101685
 

Подаруй урок на гірськолижному тренажері!

Індивідуальне заняття з лиж або сноуборду на спеціальному тренажері. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, спеціальне покриття якої забезпечує майже «снігове» ковзання. Професійний інструктор й новачків навчить маневрувати по схилу, і більш досвідченим «лижникам» допоможе відточити їхню майстерність. 30 хвилин практичного навчання зміняться 10-ма хвилинами самостійного катання. Швидкість спуску регулюється від 2-х до 35 км/год, що гарантує драйв, не менший, ніж на справжньому гірському спуску! Більш за те: 1 з 4-х тренажерів здатний змінювати кут нахилу, тому «крутість» схилу можна обрати на свій розсуд. детальніше...

1 чол. 40 хвилин Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 332 раз
1 людина
40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Гірськолижний тренажер - що це?

Унікальна можливість підкорити «снігову вершину» на лижах чи сноуборді у будь-яку пору року. Гірськолижний тренажер візуально подібний до величезної бігової доріжки. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, її спеціальне покриття гарантує максимально реалістичне ковзання. Залишаючись практично на одному місці, можна швидко маневрувати з боку в бік. Усього за півгодини персональний тренер допоможе освоїти техніку впевненого спуску або підвищити рівень своєї майстерності. Після заняття пропонується здійснити самостійний 10-хвилинний «заїзд» і насолодитися новими можливостями!

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний лижний комплекс «Proleski», де на нього насамперед чекає знайомство із професійним інструктором. В залежності від особистих побажань, йому підберуть лижі або сноуборд, а також видадуть необхідну захисну екіпіровку. Після невеликого інструктажу, можна буде випробувати свої сили на тренажері. Рівень навичок зумовить відповідні особливості спуску - швидкість, додаткові нахили платформи. Інструктор півгодини знаходитиметься поруч і ретельно стежитиме за правильністю техніки Щасливчика. Після невеликого перепочинку можна буде закріпити отримані навички, самостійно прокотившись на тренажері протягом 10 хвилин.

Лижі або сноуборд на вибір

Для катання можна обрати як лижі, так і сноуборд. Головною відмінністю є техніка спуску і гострота відчуттів. Також видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, налокітники і наколінники. За бажанням, на заняття можна прихопити навіть своє улюблене спорядження.

Тренажери різної складності

У комплексі розташовано цілих 4 гірськолижних тренажери. Один з них додатково змінює кути нахилу траси у різних напрямках, що робить умови спуску більш екстремальними. Також регулюється швидкість пересування - від 2-х до 35 км/год.

Альтернатива звичайному фітнесу

Крім задоволення, катання на гірськолижному тренажері становить величезну користь для здоров'я! Під час тренування тіло отримує ідентичне навантаження, як і рухаючись справжнім схилом. Отож, 10 хвилин безперервного катання прирівнюються до 3 км спуску або 20-хвилинному тренуванню наорбітреку. А ще - це прекрасна можливість навчитися кататися на лижах чи сноуборді, вдосконалити свою техніку і підготуватися до нового сезону!

Місце проведення враження:

28 відгуків реальних людей

21 лютого 2017
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие...
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие обратной связи и т.п. Но потом "прорвало": и письмо, и СМС, и звонок с обратной связью)

30 січня 2017
Водили ребенка, радости полные штаны. Вымотался, устал даже за полчаса, однако был очень доволен, сильно хочет научиться на сноуборде ездить. Очень приятный персонал, в общем и целом - и я, и сын довольны полученным впечатлением.

28 січня 2017
Спасибо большое за такое незабываемое впечатление, теперь у меня появилось огромное желание в дальнейшем кататься на лижах и заниматься таким видом спорта!!!Это необычно и интересно

В
Виктор
11 січня 2017
Добрый вечер Оксана!!!Не мог сразу Вам ответить,так как "осваивал" горы в Карпатах!!Перед поездкой жена подарила мне урок на горнолыжном тренажёре.Всё понравилось и получилось,я доволен.Большое спасибо всей вашей команде!!!В январе собираемся с женой посетить ваши впечатления опять...!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень