Подаруйте фотосесію в стилі НЮ!

подарували вже 6 рази
6000 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Модель проведуть до дрес-руму, щоб переодягнутися, зробити макіяж та зачіску. Фотосесія відбудеться в одному із залів, який можна вибрати самостійно. За бажанням студія надасть реквізит — шифонову або атласну тканину. Основну серію знімків, від 50 до 70, модель отримає за тиждень. Стільки ж часу фотографові потрібно на ретуш 8 обраних кадрів.

Чому ми вибрали фотостудію LightStudio

Студія розташована у великому приміщенні площею, розділеному на 5 тематичних залів. 4 з них закриваються на ключ, тому їх можна вибрати для більшого комфорту. Часті гості LightStudio — знімальні групи журналів Harper's Bazaar і Viva.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Таня
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001191116057
Самая шикарная фотосессия,которая у меня была.высший класс! Фотограф Дарья просто лучшая)
Дарья
11 липня 2018
Никогда ранее не принимала участие в подобных съемках. Если бы знала, что все настолько комфортно, красиво и интересно, то без сомнений сделала бы это раньше. Нет никакого стеснения, а фотографии просто роскошны... Я даже не знала, что такая красивая, если честно) отлично поднимает самооценку. И фотограф умничка, ей огромное спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.