Подаруйте урок гончарного майстерності!

подарували вже 19 479 разів
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Викладач покаже, як розминати глину, надавати їй бажаний вид, формувати дрібні деталі. Під час майстер-класу учень також попрацює за механічним гончарним кругом. Готовий виріб можна буде забрати додому, він не обпалюється. Заняття проходить в групі до 10 людей.

Чому варто спробувати гончарство

Протягом майстер-класу учень зможе власноруч зліпити глиняний виріб: наприклад, авторську чашку, вазочку або горщик. Готова саморобка стане не тільки оригінальним сувеніром, але й прикрасою для домашнього інтер'єру. Всі необхідні матеріали та інструменти для уроку видаються на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 097 відгуків

Никита
Вчора
https://www.facebook.com/100010073386916
Спасибо bodo за организацию яркого впечатления, все прошло на высшем уровне. Спасибо мастеру своего дела, было очень интересно, остались незабываемые эмоции. ⭐⭐⭐⭐⭐ Всем советую))
Елена
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008797998020
Вчора була на майстер класі''Гончарна майстерість'',студія ,,Ліхтарик''. Атмосфера тепла,спокійна,доброзичлива.Все пройшло на високому рівні.Раджу відвідати. Працівники Bodo оцінка 5 з 5) за організацію)
Ирина
17 лютого 2019
Получили массу положительных впечатлений. Вме супер.было душевно и приятно. Мастер по гончарству Даша замечательный учитель и человек. 17 февраля День доброты. Мы получили доброту и отдали частичку доброты миру. Спасибо Даше и bodo
Юлия
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001399024527
Вчера были на мастер-классе по гончарному мастерству в Творческой студии "Мастер-класс" в г.Днепр. Нам с мужем очень понравилось. Руки работали, а мозги отдыхали

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.