Подаруйте проходження міського квесту для двох!

подарували вже 1 638 разів
2 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учасники вирушать на квест-прогулянку цікавими місцями Києва. Відгадуючи загадки, гравці будуть рухатися від локації до локації, поки не вирішать усі головоломки. Для участі необхідно зареєструвати команду на сайті. Про адресу місця, звідки стартує квест, буде повідомлено в SMS. Із собою потрібно взяти карту міста. Після проходження квесту команда отримає на пам'ять фото та магнітик.

Чому ми вибрали квест-кімнату «Замкнені»

За 4 роки існування мережа квест-кімнат встигла розростися на декілька великих міст України й отримала неабияку популярність серед прихильників головоломок. Організатори регулярно проводять міські квести, кожен раз вигадуючи нові загадки і маршрути.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Надежда
23 грудня 2018
Все очень понравилось. Организаторы все молодцы. А в конце ещё и подарочки получили, что оставило ещё больше положительных эмоций.
Валентина
20 червня 2018
Увлекательное приключение получилось! Ходили вместе с другом. Пришлось быстро думать и действовать. Увидели город с новой стороны - на некоторых улицах я, например, никогда и не была, хотя живу тут более 10 лет. Рекомендую! Как активный и интеллектуальный отдых супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.