Подаруй флоатінг для двох!

подарували вже 2 649 разів
2 людини
60 хв.
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Попередньо прийнявши душ, гості зануряться у невеликі флоат-басейни — кожен у свій. Вода у ванні збагачена великою кількістю солі, що дозволить тілу весь час утримуватися на плаву. Для сеансу підготують окрему кімнату: можна просто закрити очі та слухати заспокійливу музику. Перед процедурою кожному нададуть усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушники.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Сеанс проходитиме у кімнаті з тьмяним світлом, яка зовнішньо нагадує печеру. Вода в басейні насичена лікувальною англійською сіллю — вона корисна для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Після кожного сеансу вода фільтрується. Після процедури можна відпочити в залі зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

118 відгуків

Анна
2 ноября 2018
Безумно понравилось! Единтсвенное доступное место для человека, чтобы ощутить невесомость. Космос ощущений, ни с чем не сравнимое чувство своего тела, вернее его "отсутствие"! Администратор лает максимум полезной информации и вдохновения! Приятнейший салон, который радует гостиприимностью и "неконвеерностью".
Daria
30 октября 2018
Хорошая студия, флоатинг однозначно стоит попробовать для полного расслабления.подойдет очень уставшим людям и тем,кто хочет успокоить ум.
Светлана
25 октября 2018
Впечатление очень понравилось. Вода , тихая музыка , пение птиц - унесли меня от осенней прохлады . Отдельное спасибо сотруднице Gallery Studio Антонине (заряжает позитивом с порога ) . Всё чудесно
Леся
15 сентября 2018
Все просто супер.... очень рекомендую побывать там хоть разочек...вчетления незабываемые

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки