26938
 

Подаруй захоплюючу фотосесію з подружками!

Ефектна фотосесія в компанії 3-х найкращих подружок. Професійний фотограф подбає про оригінальні знімки та вдалі ракурси, використовуючи у своїй роботі високоякісне обладнання. Подруги зможуть обрати одну із сучасних фотостудій. 150-200 кадрів можна буде отримати вже через декілька тижнів. Більш того — 8 кращих із них будуть відретушовані в редакторі. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2018
4 людини
до 2 годин
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Фотосесія з подружками — що це?

Можливість цікаво провести час із подругами, опинившись у центрі уваги талановитого фотографа. Від його камери не вислизне жоден вдалий кадр. Зйомка відбудеться в одній із професійних фотостудій із сучасним обладнанням. Уже через 1-2 тижні можна дружньо розглядати близько 200 знімків, які нададуть в електронному форматі. Крім того, 8 з них оброблять у фоторедакторі. Це прекрасна можливість приміряти на себе роль справжніх фотомоделей.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти із собою ще 3-х подруг, адже разом знімальний процес буде набагато веселішим. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у студії. В студіях Frontpage та MartPhoto є можливість виїзду для зйомки на open air локацію. Майстер дасть поради щодо створення цікавих образів і зробить для подруг як спільні, так і портретні знімки з різних ракурсів.

Професійне обладнання

Крім професійної камери, фотограф має у своєму розпорядженні сучасне студійне обладнання. Це не тільки забезпечить бездоганну якість знімків, але й дозволить не упустити жодного цікавого моменту

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується обрати самостійно. Знімальні павільйони студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки й аксесуарів. Фотографи Frontpage та MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готові виїхати з гостями на open air локацію та зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

8 оброблених фотографій у подарунок

Вже за 1-2 тижні можна отримати близько 150-200 вдалих знімків. Більше того, 8 кращих кадрів будуть додатково оброблені у фоторедакторі.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
MartPhoto
м. Печерська, вул. Євгена Коновальця, 44а Показати на мапі

468 відгуків реальних людей

21 жовтня 2017
Мой сын подарил мне на День рождения сертификат на семейную фотосессию. Выбрали фотостудию Frontpage. С нами работала юный фотограф Надежда.Помогла моим родителям расслабиться перед камерой, быть естесственными, незажатыми, как часто бывает. Снимки получились просто замечательные. Даже без ретуши.

Н
Наталья
17 жовтня 2017
Были на семейной фотосессии в MartPhoto, остались очень довольны. С охотой фотографировались все, даже те, кто не очень любит. Фотограф помогала и подсказывала. Масса позитива. Спасибо!

С
Светлана
15 жовтня 2017
Заказала фотосессию девочке 12-ти лет на День Рожденья. У ребенка остались незабываемые впечатления от первой в жизни фотосессии и прекрасные фото в личный фотоальбом. Спасибо Вам большое! Все очень понравилось!

12 жовтня 2017
Мне коллеги подарили фото сессию. Выбрала студию Mart Photo, все очень понравилось, внимательный персонал, качественные фото и масса позитива )))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень