101289
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Річний абонемент на відвідування престижного спорткомплексу. Він дає право бувати на різних тренуваннях: у тренажерному залі, сайкл-студії, кардіо-зоні або на групових заняттях (танцювальних, аеробних, силових і т. д.). Приємним сюрпризом стане перше вступне відвідування, на якому досвідчений інструктор познайомить з різними видами тренажерів, розповість, як ними користуватися і навчить правильно розраховувати фізичне навантаження. Абонемент також надає право відвідувати фінську сауну, яка завдяки високій температурі повітря — +70-100 С, — у лічені хвилини допоможе розслабитися після інтенсивних тренувань. Це можливість сформувати міцний м'язовий каркас, зміцнити імунітет і отримати гарну фігуру. детальніше

1 чол. 12 місяців Використати до 31.07.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 рази
1 людина
12 місяців
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна

Річний абонемент у спортзал — що це?

Безлімітний абонемент на цілий рік в один із кращих спорткомплексів Києва. Унікальна можливість відвідувати ефективні групові тренування, кардіо-зону з біговими доріжками, сайкл-студію і займатися на сучасних тренажерах у будь-який день тижня — з раннього ранку до пізнього вечору. Відвідування фінської сауни з «сухим» паром підсилить ефект від тренувань. Перше заняття у тренажерному залі проводить професійний інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із комплексів мережі фітнес-клубів Sport&Spa, у якому побажає активувати річний абонемент класу СТАНДАРТ. Перше його знайомство з тренажерним залом ознаменується вступним інструктажем, у рамках якого досвідчений тренер навчить правильно поводитися зі спорядженням. За окрему плату він також може скласти індивідуальну програму тренувань. У розпорядженні Щасливчика опиниться величезна кардіо-зона з біговими доріжками, сайкл-студія та різноманітні групові тренування. У розкладі є кращі сучасні напрямки — від запальної латини до заспокійливих йоги та пілатесу. А після насиченого й цікавого заняття можна насолодитися приємним розпарюванням у фінській сауні.

Студія групових занять

У «арсеналі» фітнес-клубу є також багато різнотипних захоплюючих занять у групах. Серед них:

 • аеробні класи
 • бойові мистецтва
 • класи mind&body
 • силові класи
 • змішані класи
 • танцювальні класи

Фінська сауна з «сухим» паром

Абонемент також надає «зелене світло» на відвідування фінської сауни. Її особливістю є «сухий» пар, який поєднується із високим температурним режимом — 70-100 градусів. Такі умови не тільки дозволяють добре прогріти тіло в найкоротші терміни, але й надають максимальне розслаблення усім групам м'язів!

У здоровому тілі — здоровий дух!

Уже через кілька тижнів після занять у спортзалі результат буде відчутний. Що вже й говорити про 12 місяців регулярних тренувань, які в цілому:

 • сформують м'язовий каркас тіла
 • нормалізують обмін речовин
 • поліпшать кровообіг
 • зміцнять імунітет
 • додадуть життєвих сил

9 відгуків реальних людей