Подаруйте фотосесію з кіньми!

подарували вже 22 рази
3600 грн 1 люд. 3 години
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Модель візьме участь в open-air зйомці з конем. Beauty-майстри зроблять макіяж і зачіску, а фотограф вибере ракурси та підкаже, як правильно позувати. За твариною буде стежити інструктор з кінного клубу. Всі вдалі знімки можна отримати через 10 днів. 10 кращих кадрів фотограф додатково відретушує.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

У Frontpage працюють фотографи з досвідом від 10 років, а також візажисти та стилісти по гриму. Зйомка проходить в парку, тому фотографи використовують в роботі портативні спалахи. Також студія має повний комплект світлових насадок, фільтрів, лайткуб, відбивач та інше обладнання для створення необхідного освітлення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Марченко Анастасия
12 січня 2019
Все прошло отлично)))
Виктория
20 серпня 2018
Фотосессия прошла просто отлично! Очень красивые и оригинальные снимки получились)) Лошадка была ухоженной и спокойной. Мне бузумно понравилось))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.