26928
 

Подаруй унікальне відчуття невагомості на сеансі флоатінгу!

Розслаблююча терапія — купання у басейні з високою концентрацією солі. Простір флоат-кімнати просто створений для медитативного відпочинку: стильний інтер'єр без відволікаючих деталей, відсутність освітлення, заспокійлива музика і, нарешті, найголовніше — тіло плаває на поверхні солоної води. Це відчуття повної гармонії, яке вийде випробувати на годинному релакс-сеансі. Басейн насичений лікувальною сіллю «епсома» — вона являється корисною для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Для відпочинку видається усе необхідне: надувна подушечка під голову, беруші, капці та рушник. По завершенні процедури чекає чаювання у зоні відпочинку з водоспадом.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 24 023 рази
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається

Флоатінг — що це?

Унікальна методика розслаблення — у флоат-басейні з високою концентрацією солі. Тіло плаває на поверхні солоної води без будь-яких зусиль. Це означає, що можна зосередитися на власних відчуттях, забувши про все. Навіть такий нюанс як різниця температур врахували розробники процедури. Вода в басейні нагріта до +36,6 С, і тому рецептори на шкірі не реагують на холод або тепло. Це незабутнє відчуття розслаблення, невагомості, спокою та медитативного занурення у себе.

Як все відбувається?

Враження проходить в салоні Gallery Studio, де є все для комфортного відпочинку. Інтер'єр виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната з басейном за своїм виглядом нагадує печеру. Спочатку Щасливчика запросять прийняти душ, а потім він зможе лягти на воду, отримуючи розслаблення від сеансу флоатинга. Тіло буде утримуватися на поверхні води завдяки високій концентрації лікувальної солі. По завершенню сеансу можна буде знову сходити в душ, випити чашку чаю у зоні відпочинку з водоспадом, а після з приємними думками відправитися додому.

Абсолютний релакс у флоат-басейні

Тіло утримується на поверхні води, даруючи неймовірне відчуття невагомості. Не треба ворушитися, говорити, не треба думати. Вже протягом кількох хвилин зникають усі звичні відчуття. Відпочинок у флоат-басейні порівнюють із медитацією, і в цьому є велика частка правди. Досягається ефект фізичної та інтелектуальної релаксації, зникає стрес та втома. Усе необхідне для відпочинку підготують: надувну подушечку під голову, беруші, капці, рушник.

Унікальна лікувальна сіль «епсома»

Для сеансу використовують лікувальну англійську сіль «епсома», яка збагачена корисними мінералами. Зокрема, у складі переважає магній, який впливає на здоров'я суглобів та пружність шкіри.

Цілющий вплив флоатінгу

Сеанси флоатінгу сприятливо впливають на шкіру і омолоджують тканини тіла, забезпечують швидке та глибоке м'язове розслаблення. Але головна перевага процедури проявляється на психо-емоційному рівні. Вона допоможе позбутися напруги, стресу, внутрішніх страхів. Це унікальний стан медитативного відпочинку, повний та абсолютний спокій.

Місце проведення враження

Фотографії враження

54 відгуки від реальних людей

Флоатінг

500 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39