26938
 

Подаруй фотосесію з подружками!

Ефектна фотосесія в компанії 3-х найкращих подружок. Професійний фотограф подбає про оригінальні знімки та вдалі ракурси, використовуючи у своїй роботі високоякісне обладнання. Подруги зможуть обрати одну із сучасних фотостудій. 150-200 кадрів можна буде отримати вже через декілька тижнів. Більш того — 8 кращих із них будуть відретушовані в редакторі. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.06.2018
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Фотосесія з подружками — що це?

Можливість цікаво провести час із подругами, опинившись у центрі уваги талановитого фотографа. Від його камери не вислизне жоден вдалий кадр. Зйомка відбудеться в одній із професійних фотостудій із сучасним обладнанням. Уже через 1-2 тижні можна дружньо розглядати близько 200 знімків, які нададуть в електронному форматі. Крім того, 8 з них оброблять у фоторедакторі. Це прекрасна можливість приміряти на себе роль справжніх фотомоделей.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти із собою ще 3-х подруг, адже разом знімальний процес буде набагато веселішим. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у студії. У студіях Frontpage, Elephant та MartPhoto є можливість виїзду для зйомки на open air локацію. Майстер дасть поради щодо створення цікавих образів і зробить для подруг як спільні, так і портретні знімки з різних ракурсів.

Професійне обладнання

Крім професійної камери, фотограф має у своєму розпорядженні сучасне студійне обладнання. Це не тільки забезпечить бездоганну якість знімків, але й дозволить не упустити жодного цікавого моменту

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується обрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки й аксесуарів. Фотографи Frontpage, Elephant та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію та зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

8 оброблених фотографій у подарунок

Вже за 1-2 тижні можна отримати близько 150-200 вдалих знімків. Більше того, 8 кращих кадрів будуть додатково оброблені у фоторедакторі.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
MartPhoto - Фотостудія
м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 44А Показати на мапі
Elephant - Фотостудія
м. Вокзальна, вул. Солом'янська, 5 Показати на мапі

535 відгуків реальних людей

И
Ирина
12 січня 2018
На день рождение получила подарок на экспресс-фотосессию. Выбрали MartPhoto и не пожалели. Подкупило то,что сразу же на месте можно было сделать и прическу, и макияж. Так же ребята вошли в положение и по мимо меня были отсняты и муж и ребенок, так что к Новому году получили хороший подарок. Так как по условиям для ретуши нужно было выбрать всего 5 снимков и оказалось это очень сложным вопросом...
На день рождение получила подарок на экспресс-фотосессию. Выбрали MartPhoto и не пожалели. Подкупило то,что сразу же на месте можно было сделать и прическу, и макияж. Так же ребята вошли в положение и по мимо меня были отсняты и муж и ребенок, так что к Новому году получили хороший подарок. Так как по условиям для ретуши нужно было выбрать всего 5 снимков и оказалось это очень сложным вопросом. Все снимки были на высшем уровне. Так что спасибо вам, кто причастен к этого празднику!

О
Ольга
12 січня 2018
Подарок достался от сотрудников на день рождения, за что им огромное спасибо! Фотосессия происходила в студии Мартфото, все прошло очень легко и непринужденно, а в результате получились отличные снимки на память! Спасибо, все понравилось!

О
Оля
11 січня 2018
Фотосессия прошла весело, все понравилось, это был хороший подарок к Новом году.

3 січня 2018
Сертифікат нам подарували друзі. Ми обрали фотостудію Frontpage. Довго вагалася, хвилювалася хто нас буде фотографувати. Ольга Калашнік виявилася дуже класним спеціалістом. З перших хвилин змогла нас налаштувати. Дві години пролетіли як 30 хвилин. Рекомендуємо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень