101645
 

Подаруй перегони на каяках для двох!

Водна прогулянка по Десенці на одномісних байдарках — швидкохідних прогулянкових човнах. Першу частину пригоди становитиме навчання: протягом 15-20 хвилин персональний інструктор буде пояснювати, як правильно гребти дволопатевою веслом і керувати плавзасобом. Наступні 2 години будуть присвячені «вільного плавання» — належить відправитися на самостійну прогулянку по затоці Десенка, що знаходиться у парку Дружби народів. детальніше...

2 чол. 2 години 15 хвилин Використати до 28.02.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 943 раз
2 людини
2 години 15 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 28.02.2018

Перегони на каяках для двох — що це?

Захоплююча водна прогулянка по Десенці на швидкісних одномісних прогулянкових каяках. Це своєрідні подовжені човни, призначені для катання по спокійній водній гладі. Веслування здійснюється за допомогою дволопастного весла. Плавзасіб дуже простий в управлінні й не вимагає спеціальних навичок.

Як все відбувається?

Щасливчики відчують усі переваги прогулянкового каякінга в затоці Десенки — притоці Дніпра. Тут їх зустріне професійний інструктор, який видасть необхідну екіпіровку, попередньо ознайомить із правилами безпеки, а також допоможе здобути практичні навички на воді. У Щасливчиків буде 2 години для самостійного плавання на каяках у затоці річки. 

Ідеальний каяк для водних прогулянок

На практиці вийде випробувати комфортні прогулянкові каяки, які ідеально підходять для пересування на «спокійній воді». Завдяки особливостям конструкції вони безпечні й прості в управлінні, тому навіть новачок зможе спробувати всі принади самостійного веслування. 

2 години самостійного веслування

Навчившись правильно гребти веслом, можна буде самостійно відправитися на водну прогулянку. Часу буде достатньо, щоб насолодитися веслуванням і закріпити на практиці отримані навички.

Один із наймальовничіших куточків столиці

Учасники прогулянки зможуть дослідити на каяках прибережну зону Десенки. Завдяки компактним розмірам, човен може легко пройти навіть поміж заростями жовтих латать.

Місце проведення враження:

Київська школа каякінгу
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

О
Ольга
14 серпня 2017
Впечатления прекрасны! Давно подумывали с мужем отправиться на каяках в отпуск. А тут друзья подарили подарочный сертификат, в котором одно из предлагаемых впечатлений было это. Два часа. Погода замечательная! Жаль только, что вода позеленела. Но это совершенно не помешало получить восторг от прогулки! Спасибо друзьям и bodo !

10 липня 2017
Драйвовое приключение! Захватывающие впечатления! На каяках с мужем плавали впервые, но это очень просто! Инструктаж длился 1 минуту на берегу, но большего и не нужно! Два часа на воде в предпочитаемом для вас темпе, все супер! Главное: взять с собой сменную одежду! Т.к. есть риск намокнуть)) спасибо Бодо и Парку за эмоции!!

А
Артем
3 липня 2017
Круто прокатится по Днепру на лодочке, очень успокаивает и вдохновляет. Или просто остановится и качаясь на волнах слушать пение птиц и плескание воды. Все было очень классно!

М
Мар'яна
5 жовтня 2016
Дуже сподобалось! Плавання на каяках було подарунком від близьких друзів на День народження. З переліку вражень саме цю прогулянку вибрали давно, проте все літо були якісь інші справи. Довго думали, чи варто виходити на воду в кінці вересня, але з першої хвилини катання на воді не пожаліли ні хвилини! Було дуже комфортно і краса природи з води виглядала прекрасно! Все пройшло на вищому рівні...
Дуже сподобалось! Плавання на каяках було подарунком від близьких друзів на День народження. З переліку вражень саме цю прогулянку вибрали давно, проте все літо були якісь інші справи. Довго думали, чи варто виходити на воду в кінці вересня, але з першої хвилини катання на воді не пожаліли ні хвилини! Було дуже комфортно і краса природи з води виглядала прекрасно! Все пройшло на вищому рівні, плюс до всього, компанія за 1 день підтвердила бронювання саме цього враження, тому за швидкість особливе дякую! Одним словом, враження чудове і всім рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень