101645
 

Перегони на каяках для двох

Водна прогулянка по Десенці на одномісних байдарках — швидкохідних прогулянкових човнах. Першою частиною пригоди стане навчання: протягом лічених хвилин персональний інструктор пояснить, як правильно грести веслом і керувати плавзасобом. Наступні 2 години будуть присвячені «вільному плаванню» — доведеться відправитися на самостійну прогулянку по затоці Десенка, що знаходиться у парку Дружби народів. детальніше...

2 люд. 2 години 15 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години 15 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 30.11.2018

Перегони на каяках для двох — що це?

Захоплююча водна прогулянка по Десенці на швидкісних одномісних прогулянкових каяках. Це своєрідні подовжені човни, призначені для катання по спокійній водній гладі. Веслування здійснюється за допомогою весла. Плавзасіб дуже простий в управлінні й не вимагає спеціальних навичок.

Як все відбувається?

Щасливчики відчують усі переваги прогулянкового каякінгу в затоці Десенки — притоці Дніпра. Тут їх зустріне професійний інструктор, який видасть необхідну екіпіровку, попередньо ознайомить із правилами безпеки, а також допоможе здобути практичні навички на воді. У Щасливчиків буде 2 години для самостійного плавання на каяках у затоці річки. 

Ідеальний каяк для водних прогулянок

Випробувати комфортні прогулянкові каяки вийде на практиці, вони ідеально підходять для пересування на «спокійній воді». Завдяки особливостям конструкції вони безпечні й прості в управлінні, тому навіть новачок зможе спробувати всі принади самостійного веслування. 

2 години самостійного веслування

Навчившись правильно гребти веслом, можна буде самостійно відправитися на водну прогулянку. Часу буде достатньо, щоб насолодитися веслуванням і закріпити на практиці отримані навички.

Один із наймальовничіших куточків столиці

Учасники прогулянки зможуть дослідити на каяках прибережну зону Десенки. Завдяки компактним розмірам, човен може легко пройти навіть поміж заростями жовтих латать.

Місце проведення враження:

Київська школа каякінгу
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

16 відгуків реальних людей

І
Іван
11 вересня 2017
Все пройшло круто, ідеальний вибір для любителів активного відпочинку!

Y
Yuliia
5 вересня 2017
Дуже сподобалось враження! Подарували друзі на день народження, власне разом з ними і влаштували гонки ) Весело та незабутньо!

А
Анна
31 серпня 2017
Очень понравилось, что каяки рассчитаны на одного (никто не мешает), можно плыть куда захочется и рассчитывать только на свои силы и выдержку). Выбрала это впечатление из за любопытства и очень люблю активный отдых. Идея подарка- впечатлила :) Подарок подарили сотрудники на день рождения. Очень приятно получить подарок от Бодо, а также хочется дарить его всем: коллегам, знакомым, друзьям и родственникам :) Спасибо, что делаете жизнь ярче!

О
Ольга
14 серпня 2017
Впечатления прекрасны! Давно подумывали с мужем отправиться на каяках в отпуск. А тут друзья подарили подарочный сертификат, в котором одно из предлагаемых впечатлений было это. Два часа. Погода замечательная! Жаль только, что вода позеленела. Но это совершенно не помешало получить восторг от прогулки! Спасибо друзьям и bodo !

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень