101686
 

Подаруй урок на гірськолижному тренажері для двох!

Індивідуальний урок з лиж або сноуборду на спеціальному тренажері в супроводі досвідченого інструктора + 10 хвилин самостійного катання. Похила поверхня з рухомою стрічкою нагадує велику бігову доріжку. Спеціальна поверхня забезпечує необхідний рівень ковзання. Швидкість пересування регулюється від 2-х до 35 км/год. Цілих 4 тренажери для спуску. Можливість познайомитися з секретами впевненого спуску або удосконалити навички. подробнее...

2 чол. до 40 хвилин Використати до 31.12.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 120 раз
2 людини
до 40 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Гірськолижний тренажер для двох — що це?

Захоплююча можливість спуститися по «нескінченному схилу» на лижах чи сноуборді і взимку, і влітку. Гірськолижний тренажер нагадує величезну бігову доріжку — похилу поверхню із рухомою стрічкою. Спеціальне покриття імітує ковзання, як по снігу. Так можна долати кілометри, маневруючи з боку в бік практично на одному місці. За півгодини професійний інструктор допоможе освоїти техніку впевненого спуску або удосконалити рівень навичок. А насолодитися новими вміннями можна під час самостійного 10-хвилинного катання!

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у сучасному лижному комплексі Proleski. Тут на них чекає зустріч із досвідченим інструктором. Насамперед, кожному підберуть необхідну захисну екіпіровку, а також спорядження за бажанням — лижі або сноуборд. Після короткого інструктажу, можна приступати до найцікавішого — заняття на тренажері. У залежності від рівня навичок буде встановлена складність спуску та його швидкість. Постійно перебуваючи поруч, інструктор буде стежити за технікою пересування і давати необхідні поради. А перевірити нові навички можна під час 10-хвилинного катання. Це можна зробити як після невеликого перепочинку, так і в будь-який інший день.

Катання на лижах чи сноуборді

В залежності від особистих уподобань, можна займатися як на лижах, так і на сноуборді, які відрізняються технікою спуску. Спорядження можна підібрати на місці або принести своє особисте. Кожному гостю надається необхідна захисна екіпіровка, яка включає шолом, налокітники та наколінники.

Тренажери різної складності

Гірськолижний комплекс має у своєму розпорядженні 4 тренажери. Один із них змінює положення траси в різних напрямках, що робить умови спуску більш екстремальними. Залежно від навичок, швидкість пересування може варіюватися від декількох кілометрів до 35 км/год.

Альтернатива реальному спуску

Крім яскравих відчуттів, катання на тренажері є чудовим фізичним навантаженням! Воно рівноцінне пересуванню по реальному схилу. Близько 10 хвилин безперервного катання можна порівняти з 3 км спуску або 20-хвилинним тренуванням на орбітреці. Просто прекрасна можливість освоїти ази впевненого спуску, вдосконалити свої навички та підготуватися до майбутнього сезону!

Місце проведення враження:

31 відгук

21 березня 2017
Покупала абонемент в подарок своему мужчине, перед поездкой в Буковель. Очень крутая штука! Имитация горки на 90% приближена к реальной. Если ходить заниматься с нуля, то потом можно смело идти кататься на реальном спуске) Инструктора очень внимательные и достойные. Советую) спасибо Бодо за такое впечатление)

14 березня 2017
Заняття було дуже корисним, я навчився триматися на лижах, освоїв базові навички поворотів та гальмування. Радий що сходив на урок, він дуже допоміг мені при старті гірськолижного відпочинку:). Обов'язково сходжу ще, якщо вирішу спробувати сноуборд.

Ю
Юрій
28 лютого 2017
На Новий Рік мені подарували 2 коробки вражень від Bodo. 1- горно-лижний тренажер; 2- політ в аеротрубі. Перше спробував сноуборд на тренажері. Не думав що буде так тяжко, але воно того варте! Враження словами не передати. Шкодую тільки за тим, що був сам, і не залишилось відео чи фото на згадку. Дуже сподобалось відношення персоналу. Приємні, вічливі, які працюють на результат. Я вважаю, що враження від Bodo, це найкращий подарунок. Дякую Вам!

21 лютого 2017
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие...
Впечатление замечательное) На тренажеры мы опоздали, но нас очень вежливо встретили, все показали, рассказали, помогли одеть инвентарь, а потом долго учили 2-х "косолапых неумех". После занятия все мышцы болят. Завтра на катание уже без тренера - не уверен, что осилим. К "Бодо" есть вопросы: пришлось звонить раза 4 пока заказали услугу. Разные менеджеры, повторяющиеся вопросы, отсутствие обратной связи и т.п. Но потом "прорвало": и письмо, и СМС, и звонок с обратной связью)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень