102545
 

Подаруй фотосесію з боді-артом!

Оригінальна фотосесія в сучасній фотостудії. У головному залі можна вибрати фон або інтер'єрну зону, яка відповідає задуму. В залежності від складності малюнка нанесення може зайняти до 2 годин. Це можуть будти невеличкі узори або композиція, що вкриє майже 30% тіла. Після цього почнеться фотосесія, що триватиме годину. За цей час буде зроблено близько 100 знімків, з яких 8 найоригінальніших пройдуть глибоку ретуш. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 28.02.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 65 раз
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Фотосесія з боді-артом — що це?

Боді-арт — це авангардне мистецтво, в якому тіло моделі стає головним елементом, за допомогою якого висловлюють ідею. Воно виконує роль полотна. У поєднанні з позою і мімікою малюнки і знаки на тілі створюють цілісний оригінальний образ. Для втілення задуму використовують аквагрим. За допомогою нього можна нанести невеликі візерунки або прикрасити приблизно 30% тіла. Від чуттєвого образу в пастельних тонах до персонажа в стилі хоррор — фахівець з боді-арту створить для Щасливчика будь-який, навіть самий екзотичний образ.

Як все відбувається?

У фотостудії Frontpage Щасливчика зустріне спеціаліст з боді-арту. У павільйоні студії є 5 кольорових фонів і кілька інтер'єрних зон. Використовуючи професійну апаратуру, фотограф протягом години зробить близько 100 знімків. 8 з них пройдуть глибоку ретуш, а у всіх інших вдалих кадрах буде відкоригована контрастність, баланс кольору і різкість. Через тиждень Щасливчик отримає 80-100 фотографій, які пройшли базову обробку. Ще тиждень піде на глибоку ретуш 8 найвдаліших фото.

Втілення будь-якої ідеї

Щасливчика не будуть обмежувати тематикою. Майстер боді-арту створить будь-який образ, який моделі захочеться втілити в життя. Можна заздалегідь обговорити ідеї і створити цілісну композицію з цікавою задумкою.

Оригінальне портфоліо

Щасливчик отримає всі вдалі фото. 80-100 штук пройдуть поверхневу обробку, а 8 найкращих — відретушують. За бажанням ці знімки навіть можна буде використовувати в якості портфоліо. Їх Щасливчик отримає протягом 2 тижнів після зйомок, коли фотограф проведе повну обробку вихідного матеріалу.

Тільки нешкідливі матеріали

На тіло нанесуть спеціальну фарбу, яка легко змивається і зберігає шкіру в нормальному стані навіть після 3 годин, проведених у фотостудії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

466 відгуків

И
Инна
27 червня 2017
Давно была задумка сделать фотосессию в морском стиле. Решила, что буду русалкой. Художник нарисовал мне водоросли, рыб. Решили, что хвост будет тканевым. Очень красиво получилось. Когда показываю друзьям, не всегда сразу понимают, что это я.)) В общем, получила интересный опыт.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень