26928
 

Подаруй флоатинг!

Розслаблююча терапія — купання в басейні з високою концентрацією солі. Простір флоат-кімнати просто створений для медитативного відпочинку: стильний інтер'єр без відволікаючих деталей, відсутність освітлення, заспокійлива музика й, нарешті, найголовніше — тіло плаває на поверхні солоної води. Це відчуття повної гармонії, яке належить випробувати на годинному релакс-сеансі. Басейн насичений лікувальною сіллю «епсома» — вона виявиться корисною для здоров'я суглобів, шкіри й волосся. Для відпочинку видається все необхідне: надувна подушечка під голову, беруші, капці та рушник.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 10 473 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 28.02.2019

Флоатінг — що це?

Унікальна методика розслаблення — у флоат-басейні з високою концентрацією солі. Тіло плаває на поверхні солоної води без будь-яких зусиль. Це означає, що можна зосередитися на власних відчуттях, забувши про все. Навіть такий нюанс як різниця температур був врахований розробниками процедури. Вода в басейні нагріта до +36,6 С, і тому рецептори на шкірі не реагують на холод або тепло. Це незабутнє відчуття розслаблення, невагомості, спокою й медитативного занурення в себе.

Як все відбувається?

Враження проходить в салоні Gallery Studio, де є все для комфортного відпочинку. Інтер'єр виконаний у тропічному стилі, а флоат-кімната з басейном за своїм виглядом нагадує печеру. Спочатку Щасливчика запросять прийняти душ, а потім він зможе лягти на воду, розслабляючись на сеансі флоатинга. Тіло буде утримуватися на поверхні води завдяки високій концентрації лікувальної солі. По завершенні сеансу можна буде знову сходити в душ, а після з приємними думками вирушити додому.

Абсолютний релакс у флоат-басейні

Тіло утримується на поверхні води, даруючи неймовірне відчуття невагомості. Не треба ворушитися, говорити, не треба думати. Вже протягом кількох хвилин зникають всі звичні відчуття. Відпочинок у флоат-басейні порівнюють із медитацією, і в цьому є велика частка правди. Досягається ефект фізичної та інтелектуальної релаксації, йде стрес і втома. Все необхідне для відпочинку нададуть: надувну подушечку під голову, беруші, капці, рушник.

Унікальна лікувальна сіль «епсома»

Для сеансу використовують лікувальну англійську сіль «епсома», яка збагачена корисними мінералами. Зокрема, у складі переважає магній, який впливає на здоров'я суглобів і пружність шкіри.

Цілющий вплив флоатінгу

Сеанси флоатінгу благотворно впливають й омолоджують тканини тіла, забезпечують швидке й глибоке м'язове розслаблення. Але головна перевага процедури проявляється на психоемоційному рівні. Вона допоможе позбутися напруги, стресу, внутрішніх страхів. Це унікальний стан медитативного відпочинку, повний і абсолютний спокій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

110 відгуків

H
Helena
15 серпня 2018
Мне подарили впечатление! Приятная менеджер провела экскурс в процедуру. Если коротко: нежно, приятно, хочу еще! Класс!

Р
Римма
23 липня 2018
Впечатление подарил крестник .Обажаю море и когда увидела возможность погрузиться в соленую воду, больше не раздумывала и выбрала флоатинг. Наслаждение неописуемое, ласковая водичка, тихая музыка и звездочки на небе расслабили полностью. Как бонус, ушла боль в шее(до сих пор боюсь поверить) Планирую сходить еще раз!!!!!!

А
Альона
7 липня 2018
Чудова можливість відключитися від зовнішнього світу та впорядкувати свої думки. Відчуття "польоту" дарує неймовірний спокій та насолоду. А для тих, хто боїться замкнених та маленьких просторів, є опція кімнати для флоатингу

В
Виктория
24 червня 2018
Пробовала впервые, если честно была опаска, что я буду делать на протяжении целого часа сама в срочном расстворе) присутствовал определенного рода страх и неуверенность. Но администрация Марина все очень доступно объяснила, я расслабилась и полностью погрузилась в состояние невесомости. Процедура очень понравилось, я отдохнула и выспалась) спасибо большое салону gallery studio и bodo за такую приятную возможность расслабиться и отдохнуть.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень