2150
 

Подаруй сеанс діагностики аури для двох!

Можливість побачити ауру кожного з пари, відображену на кольорових знімках. Зазирнути глибше у теперішнє та привідкрити завісу майбутнього стало можливим завдяки цілій науці про енергетичне поле людини — езотериці. А ось розшифрувати сенс того чи іншого відтінку, що переважає на фотографії, допоможе консультація досвідченого ауродіагноста. Він розповість про особливості характеру кожного гостя і, за бажанням, про їх особистісні взаємини. Кожен отримає роздруківку з повною характеристикою його аури. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.05.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 645 раз
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2018

Фото аури для двох — що це?

Унікальна можливість зробити екстрасенсорні знімки аури — для двох близьких людей. Фотографії дозволять дізнатися усе про особливості аури кожного з пари, також Щасливчики зможуть почути інформацію про свою сумісність на енергетичному рівні та приховані можливості. Консультація професійного ауродіагноста допоможе знайти справжню гармонію у взаєминах та отримати відповіді на багато запитань.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у затишній аура-студії Betaline. Тут на них чекає цікаве спілкування з професійним ауродіагностом. Спочатку кожен із відвідувачів покладе руку на спеціальний сенсор. Це дозволить відсканувати інформацію про емоційне здоров'я та рівень сумісності. Парі видадуть знімки їх аури та роздруківку з детальним описом отриманого відтінку.

Консультація від професійних ауродіагностів

Професійний ауродіагност підкаже, як отримати максимально точний результат дослідження. Крім цього, фахівець «розкриє» ауру гостей, виходячи з отриманого кольору, форми, розміру, яскравості та інтенсивності біоенергетичного поля. І на завершення — детальний опис отриманих результатів у вигляді родруківки.

Користь професійної ауродиагностики

Саме аура є біоенергетичним полем, яке оточує усі живі істоти, у тому числі й людину. Вона містить інформацію про стан усіх сфер діяльності людини:

 • передає фізичне здоров'я;
 • фіксує психоемоційний стан;
 • демонструє різноманітні особистісні характеристики.

Фотографії залишаються закоханим на пам'ять

Майстер зробить фотографії аури кожного з Щасливчиків, які можна забрати у домашню колекцію. Вони стануть чудовим нагадуванням про цікавий досвід, який призведе до позитивних змін!

Місце проведення враження:

Betaline - Аура центр
вул. Рогнединская, 4А, Показати на мапі

176 відгуків реальних людей

17 листопада 2017
Очень понравилось! Узнала много полезного для себя! Помимо самого фото и расшифровки, Владимир ответил на все мною интерисующие вопросы и даже в месте со мной проработал некоторые моменты!

М
Мирослава
15 листопада 2017
Отримали сертифікат у подарунок, відразу ж з чоловіком пішли робити фото аури.Все дуже сподобалося, дізналися багато корисної інормації.Рекомендую це враження парам, буде пізнавально, романтично і цікаво.

Ф
Фаина
30 жовтня 2017
Подарили сертификат клиентки на день рождения. Я всегда хотела сделать фото ауры, поэтому выбрала куда пойду -сразу же . Все очень понравилось , объяснили абсолютно все. Впечатления остались хорошие

М
Марина
13 жовтня 2017
Добрый день. Моя подруга подарила мне на День рождения впечатление "Фото ауры". Меня сразу заинтересовало это впечатление. Владимир оказался очень эрудированным, прекрасно владеющим своей профессией, специалистом. Он открыл для меня много интерестной, познавательной и полезной информации про мое внутреннее "я" в энергетическом смысле, сделав фото ауры и подробно объяснив, что это означает...
Добрый день. Моя подруга подарила мне на День рождения впечатление "Фото ауры". Меня сразу заинтересовало это впечатление. Владимир оказался очень эрудированным, прекрасно владеющим своей профессией, специалистом. Он открыл для меня много интерестной, познавательной и полезной информации про мое внутреннее "я" в энергетическом смысле, сделав фото ауры и подробно объяснив, что это означает. Огромная благодарность Владимиру за помощь в осознании кто "я", для чего и зачем. Всем рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень