Подаруйте флоатинг!

подарували вже 12 847 разів
1 людина
60 хв.
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Для гостя підготують невеликий флоат-басейн, наповнений водою. Прийнявши душ, він зануриться у ванну. Завдяки високій концентрації солі тіло весь час буде утримуватися на поверхні води. Сеанс відбудеться в окремій кімнаті, створеній для відпочинку — можна просто закрити очі й насолоджуватися спокійною музикою. Перед процедурою видають усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушник.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Інтер'єр студії виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната нагадує печеру. У басейні підтримується комфортна температура — 36,6 градусів. Після кожного відвідування вода фільтрується. Для проведення процедури фахівці використовують англійську сіль. Її застосування корисне для здоров'я суглобів, шкіри та волосся, а також сприяє виведенню токсинів з організму. Після сеансу можна відпочити у кімнаті зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

179 відгуків

Ульяна
Вчора
Если хочется забыть на время о теле и погрузиться в свои мысли и эмоции, то флоатинг - это прекрасная возможность для отдыха и расслабления. Если есть какая-то назойливая проблема, или же просто хочется тотально помолчать, то бассейн с соленой теплой водой без света и звука будет прекрасным выбором для вас. Как он стал для меня.
Янина
Вчора
Приятная атмосфера, лёгкая музыка и соответствующее освещение. Все это настраивает на расслабление. А вода, которая все время держит на поверхности, создаёт ощущение невесомости. Советую)
Светлана
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100000395711299
Полный релакс! Словно паришь в космосе, совершенная легкость, расслабленность от макушки до кончиков пальцев, еще и звезды над головой мерцают! Обстоятельный инструктаж перед процедурой и приятное чаепитие после совершенно дополняют позитивное впечатление
Елизаета
19 березня 2019
Спасибо ! Впечатление просто супер !

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.