом. Пришлось быстро думать и действовать. Увидели город с новой стороны - на некоторых улицах я, например, никогда и не была, хотя живу тут более 10 лет. Рекомендую! Как активный и интеллектуальный отдых супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.