2150
 

Подаруй сеанс діагностики аури для двох!

Можливість побачити ауру кожного з пари, відбиту на кольорових знімках. Зазирнути глибше в даний й привідкрити завісу майбутнього стало можливим завдяки цілій науці про енергетичне поле людини — езотерики. А ось розшифрувати сенс того чи іншого переважаючого відтінку на фотографії допоможе консультація досвідченого ауродиагноста. Він розповість про особливості характеру кожного гостя і, за бажанням, про їх особистісних взаєминах. Кожному видадуть роздруківку з повним описом аури.  подробнее...

2 чол. до 20 хвилин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 374 раз
2 людини
до 20 хвилин
Використати до 31.10.2017

Фото аури для двох — що це?

Унікальна можливість зробити екстрасенсорні знімки аури — для двох близьких людей. Фотографії дозволять дізнатися усе про особливості аури кожного з пари, також гості зможуть почути інформацію про свою сумісність на енергетичному рівні та приховані можливості. Консультація професійного ауродіагноста допоможе знайти справжню гармонію у взаєминах та отримати відповіді на багато питань.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у затишній аура-студії Betaline. Тут на них чекає цікаве спілкування з професійним ауродіагностом. Насамперед, кожен із гостей покладе руку на спеціальний сенсор. Це дозволить просканувати інформацію про емоційне здоров'я та рівень сумісності. Парі видадуть знімки їх аури й роздруківку з докладним описом отриманого відтінку.

Консультація від професійних ауродіагностів

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат дослідження. Крім цього, фахівець «розкриє» ауру гостей, виходячи з отриманого кольору, форми, розміру, яскравості та інтенсивності біоенергетичного поля. І на завершення — детальний опис отриманих результатів у вигляді родруківки.

Користь професійної ауродиагностики

Саме аура є біоенергетичним полем, яке оточує усі живі істоти, у тому числі й людини. Вона містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини:

  • передає фізичне здоров'я
  • фіксує психоемоційний стан
  • демонструє різноманітні особистісні характеристики

Фотографії залишаються закоханим на пам'ять

Майстер зробить фотографії аури кожного з гостей, які можна забрати в домашню колекцію. Вони стануть чудовим нагадуванням про цікавий досвід, який потягне за собою позитивні зміни!

Місце проведення враження:

Аура центр Betaline
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

145 відгуків реальних людей

Н
Наталья
5 квітня 2017
Подарила подруга на день рождение. Потянула с собой мужа, шли с большим скептицизмом, НО вышли окрыленные! Наша жизнь очень поменялась после посещения! Чудеса происходят там, где в них верят ;) Рекомендую!

З
Сергей
1 квітня 2017
Все замечательно,рекомендую всем!!!

29 березня 2017
Из гончарного мастерства, картинга и прочего остановилась именно на фото ауры. Принянулось, так сказать. Получила много информации для размышления. Я бы даже сказала, размышлений в одиночестве. Прогуливаясь где-то неспешно в парке или сидя в лесу на лавочке задать себе серьезные вопросы и дать на них искренние ответы без привязки "как у всех" или "так мама учила". Рекомендую!

23 березня 2017
Выбрал этот подарок впечатление. Дало возможность более объемно и предметно делать самоанализ и совершенствоваться соответственно, а так же открыло доступ к приобретению полезных знаний. В итоге получил нечто большее, чем просто подарок-впечатление, очень доволен, что посетил центр!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень