101685
 

Подаруй урок на гірськолижному тренажері!

Індивідуальне заняття на лижах або сноуборді на спеціальному тренажері. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, спеціальне покриття якої забезпечує ковзання, як по снігу. Професійний інструктор і новачків навчить маневрувати по схилу, і більш досвідченим «лижникам» допоможе відточити їхню майстерність. 30 хвилин практичного навчання зміняться 10-ма хвилинами самостійного катання. Швидкість спуску регулюється від 2-х до 35 км/год, що при бажанні гарантує драйв, не менший, ніж на справжньому гірському спуску! Крім того, 1 з 4-х тренажерів здатний змінювати кут нахилу, тому «крутість» схилу можна обрати на свій розсуд. подробнее...

1 чол. 40 хвилин Використати до 30.11.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 851 раз
1 людина
40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2017

Гірськолижний тренажер - що це?

Унікальна можливість підкорити «снігову вершину» на лижах чи сноуборді у будь-яку пору року. Гірськолижний тренажер візуально подібний до величезної бігової доріжки. Це похила поверхня з рухомою стрічкою, її спеціальне покриття гарантує максимально реалістичне ковзання. Залишаючись практично на одному місці, можна швидко маневрувати з боку в бік. Усього за півгодини персональний тренер допоможе освоїти техніку впевненого спуску або підвищити рівень своєї майстерності. Після заняття пропонується здійснити самостійний 10-хвилинний «заїзд» і насолодитися новими можливостями!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний лижний комплекс «Proleski», де на нього насамперед чекає знайомство із професійним інструктором. В залежності від особистих побажань, йому підберуть лижі або сноуборд, а також видадуть необхідну захисну екіпіровку. Після невеликого інструктажу, можна буде випробувати свої сили на тренажері. Рівень навичок зумовить відповідні особливості спуску - швидкість, додаткові нахили платформи. Інструктор півгодини знаходитиметься поруч і ретельно стежитиме за правильністю техніки Щасливчика. Після невеликого перепочинку можна буде закріпити отримані навички, самостійно прокотившись на тренажері протягом 10 хвилин.

Лижі або сноуборд на вибір

Для катання можна обрати як лижі, так і сноуборд. Головною відмінністю є техніка спуску і гострота відчуттів. Також видається повний комплект захисного екіпірування: шолом, налокітники і наколінники. За бажанням, на заняття можна прихопити навіть своє улюблене спорядження.

Тренажери різної складності

У комплексі розташовано цілих 4 гірськолижних тренажери. Один з них додатково змінює кути нахилу траси у різних напрямках, що робить умови спуску більш екстремальними. Також регулюється швидкість пересування - від 2-х до 35 км/год.

Альтернатива звичайному фітнесу

Крім задоволення, катання на гірськолижному тренажері становить величезну користь для здоров'я! Під час тренування тіло отримує ідентичне навантаження, як і рухаючись справжнім схилом. Отож, 10 хвилин безперервного катання прирівнюються до 3 км спуску або 20-хвилинного тренування на орбітреку. А ще - це прекрасна можливість навчитися кататися на лижах чи сноуборді, вдосконалити свою техніку і підготуватися до нового сезону!

Місце проведення враження:

31 відгук

21 березня 2017
Покупала абонемент в подарок своему мужчине, перед поездкой в Буковель. Очень крутая штука! Имитация горки на 90% приближена к реальной. Если ходить заниматься с нуля, то потом можно смело идти кататься на реальном спуске) Инструктора очень внимательные и достойные. Советую) спасибо Бодо за такое впечатление)

14 березня 2017
Заняття було дуже корисним, я навчився триматися на лижах, освоїв базові навички поворотів та гальмування. Радий що сходив на урок, він дуже допоміг мені при старті гірськолижного відпочинку:). Обов'язково сходжу ще, якщо вирішу спробувати сноуборд.

Ю
Юрій
28 лютого 2017
На Новий Рік мені подарували 2 коробки вражень від Bodo. 1- горно-лижний тренажер; 2- політ в аеротрубі. Перше спробував сноуборд на тренажері. Не думав що буде так тяжко, але воно того варте! Враження словами не передати. Шкодую тільки за тим, що був сам, і не залишилось відео чи фото на згадку. Дуже сподобалось відношення персоналу. Приємні, вічливі, які працюють на результат. Я вважаю, що враження від Bodo, це найкращий подарунок. Дякую Вам!

21 лютого 2017
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие...
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие обратной связи и т.п. Но потом "прорвало": и письмо, и СМС, и звонок с обратной связью)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень