102234
 

Подаруй гастровечер для компанії!

Вечеря, яку гості французького ресторану приготують самостійно, — основна страва за фірмовим рецептом і десерт. Керувати процесом буде професійний кулінар, член Київської асоціації шеф-кухарів. Він запропонує гостям вибрати будь-який рецепт із меню — наприклад, запекти каре ягняти або соковиту печеню з баранини. Після того, як компанія визначиться з уподобаннями, — можна буде разом приготувати основну страву й десерт, а потім зайняти зручний столик і повечеряти. Усі необхідні продукти й кухонний інвентар видадуть на місці. У якості бонусу — кожному учаснику запропонують по келиху вина. Враження розраховане на компанію з 4 чоловік.  детальніше

4 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
3 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 85 раз
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.07.2017

Гастровечер для компанії — що це?

Майстер-клас з приготування вишуканих страв, який перетвориться у смачну вечерю для компанії близьких друзів. Спершу учасники визначаться з меню вечора, а потім під керівництвом шеф-кухаря приготують основне блюдо та десерт. У якості головного частування можна віддати перевагу як м'ясним, так і рибним позиціям у меню. Найбільш популярні — качина ніжка «Конфі», телятина на кістці, філе дорадо з овочами гриль та інші. Гостям запропонують по келиху вина — білого або червоного, щоб відтінити смак приготованих страв. Вони займуть будь-який зручний столик і повечеряють у ресторані. 

Як все відбувається?

Щасливчик запросить на гастровечір 3 друзів і разом з ними вирушить у французький ресторан Parfait. Тут для компанії підготують окремий зал. Меню попередньо узгоджується з кухарем, тому столи сервірують необхідними продуктами та інвентарем. Спочатку шеф-кухар проведе повноцінний кулінарний майстер-клас для своїх гостей, на якому можна буде приготувати основну страву, м'ясну або рибну, і солодкий десерт. Потім компанія залишиться у ресторані на вечерю — приготовлені страви подадуть на стіл разом з вином. 

Гастрономічні секрети французької кухні

Гастровечір для компанії друзів проведуть у елітному французькому ресторані Parfait. Столики в окремому залі сервірують усім необхідним для приготування страв і запросять шеф-кухаря провести повноцінний кулінарний майстер-клас. Після цього на гостей чекає вечеря у стінах ресторану. Приготовлені страви подадуть на стіл разом з вином. 

Вишукане блюдо — з м'яса або риби

Основну страву, з рецептурою якої познайомить шеф-кухар, належить вибрати з ресторанного меню. Це може бути будь-яка позиція з м'яса або риби.

Солодкий десерт за фірмовим рецептом

Гості також приготують десерт на свій вибір. Серед можливих варіантів:

  • шоколадний бісквіт
  • яблучний тарт
  • крем-брюле з цукровою скоринкою
  • тірамісу
  • чізкейк та ін

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей