Подаруй флоатинг!

подарували вже 11 105 разів
1 людина
60 хв.
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Для гостя підготують невеликий флоат-басейн, наповнений водою. Прийнявши душ, він зануриться у ванну. Завдяки високій концентрації солі тіло весь час буде утримуватися на поверхні води. Сеанс відбудеться в окремій кімнаті, створеній для відпочинку — можна просто закрити очі і насолоджуватись спокійною музикою. Перед процедурою видають усе необхідне: надувна подушка під голову, беруші, капці та рушник.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Інтер'єр студії виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната нагадує печеру. У басейні підтримується комфортна температура — 36,6 градусів. Після кожного відвідування вода фільтрується. Для проведення процедури фахівці використовують англійську сіль. Її застосування корисно для здоров'я суглобів, шкіри та волосся, а також сприяє виведенню токсинів з організму. Після сеансу можна відпочити у кімнаті зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

118 відгуків

Анна
2 ноября 2018
Безумно понравилось! Единтсвенное доступное место для человека, чтобы ощутить невесомость. Космос ощущений, ни с чем не сравнимое чувство своего тела, вернее его "отсутствие"! Администратор лает максимум полезной информации и вдохновения! Приятнейший салон, который радует гостиприимностью и "неконвеерностью".
Daria
30 октября 2018
Хорошая студия, флоатинг однозначно стоит попробовать для полного расслабления.подойдет очень уставшим людям и тем,кто хочет успокоить ум.
Светлана
25 октября 2018
Впечатление очень понравилось. Вода , тихая музыка , пение птиц - унесли меня от осенней прохлады . Отдельное спасибо сотруднице Gallery Studio Антонине (заряжает позитивом с порога ) . Всё чудесно
Леся
15 сентября 2018
Все просто супер.... очень рекомендую побывать там хоть разочек...вчетления незабываемые

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки