101289
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Річний абонемент на відвідання престижного спорткомплексу. Він дає право відвідувати різні зони: тренажерний зал, сайкл-студію, кардіо-зону або на групові заняття. Приємним сюрпризом стане перше відвідування, на якому досвідчений інструктор познайомить новачка з різними видами тренажерів, розповість, як ними користуватися і навчить правильно розраховувати фізичне навантаження. Абонемент також надає право відвідувати фінську сауну, яка завдяки високій температурі повітря — +70-100 С, — в лічені хвилини допоможе розслабитися після інтенсивних тренувань. Це можливість сформувати міцний м'язовий каркас, зміцнити імунітет і отримати гарну фігуру. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 31.03.2019
5 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 49 раз
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Річний абонемент у спортзал — що це?

Безлімітний абонемент на цілий рік в один із кращих спорткомплексів Києва. Унікальна можливість відвідувати ефективні групові тренування, кардіо-зону з біговими доріжками, сайкл-студію і займатися на сучасних тренажерах у будь-який день тижня — з раннього ранку до пізнього вечору. Відвідування фінської сауни з «сухим» паром підсилить ефект від тренувань. Перше заняття у тренажерному залі проводить професійний інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із комплексів мережі фітнес-клубів Sport&Spa, де активує річний абонемент класу «Стандарт». Перше знайомство з тренажерним залом розпочнеться вступним інструктажем, у рамках якого досвідчений тренер навчить правильно поводитися зі спорядженням. За окрему плату він також може скласти індивідуальну програму тренувань. У розпорядженні Щасливчика буде величезна кардіо-зона з біговими доріжками, сайкл-студія та різноманітні групові тренування. У розкладі є кращі сучасні напрямки — від запальної латини до заспокійливих йоги та пілатесу. А після насиченого й цікавого заняття можна насолодитися приємним розпарюванням у фінській сауні.

Студія групових занять

У «арсеналі» фітнес-клубу є також багато занять у групах. Серед них:

 • аеробні класи
 • бойові мистецтва
 • класи mind&body
 • силові класи
 • змішані класи
 • танцювальні класи

Фінська сауна з «сухим» паром

Абонемент також надає «зелене світло» на відвідування фінської сауни. Її особливістю є «сухий» пар, який поєднується із високим температурним режимом — 70-100 градусів. Такі умови не тільки дозволяють добре прогріти тіло в найкоротші терміни, але й надають максимальне розслаблення усім групам м'язів!

У здоровому тілі — здоровий дух!

Уже через кілька тижнів після занять у спортзалі результат буде відчутний. Що вже й говорити про 12 місяців регулярних тренувань, які в цілому:

 • сформують м'язовий каркас тіла
 • нормалізують обмін речовин
 • поліпшать кровообіг
 • зміцнять імунітет
 • додадуть життєвих сил

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sport&Spa - Мережа фітнес клубів
м. Петрівка, пр-т Степана Бандери, 9, корпус 5 Показати на мапі

м. Лукьяновкая, вул. М.Пимоненка, 13, корпус 7 Показати на мапі
вул. Героїв Космосу, 4 Показати на мапі

10 відгуків

Юлія
25 жовтня 2017
Дякую BODO за можливість відвідувати спортзал та отримувати насолоду від занять у Sport&Spa! Отримала дане враження в подарунок від чоловіка і неймовірно задоволена. Якщо хтось сумнівається, то не сумнівайтеся, воно того варте! Бонус плюс у вигляді бані та сауни у спортклубі робить своє діло і розслабляє після тренувань. Шкода, що 12 місяців скоро закінчаться, але гадаю, що з сервісом Bodo і наступний рік буде проведений у Sport&Spa.

14 липня 2015
Большое спасибо BODO за предоставленную возможность получить жирную каплю удовольствия и релакса. СПАСИБО!

И
Илона
14 квітня 2015
Уже месяц по абонементу посещаю клуб на Лукьяновке (благодаря подарку от Бодо, который мне преподнес муж). Очень довольна услугой. Нравится фитнес-интенсив с Анечкой Гаврилюк - тренер от бога, и стриппластику классно дает Кристиночка. Этим девочкам хочется сказать отдельное спасибо. Еще парочку благодарностей припасу на потом, т.к. не на все групповые тренировки удается успевать. Просто ходить в...
Уже месяц по абонементу посещаю клуб на Лукьяновке (благодаря подарку от Бодо, который мне преподнес муж). Очень довольна услугой. Нравится фитнес-интенсив с Анечкой Гаврилюк - тренер от бога, и стриппластику классно дает Кристиночка. Этим девочкам хочется сказать отдельное спасибо. Еще парочку благодарностей припасу на потом, т.к. не на все групповые тренировки удается успевать. Просто ходить в тренажерный зал мне бы было скучно, рада, что есть возможность чередовать.

В
Валерий
9 жовтня 2014
Классно спланировано что первое занятие ты проводишь с тренером. А за сауну в безлимите отдельное спасибо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень