102545
 

Подаруй фотосесію з боді-артом!

Оригінальна фотосесія в сучасній фотостудії. У головному залі можна вибрати фон або інтер'єрну зону, яка відповідає задуму. В залежності від складності малюнка нанесення може зайняти до 2 годин. Це можуть будти невеличкі узори або композиція, що вкриє майже 30% тіла. Після цього почнеться фотосесія, що триватиме годину. За цей час буде зроблено близько 100 знімків, з яких 8 найоригінальніших пройдуть глибоку ретуш. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
1 людина
до 3 годин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Фотосесія з боді-артом — що це?

Боді-арт — це авангардне мистецтво, в якому тіло моделі стає головним елементом, за допомогою якого висловлюють ідею. Воно виконує роль полотна. У поєднанні з позою і мімікою малюнки і знаки на тілі створюють цілісний оригінальний образ. Для втілення задуму використовують аквагрим. За допомогою нього можна нанести невеликі візерунки або прикрасити приблизно 30% тіла. Від чуттєвого образу в пастельних тонах до персонажа в стилі хоррор — фахівець з боді-арту створить для Щасливчика будь-який, навіть самий екзотичний образ.

Як все відбувається?

У фотостудії Frontpage Щасливчика зустріне спеціаліст з боді-арту. У павільйоні студії є 5 кольорових фонів і кілька інтер'єрних зон. Використовуючи професійну апаратуру, фотограф протягом години зробить близько 100 знімків. 8 з них пройдуть глибоку ретуш, а у всіх інших вдалих кадрах буде відкоригована контрастність, баланс кольору і різкість. Через тиждень Щасливчик отримає 80-100 фотографій, які пройшли базову обробку. Ще тиждень піде на глибоку ретуш 8 найвдаліших фото.

Втілення будь-якої ідеї

Щасливчика не будуть обмежувати тематикою. Майстер боді-арту створить будь-який образ, який моделі захочеться втілити в життя. Можна заздалегідь обговорити ідеї і створити цілісну композицію з цікавою задумкою.

Оригінальне портфоліо

Щасливчик отримає всі вдалі фото. 80-100 штук пройдуть поверхневу обробку, а 8 найкращих — відретушують. За бажанням ці знімки навіть можна буде використовувати в якості портфоліо. Їх Щасливчик отримає протягом 2 тижнів після зйомок, коли фотограф проведе повну обробку вихідного матеріалу.

Тільки нешкідливі матеріали

На тіло нанесуть спеціальну фарбу, яка легко змивається і зберігає шкіру в нормальному стані навіть після 3 годин, проведених у фотостудії.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі

413 відгуків реальних людей

30 листопада 2017
Сертификат на Семейную фотосессию стал чудесным поводом выполнить давнюю задумку. Отличная студия, удобное расположение, перезвонили, согласовали удобное для всей семьи время. Фотограф Алиса - просто супер! Она очень профессионально, мило, креативно, тактично, легко вела съемку. Чудесно ладила с детьми. 2 часа предостаточно, чтобы получить массу отличных фото, и при этом дети не...
Сертификат на Семейную фотосессию стал чудесным поводом выполнить давнюю задумку. Отличная студия, удобное расположение, перезвонили, согласовали удобное для всей семьи время. Фотограф Алиса - просто супер! Она очень профессионально, мило, креативно, тактично, легко вела съемку. Чудесно ладила с детьми. 2 часа предостаточно, чтобы получить массу отличных фото, и при этом дети не устали. Результат - много чудесных фото, с настроением - очень порадовал, все вовремя и организованно. Спасибо!

С
Сергій
29 листопада 2017
Дякуєм фотостудії Frontpage і велике дякую фотографу Ользі Калашнік за чудові, якісні, красиві фото і професіоналізм. Залишились дуже задоволені фотосесією

А
Аделина
26 листопада 2017
Мне подарили это впечатление на День рождения мои родные. Это был интересный опыт, хорошее настроение и отличные кадры по итогу)) спасибо за качество вашей работы и сервис в целом!

В
Вікторія
21 листопада 2017
Сертифікат на експрес-фотосесію подарувув на День народження мій молодий чоловік. Відверто кажучи, сперш розгубилась, адже ніколи подібних фотосесій ще не було. Але згодом я почала ретельно обдумувати свій образ, що хочу втілити, як я це бачу, та головне, - що я хочу від кінцевого результату фотосету. Звісно, коли ця *дата* наближалася, я почувалася схвильовано. Але завдяки гуманним працівникам...
Сертифікат на експрес-фотосесію подарувув на День народження мій молодий чоловік. Відверто кажучи, сперш розгубилась, адже ніколи подібних фотосесій ще не було. Але згодом я почала ретельно обдумувати свій образ, що хочу втілити, як я це бачу, та головне, - що я хочу від кінцевого результату фотосету. Звісно, коли ця *дата* наближалася, я почувалася схвильовано. Але завдяки гуманним працівникам Bodo, MartPhoto,XXL-studio та неперевершеному фотографу Таніті - все пройшло на славу! Я отримала не лише якісні,вдалі,вчасні фотокадри, а й незабутні враження та щирі позитивні емоції, які назавжди закарбуються в моїй пам*яті.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень