Подаруйте флоатінг для двох!

подарували вже 3 223 рази
2 людини
60 хв.
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Попередньо прийнявши душ, гості зануряться у невеликі флоат-басейни — кожен у свій. Вода у ванні збагачена великою кількістю солі, що дозволить тілу весь час утримуватися на плаву. Для сеансу підготують окрему кімнату: можна просто закрити очі та слухати заспокійливу музику. Перед процедурою кожному нададуть усе необхідне: надувну подушку під голову, беруші, капці та рушники.

Чому ми вибрали Gallery Studio

Сеанс проходитиме у кімнаті з тьмяним світлом, яка зовнішньо нагадує печеру. Вода в басейні насичена лікувальною англійською сіллю — вона корисна для здоров'я суглобів, шкіри та волосся. Після кожного сеансу вода фільтрується. Після процедури можна відпочити в залі зі штучним водоспадом і зеленню.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

181 відгук

Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100001012106037
Релакс 80го уровня! Ощущение после процедуры как будто до этого несла на плечах мешок цемента, а сейчас его забрали. Лёгкость, спокойствие, умиротворение. Место проведения тоже очень понравилось - уютно, чисто, тихо, комфортно. Очень вежливая администратор, все подробно рассказала. Сама процедура длится час, который пролетает очень быстро. Однозначно рекомендую и обязательно приду ещё. Спасибо!
Вікторія
21 березня 2019
https://www.facebook.com/100008241180028
Вперше була на флоатингу. Сподобався тимчасовий релакс. Година пролетіла швидко
Ульяна
20 березня 2019
Если хочется забыть на время о теле и погрузиться в свои мысли и эмоции, то флоатинг - это прекрасная возможность для отдыха и расслабления. Если есть какая-то назойливая проблема, или же просто хочется тотально помолчать, то бассейн с соленой теплой водой без света и звука будет прекрасным выбором для вас. Как он стал для меня.
Янина
20 березня 2019
Приятная атмосфера, лёгкая музыка и соответствующее освещение. Все это настраивает на расслабление. А вода, которая все время держит на поверхности, создаёт ощущение невесомости. Советую)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.