26938
 

Подаруй захоплюючу фотосесію з подружками!

Ефектна фотосесія в компанії 3-х найкращих подружок. Професійний фотограф подбає про оригінальних знімках і вдалих ракурсах, використовуючи у своїй роботі високоякісне обладнання. Подруги зможуть вибрати одну з сучасних фотостудій. 150-200 кадрів можна буде отримати вже через пару тижнів.Більш того — 8 кращих з них будуть відретушовані в редакторі. подробнее...

4 чол. до 2 годин Використати до 31.10.2017
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Фотосесія з подружками — що це?

Можливість цікаво провести час з подругами, опинившись в центрі уваги талановитого фотографа. Від його камери не вислизне жодна вдалий кадр. Зйомка пройде в одній з професійних фотостудій з сучасним обладнанням. Вже через 1-2 тижні можна дружно розглядати близько 200 знімків, які нададуть в електронному форматі. Крім того, 8 з них оброблять в фоторедакторі. Це прекрасна можливість приміряти на себе роль справжніх фотомоделей.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату зможе взяти з собою ще 3-х подруг, адже разом знімальний процес буде набагато веселішим. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у студії. В студіях Frontpage та MartPhoto є можливість виїзду для зйомки на open air локацію. Майстер дасть поради щодо створення цікавих образів і зробить для подруг як спільні, так і портретні знімки з різних ракурсів.

Професійне обладнання

Крім професійної камери, фотограф має в своєму розпорядженні сучасне студійне обладнання. Це не тільки забезпечить бездоганну якість знімків, але і дозволить не упустити жодного цікавого моменту

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

8 оброблених фотографій в подарунок

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 150-200 вдалих знімків. Більше того, 8 кращих кадрів будуть додатково оброблені в фоторедакторі.

Місце проведення враження:

MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

419 відгуків реальних людей

До
Каролина
18 травня 2017
Мы в восторге от впечатления "семейный фоточки"! Даже муж, который не любит фоткаться, ждал готовых фото и ребёнок очень классно воспринял такой экшн. Фотограф расположила к себе всех! Мы даже забыли что нас фотографируют если честно. Результат классный. Нам на память останутся крутые фотки! Спасибо Бодо!

А
Анастасия
15 травня 2017
Огромное спасибо Bodo! Фотосессия проходила в MartPhoto. Всё было на высшем уровне! Фотограф сумеет найти подход к каждому, а фото в конце вас приятно удивят.

Н
Наталья
13 травня 2017
Мне подарили этот сертификат и мне ооооочень понравилось!!!)) Спасибо Bodo! Фотосессия прошла очень легко и непринужденно. Результат - эмоции зашкаливают!!!))))))) Все было очень круто. Хочу еще! ;)

12 травня 2017
Все прошло на высоком уровне! Замечательный фотограф!! Супер макияж!! Сделали много образов, все с индивидуальным подходом и с любовью !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень