Подаруй фотосесію з боді-артом!

подарували вже 71 разів
2100 грн 1 люд. 3 години
1 людина
3 години
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед зйомкою модель зустрінеться зі спеціалістом з боді-арту — він вислухає всі побажання і допоможе створити цілісний образ. Залежно від складності малюнка нанесення гриму триватиме до двох годин. Потім майстер доповнить образ легкою укладкою. Коли модель буде готова, до роботи візьметься фотограф. Він підбере ракурси так, щоб малюнок виглядав природно та гармонійно поєднувався з фоном. За тиждень фотографії будуть готові. Ще стільки ж часу знадобиться для ретуші 8 кращих знімків.

Чому ми вибрали фотостудію Frontpage

Майстер боді-арту відтворить будь-який образ. Можна попередньо обговорити ідеї та створити цілісну композицію. Для втілення задумки на тіло нанесуть аквагрим, до складу якого не входять токсичні для шкіри елементи. За допомогою фарб можна зробити як невеликі візерунки, так і розмалювати близько 30% тіла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Инна
27 июня 2017
Давно была задумка сделать фотосессию в морском стиле. Решила, что буду русалкой. Художник нарисовал мне водоросли, рыб. Решили, что хвост будет тканевым. Очень красиво получилось. Когда показываю друзьям, не всегда сразу понимают, что это я.)) В общем, получила интересный опыт.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки