102545
 

Подаруй фотосесію з боді-артом!

Оригінальна фотосесія в сучасній фотостудії. У головному залі можна вибрати фон або інтер'єрну зону, яка відповідає задуму. В залежності від складності малюнка нанесення може зайняти до 2 годин. Це можуть будти невеличкі узори або композиція, що вкриє майже 30% тіла. Після цього почнеться фотосесія, що триватиме годину. За цей час буде зроблено близько 100 знімків, з яких 8 найоригінальніших пройдуть глибоку ретуш. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.07.2018
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Фотосесія з боді-артом — що це?

Боді-арт — це авангардне мистецтво, в якому тіло моделі стає головним елементом, за допомогою якого висловлюють ідею. Воно виконує роль полотна. У поєднанні з позою і мімікою малюнки і знаки на тілі створюють цілісний оригінальний образ. Для втілення задуму використовують аквагрим. За допомогою нього можна нанести невеликі візерунки або прикрасити приблизно 30% тіла. Від чуттєвого образу в пастельних тонах до персонажа в стилі хоррор — фахівець з боді-арту створить для Щасливчика будь-який, навіть самий екзотичний образ.

Як все відбувається?

У фотостудії Frontpage Щасливчика зустріне спеціаліст з боді-арту. У павільйоні студії є 5 кольорових фонів і кілька інтер'єрних зон. Використовуючи професійну апаратуру, фотограф протягом години зробить близько 100 знімків. 8 з них пройдуть глибоку ретуш, а у всіх інших вдалих кадрах буде відкоригована контрастність, баланс кольору і різкість. Через тиждень Щасливчик отримає 80-100 фотографій, які пройшли базову обробку. Ще тиждень піде на глибоку ретуш 8 найвдаліших фото.

Втілення будь-якої ідеї

Щасливчика не будуть обмежувати тематикою. Майстер боді-арту створить будь-який образ, який моделі захочеться втілити в життя. Можна заздалегідь обговорити ідеї і створити цілісну композицію з цікавою задумкою.

Оригінальне портфоліо

Щасливчик отримає всі вдалі фото. 80-100 штук пройдуть поверхневу обробку, а 8 найкращих — відретушують. За бажанням ці знімки навіть можна буде використовувати в якості портфоліо. Їх Щасливчик отримає протягом 2 тижнів після зйомок, коли фотограф проведе повну обробку вихідного матеріалу.

Тільки нешкідливі матеріали

На тіло нанесуть спеціальну фарбу, яка легко змивається і зберігає шкіру в нормальному стані навіть після 3 годин, проведених у фотостудії.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

428 відгуків реальних людей

M
Maryna
16 лютого 2018
Подарок-впечатление лучший вариант подарка, который дарит эмоции. "Экспресс-фотосессия" отличный подарок для девушки. Выбрала фотостудию "Frontpage". Работа 5+, все понравилось. Отдельно хотелось бы отметить работу визажиста, Жанна - прекрасный специалист, с которым очень легко и приятно работать)

А
Анастасия
15 лютого 2018
Очень все понравилось, и всем советую! Подарок получила от близких родственников на восемнадцатилетие, и там было только одно впечатление - фотосессия, ведь они знают как я долго нахожусь в модельной сфере, и как я люблю это дело. Благодаря очень тёплой и хорошей студии МартФото, и фотографу Александре, я получила незабываемый опыт и воспоминания! В итоге через 2-3 дня на почту получила около...
Очень все понравилось, и всем советую! Подарок получила от близких родственников на восемнадцатилетие, и там было только одно впечатление - фотосессия, ведь они знают как я долго нахожусь в модельной сфере, и как я люблю это дело. Благодаря очень тёплой и хорошей студии МартФото, и фотографу Александре, я получила незабываемый опыт и воспоминания! В итоге через 2-3 дня на почту получила около 100-150 очень качественных фотографий, и уже через 5 дней получила обработанные 5 фотографий. Очень довольна сервисом, и подарком! Большое спасибо, будем пользоваться! :)

29 січня 2018
Зробили фотосесію в студії MartPhoto. Фотограф Євгенія, дуже гарно ладить з дітками, допомагає з образами. Дуже сподобалось. Рекомендую

Е
Ева
23 січня 2018
Спасибо за приятные эмоции. Мне очень понравилось. Буду пробовать разные впечатления. Рекомендую всем!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень