101685
 

Подаруй майстер-клас на гірськолижному тренажері!

Індивідуальне заняття на лижах або сноуборді на спеціальному тренажері. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, спеціальне покриття якої забезпечує ковзання, як по снігу. Професійний інструктор і новачків навчить маневрувати по схилу, і більш досвідченим «лижникам» допоможе відточити їхню майстерність. 30 хвилин практичного навчання зміняться 10-ма хвилинами самостійного катання. Швидкість спуску регулюється від 2-х до 35 км/год, що при бажанні гарантує драйв, не менший, ніж на справжньому гірському спуску! Крім того, 1 з 4-х тренажерів здатний змінювати кут нахилу, тому «крутість» схилу можна обрати на свій розсуд. детальніше...

1 люд. 40 хвилин Використати до 31.07.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 211 раз
1 людина
40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Гірськолижний тренажер - що це?

Унікальна можливість підкорити «снігову вершину» на лижах чи сноуборді у будь-яку пору року. Гірськолижний тренажер візуально подібний до величезної бігової доріжки. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, її спеціальне покриття гарантує максимально реалістичне ковзання. Залишаючись практично на одному місці, можна швидко маневрувати з боку в бік. Усього за півгодини персональний тренер допоможе освоїти техніку впевненого спуску або підвищити рівень своєї майстерності. Після заняття пропонується здійснити самостійний 10-хвилинний «заїзд» і насолодитися новими можливостями!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний лижний комплекс «Proleski», де на нього насамперед чекає знайомство із професійним інструктором. В залежності від особистих побажань, йому підберуть лижі або сноуборд, а також видадуть необхідну захисну екіпіровку. Після невеликого інструктажу, можна буде випробувати свої сили на тренажері. Рівень навичок зумовить відповідні особливості спуску - швидкість, додаткові нахили платформи. Інструктор півгодини знаходитиметься поруч і ретельно стежитиме за правильністю техніки Щасливчика. Після невеликого перепочинку можна буде закріпити отримані навички, самостійно прокотившись на тренажері протягом 10 хвилин.

Лижі або сноуборд на вибір

Для катання можна обрати як лижі, так і сноуборд. Головною відмінністю є техніка спуску і гострота відчуттів. Також видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, налокітники і наколінники. За бажанням, на заняття можна прихопити навіть своє улюблене спорядження.

Тренажери різної складності

У комплексі розташовано цілих 4 гірськолижних тренажери. Один з них додатково змінює кути нахилу траси у різних напрямках, що робить умови спуску більш екстремальними. Також регулюється швидкість пересування - від 2-х до 35 км/год.

Альтернатива звичайному фітнесу

Крім задоволення, катання на гірськолижному тренажері становить величезну користь для здоров'я! Під час тренування тіло отримує ідентичне навантаження, як і рухаючись справжнім схилом. Отож, 10 хвилин безперервного катання прирівнюються до 3 км спуску або 20-хвилинного тренування на орбітреку. А ще - це прекрасна можливість навчитися кататися на лижах чи сноуборді, вдосконалити свою техніку і підготуватися до нового сезону!

Місце проведення враження:

39 відгуків реальних людей

18 лютого 2018
Спасибо огромное команде Bodo и тренерам! Катались первый раз,Тренера молодцы, поясняют все отлично и профессионально. Куча позитивных эмоций !!! ,хоть и было тяжело)))Спасибо огромное!!!

12 лютого 2018
Враження дуже сподобалося. Пробували вперше стати на сноуборд. Як виявилося, це не так легко:) Проте інструктори швидко розповіли, що і до чого. Час пройшов швидко і весело. Враження цікаве і корисне. Всім рекомендую

И
Ирина
6 лютого 2018
Откатала на сноуборде в прошлую субботу и это впечатление мне реально понравилось. Сервис отличный. Инструктор хорошо справился с моим страхом и подсказывал как и что делать. 40 минут вполне достаточно, особенно для новичков. Кстати, если физ. нагрузки у вас нерегулярные, готовьтесь к крепатуре :)

С
Сергей
7 листопада 2017
Очень понравилось все, включая организацию. Ощущения действительно как на снегу, только тренажер не прощает ошибок))). Инструктор дал несколько дельных советов, которые думаю пригодятся на склоне.Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень