26938
 

Подаруй захоплюючу фотосесію з подружками!

Ефектна фотосесія в компанії 3-х найкращих подружок. Професійний фотограф подбає про оригінальних знімках і вдалих ракурсах, використовуючи у своїй роботі високоякісне обладнання. Подруги зможуть вибрати одну з сучасних фотостудій. 150-200 кадрів можна буде отримати вже через пару тижнів.Більш того — 8 кращих з них будуть відретушовані в редакторі. подробнее...

4 чол. до 2 годин Використати до 31.12.2017
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Фотосесія з подружками — що це?

Можливість цікаво провести час з подругами, опинившись в центрі уваги талановитого фотографа. Від його камери не вислизне жодна вдалий кадр. Зйомка пройде в одній з професійних фотостудій з сучасним обладнанням. Вже через 1-2 тижні можна дружно розглядати близько 200 знімків, які нададуть в електронному форматі. Крім того, 8 з них оброблять в фоторедакторі. Це прекрасна можливість приміряти на себе роль справжніх фотомоделей.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату зможе взяти з собою ще 3-х подруг, адже разом знімальний процес буде набагато веселішим. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у студії. В студіях Frontpage та MartPhoto є можливість виїзду для зйомки на open air локацію. Майстер дасть поради щодо створення цікавих образів і зробить для подруг як спільні, так і портретні знімки з різних ракурсів.

Професійне обладнання

Крім професійної камери, фотограф має в своєму розпорядженні сучасне студійне обладнання. Це не тільки забезпечить бездоганну якість знімків, але і дозволить не упустити жодного цікавого моменту

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

8 оброблених фотографій в подарунок

Вже через 1-2 тижні можна отримати близько 150-200 вдалих знімків. Більше того, 8 кращих кадрів будуть додатково оброблені в фоторедакторі.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м.палац України, вул.тверська, 6 Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

432 відгуків реальних людей

Я
Яна
Вчора
Фотосессия мне очень понравилась. Фотограф девушка была очень вежлива. Время пролетело очень быстро. В студии Frontpage много разнообразных фонов, интерьерных деталей, которые очень выгодно и эффектно смотрятся на фотографиях. После фотосессии, буквально через пару дней, мне сбросили все отснятые фотографии из которых я выбрала те, что мне больше всего понравились, мне их красиво обработали (...
Фотосессия мне очень понравилась. Фотограф девушка была очень вежлива. Время пролетело очень быстро. В студии Frontpage много разнообразных фонов, интерьерных деталей, которые очень выгодно и эффектно смотрятся на фотографиях. После фотосессии, буквально через пару дней, мне сбросили все отснятые фотографии из которых я выбрала те, что мне больше всего понравились, мне их красиво обработали ( это тоже заняло не больше двух дней). Коллектив работает слажено и быстро. Как подарок, экспресс-фотосессия- это очень удачный выбор.

26 червня 2017
Были на семейной фотосессии в студии Фронтпейдж, все очень и очень понравилось! Приятный и внимательный фотограф Алиса сразу расположила к себе, время пролетело незаметно)) фотографии получили вовремя, результатом очень довольны! спасибо!))

А
Алёна
26 червня 2017
Подарили сертификат Доченьке! Фотосессия проходила в фотостудии Mart Photo ))) Спасибо огромное фотографу, визажисту ! Очень понравилось впечатление и отношение! Дочь в восторге! Фотографии супер! Качество и оригинальность! :-)

І
Ірина
26 червня 2017
Спасибо, очень понравилось... Фото чудесные!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень