2150
 

Подаруй фото аури для двох!

Можливість побачити ауру кожного з пари, відображену на кольорових знімках. Зазирнути глибше у теперішнє та привідкрити завісу майбутнього стало можливим завдяки цілій науці про енергетичне поле людини — езотериці. А ось розшифрувати сенс того чи іншого відтінку, що переважає на фотографії, допоможе консультація досвідченого ауродіагноста. Він розповість про особливості характеру кожного гостя і, за бажанням, про їх особистісні взаємини. Кожен отримає роздруківку з повною характеристикою його аури. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 863 раз
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Фото аури для двох — що це?

Унікальна можливість зробити екстрасенсорні знімки аури — для двох близьких людей. Фотографії дозволять дізнатися усе про особливості аури кожного з пари, також Щасливчики зможуть почути інформацію про свою сумісність на енергетичному рівні та приховані можливості. Консультація професійного ауродіагноста допоможе знайти справжню гармонію у взаєминах та отримати відповіді на багато запитань.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у затишній аура-студії Betaline. Тут на них чекає цікаве спілкування з професійним ауродіагностом. Спочатку кожен із відвідувачів покладе руку на спеціальний сенсор. Це дозволить відсканувати інформацію про емоційне здоров'я та рівень сумісності. Парі видадуть знімки їх аури та роздруківку з детальним описом отриманого відтінку.

Консультація від професійних ауродіагностів

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат дослідження. Крім цього, фахівець «розкриє» ауру гостей, виходячи з отриманого кольору, форми, розміру, яскравості та інтенсивності біоенергетичного поля. І на завершення — детальний опис отриманих результатів у вигляді родруківки.

Користь професійної ауродиагностики

Саме аура є біоенергетичним полем, яке оточує усі живі істоти, у тому числі й людину. Вона містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини:

 • передає фізичне здоров'я;
 • фіксує психоемоційний стан;
 • демонструє різноманітні особистісні характеристики.

Фотографії залишаються закоханим на пам'ять

Майстер зробить фотографії аури кожного з Щасливчиків, які можна забрати у домашню колекцію. Вони стануть чудовим нагадуванням про цікавий досвід, який призведе до позитивних змін!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Betaline - Аура центр
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

179 відгуків

Т
Татьяна
13 травня 2018
Была на днях.Подарил мне впечатление" фото ауры "мой парень.Остались очень довольны ,рассказали много интересного.Советую хорошее время провождения .))))

Ю
Юлия
7 травня 2018
Подруга подарила сертификат на день рождения, долго выбирала впечатление, которое запомнится, а главное будет познавательным. И вот 05.05.2018 побывали с мужем на этом впечатлении. Мы в восторге! Узнали много чего интересного о себе и отношении друг к другу, выяснили причины своих поступков и т.д. Большое спасибо Владимиру, который совсем о нас ничего не зная, рассказал о каждом почти все в...
Подруга подарила сертификат на день рождения, долго выбирала впечатление, которое запомнится, а главное будет познавательным. И вот 05.05.2018 побывали с мужем на этом впечатлении. Мы в восторге! Узнали много чего интересного о себе и отношении друг к другу, выяснили причины своих поступков и т.д. Большое спасибо Владимиру, который совсем о нас ничего не зная, рассказал о каждом почти все в деталях, давал при этом дельные советы и рекомендации. Атмосфера очень приятная и располагающая! Советуем всем, кто хочет лучше познавать себя и других, улучшить отношения с любимыми и жить в гармонии с окружающим миром! Спасибо BODO и Аура-центру Betaline!

А
Алексей
5 лютого 2018
Яркое впечатление!Воспользуйтесь, не пожалеете, останетесь довольны.

17 листопада 2017
Очень понравилось! Узнала много полезного для себя! Помимо самого фото и расшифровки, Владимир ответил на все мною интерисующие вопросы и даже в месте со мной проработал некоторые моменты!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень