26938
 

Подаруй захоплюючу фотосесію з подружками!

Ефектна фотосесія в компанії 3-х найкращих подружок. Професійний фотограф подбає про оригінальні знімки і вдалі ракурси, використовуючи у своїй роботі високоякісне обладнання. Подруги зможуть вибрати одну з двох сучасних фотостудій. Вже через пару тижнів 150-200 кадрів можна буде отримати в електронному форматі. Більше того — 8 кращих з них будуть відретушовані в редакторі. детальніше

4 чол. до 2 годин Використати до 31.05.2017
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Можна привести глядачів

Фотосесія з подружками — що це?

Можливість цікаво провести час з подругами, опинившись в центрі уваги талановитого фотографа. Від його камери не вислизне жодна вдалий кадр. Зйомка пройде в одній з професійних фотостудій з сучасним обладнанням. Вже через 1-2 тижні можна дружно розглядати близько 200 знімків, які нададуть в електронному форматі. Крім того, 8 з них оброблять в фоторедакторі. Це прекрасна можливість приміряти на себе роль справжніх фотомоделей.

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату зможе взяти з собою ще 3-х подруг, адже разом знімальний процес буде набагато веселішим. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у студії. В одній із них, Frontpage, є можливість виїзду для зйомки на open air локацію. Майстер дасть поради щодо створення цікавих образів і зробить для подруг як спільні, так і портретні знімки з різних ракурсів.

Професійне обладнання

Крім професійної камери, фотограф має в своєму розпорядженні сучасне студійне обладнання. Це не тільки забезпечить бездоганну якість знімків, але і дозволить не упустити жодного цікавого моменту

Дві фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з двох професійних студій: Frontpage або Binokl Studio. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотограф Frontpage, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

8 оброблених фотографій в подарунок

Вже через 1-2 тижні можна забрати близько 150-200 вдалих знімків на зручному цифровому носії. Більше того, 8 кращих кадрів будуть додатково оброблені в фоторедакторі.

361 відгук реальних людей

Фотосесія з подружками

1 600 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39