101685
 

Подаруй урок на гірськолижному тренажері!

Індивідуальне заняття на лижах або сноуборді на спеціальному тренажері. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, спеціальне покриття якої забезпечує ковзання, як по снігу. Професійний інструктор і новачків навчить маневрувати по схилу, і більш досвідченим «лижникам» допоможе відточити їхню майстерність. 30 хвилин практичного навчання зміняться 10-ма хвилинами самостійного катання. Швидкість спуску регулюється від 2-х до 35 км/год, що при бажанні гарантує драйв, не менший, ніж на справжньому гірському спуску! Крім того, 1 з 4-х тренажерів здатний змінювати кут нахилу, тому «крутість» схилу можна обрати на свій розсуд. детальніше...

1 люд. 40 хвилин Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 662 раз
1 людина
40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Гірськолижний тренажер - що це?

Унікальна можливість підкорити «снігову вершину» на лижах чи сноуборді у будь-яку пору року. Гірськолижний тренажер візуально подібний до величезної бігової доріжки. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, її спеціальне покриття гарантує максимально реалістичне ковзання. Залишаючись практично на одному місці, можна швидко маневрувати з боку в бік. Усього за півгодини персональний тренер допоможе освоїти техніку впевненого спуску або підвищити рівень своєї майстерності. Після заняття пропонується здійснити самостійний 10-хвилинний «заїзд» і насолодитися новими можливостями!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний лижний комплекс «Proleski», де на нього насамперед чекає знайомство із професійним інструктором. В залежності від особистих побажань, йому підберуть лижі або сноуборд, а також видадуть необхідну захисну екіпіровку. Після невеликого інструктажу, можна буде випробувати свої сили на тренажері. Рівень навичок зумовить відповідні особливості спуску - швидкість, додаткові нахили платформи. Інструктор півгодини знаходитиметься поруч і ретельно стежитиме за правильністю техніки Щасливчика. Після невеликого перепочинку можна буде закріпити отримані навички, самостійно прокотившись на тренажері протягом 10 хвилин.

Лижі або сноуборд на вибір

Для катання можна обрати як лижі, так і сноуборд. Головною відмінністю є техніка спуску і гострота відчуттів. Також видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, налокітники і наколінники. За бажанням, на заняття можна прихопити навіть своє улюблене спорядження.

Тренажери різної складності

У комплексі розташовано цілих 4 гірськолижних тренажери. Один з них додатково змінює кути нахилу траси у різних напрямках, що робить умови спуску більш екстремальними. Також регулюється швидкість пересування - від 2-х до 35 км/год.

Альтернатива звичайному фітнесу

Крім задоволення, катання на гірськолижному тренажері становить величезну користь для здоров'я! Під час тренування тіло отримує ідентичне навантаження, як і рухаючись справжнім схилом. Отож, 10 хвилин безперервного катання прирівнюються до 3 км спуску або 20-хвилинного тренування на орбітреку. А ще - це прекрасна можливість навчитися кататися на лижах чи сноуборді, вдосконалити свою техніку і підготуватися до нового сезону!

Місце проведення враження:

36 відгуків реальних людей

С
Сергей
7 листопада 2017
Очень понравилось все, включая организацию. Ощущения действительно как на снегу, только тренажер не прощает ошибок))). Инструктор дал несколько дельных советов, которые думаю пригодятся на склоне.Спасибо

2 листопада 2017
Самые яркие впечатления. Большое спасибо команде BODO! Отдельное спасибо инструкторам. Вы лутшие!!!!

4 жовтня 2017
Впечатление очень понравилось. Подарили на день рождение. После это решил стать на сноуборд. Всем советую.

М
Марина
25 липня 2017
Интересно в разгар лета иметь возможность покататься на борде. Ощущения достаточно реалистичные. Тренера компетентные. Мне помогал освоиться на дорожке Владимир, за что большое спасибо, особенно, за юморок)) 40 минут, конечно, мало. Хотя бы час я бы с удовольствием откатала. Считаю, что впечатление "урок на горнолыжном тренажере" самый достойный выбор в данном ценовом диапазоне.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень