102545
 

Подаруй фотосесію з боді-артом!

Оригінальна фотосесія в сучасній фотостудії. У головному залі можна вибрати фон або інтер'єрну зону, яка відповідає задуму. В залежності від складності малюнка нанесення може зайняти до 2 годин. Це можуть будти невеличкі узори або композиція, що вкриє майже 30% тіла. Після цього почнеться фотосесія, що триватиме годину. За цей час буде зроблено близько 100 знімків, з яких 8 найоригінальніших пройдуть глибоку ретуш. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.11.2018
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Фотосесія з боді-артом — що це?

Боді-арт — це авангардне мистецтво, в якому тіло моделі стає головним елементом, за допомогою якого висловлюють ідею. Воно виконує роль полотна. У поєднанні з позою і мімікою малюнки і знаки на тілі створюють цілісний оригінальний образ. Для втілення задуму використовують аквагрим. За допомогою нього можна нанести невеликі візерунки або прикрасити приблизно 30% тіла. Від чуттєвого образу в пастельних тонах до персонажа в стилі хоррор — фахівець з боді-арту створить для Щасливчика будь-який, навіть самий екзотичний образ.

Як все відбувається?

У фотостудії Frontpage Щасливчика зустріне спеціаліст з боді-арту. У павільйоні студії є 5 кольорових фонів і кілька інтер'єрних зон. Використовуючи професійну апаратуру, фотограф протягом години зробить близько 100 знімків. 8 з них пройдуть глибоку ретуш, а у всіх інших вдалих кадрах буде відкоригована контрастність, баланс кольору і різкість. Через тиждень Щасливчик отримає 80-100 фотографій, які пройшли базову обробку. Ще тиждень піде на глибоку ретуш 8 найвдаліших фото.

Втілення будь-якої ідеї

Щасливчика не будуть обмежувати тематикою. Майстер боді-арту створить будь-який образ, який моделі захочеться втілити в життя. Можна заздалегідь обговорити ідеї і створити цілісну композицію з цікавою задумкою.

Оригінальне портфоліо

Щасливчик отримає всі вдалі фото. 80-100 штук пройдуть поверхневу обробку, а 8 найкращих — відретушують. За бажанням ці знімки навіть можна буде використовувати в якості портфоліо. Їх Щасливчик отримає протягом 2 тижнів після зйомок, коли фотограф проведе повну обробку вихідного матеріалу.

Тільки нешкідливі матеріали

На тіло нанесуть спеціальну фарбу, яка легко змивається і зберігає шкіру в нормальному стані навіть після 3 годин, проведених у фотостудії.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

443 відгуків реальних людей

N
Natalia
15 травня 2018
Фотосессию с проектором в фотостудии Frontpage подарили коллеги. Результатом довольна, ребята в студии - профессионалы своего дела.

Е
Елена
11 травня 2018
Подарок впечетления очень понравился, долго думала что выбрать в итоги остановилась на экспресс-фотосесии. Выбрала студию Elephant и не пожелела, студия просторная, светлая. Хороший и приветливый персонал. Вся фотосесия пройшла в преподнятом настроении, и оставила позитывные эмоции на весь день. Спасибо Bodo что умеют дарить приятные впечетления!

22 квітня 2018
Фотосессию подарили коллеги на работе. Читала восторженные отзывы о фотографе Сергее и просила именно его. Не ошиблась. Удивительный профессионал, чуткий человек, внимательный, ищущий варианты и образы настолько тонко! Снимал меня с дочкой. Получили такое удовольствие от съемки, да и результат превзошел ожидания. Не могу не отметить визажиста Юлию. В общем, сплошное удовольствие. Искренне рекомендую!

15 квітня 2018
Сестра подарила мне впечатление "Фотосессия для беременных". Сомневалась, стоит фотографироваться, поскольку сложно чувствовать себя привлекательной, когда ты похожа на Винни-Пуха :) Но все-таки решилась запечатлеть себя для истории, выбрала фотостудию "Frontpage". Осталась очень довольна. Все прошло замечательно. Визажист Жанна сделала прекрасные прическу и макияж, фотограф Оля - очень милая...
Сестра подарила мне впечатление "Фотосессия для беременных". Сомневалась, стоит фотографироваться, поскольку сложно чувствовать себя привлекательной, когда ты похожа на Винни-Пуха :) Но все-таки решилась запечатлеть себя для истории, выбрала фотостудию "Frontpage". Осталась очень довольна. Все прошло замечательно. Визажист Жанна сделала прекрасные прическу и макияж, фотограф Оля - очень милая девушка, заряжала своим позитивом, давала советы как лучше позировать, одним словом, помогла создать настроение, фотографии получились замечательными. При этом фотосессия продлилась почти 1,5 часа, хотя должна была, по условиям сертификата, длится 1 час, - меня никто не подгонял, сделали фото во всех запланированных образах. В общем, всем беременным советую все-таки делать такие фотосессии, и обязательно в "Frontpage", останетесь довольны :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень