102034
 

Подаруй унікальне почуття невагомості з флоатінг для двох!

Сеанс повного розслаблення в «невагомості» - на поверхні солоної води! Концентрація солі настільки висока в басейні, що дозволяє утримувати тіло на плаву без будь-яких зусиль. На двох гостей салону очікує неймовірний глибинний релакс - на цілу годину можна сконцентруватися тільки на своїх внутрішніх відчуттях. Все необхідне для відпочинку видається: повітряні подушки під голову, капці і рушники. Сеанс для двох відбудеться одночасно, але в окремих басейнах, розташованих в різних кімнатах. Поруч є зона відпочинку з водоспадом, де після процедури можна приготувати собі чай і поділитися враженнями.  детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2564 рази
2 людини
1 годину
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається

Флоатінг для двох — що це?

Відвідування float-кімнати проходить в максимально комфортних умовах. Температура води в солоному басейні дорівнює температурі тіла, повністю відсутнє навантаження на всі групи м'язів і хребет, а приємна музика створює затишний фон для сеансу. Двом гостям випаде унікальний шанс — повністю «відключитися» від реальності і відновити запас сил як фізичних, так і емоційних. Все необхідне для такого безтурботного відпочинку запропонують на місці: надувні подушки під голову, капці, беруші і рушники.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають салон Gallery Studio, де їх зустріне адміністратор і проведе в кімнату для відпочинку. Вона розділена на декілька частин: є 2 окремі зони з солоними басейнами, душова, простір, де можна посидіти за столиком і випити чай. Сеанс флоатінгу Щасливчики зможуть пройти одночасно, але в різних кімнатах - кожен зручно розташується в окремому басейні. А вже після релакс-процедури пара разом обговорить враження за чашкою гарячого чаю.

Медитативний відпочинок у флоат-басейні

Процедура унікальна і за ефектом може замінити повноцінний глибокий сон. Під час розслаблення у флоат-басейні організм не витрачає енергію, а навпаки накопичує її у величезних кількостях. Цьому сприяє як можливість нерухомо лежати на поверхні води, так і обстановка навколо - відсутність освітлення та розслаблююча музика.

Лікувальна ванна з англійською сіллю

Вода в басейні збагачена англійською сіллю, яка відрізняється за складом від звичного нам мінералу. Зокрема, вона містить магній: як результат, під час прийому ванн запаси цього елементу поповнюються і в організмі. Крім того, сіль володіє яскраво вираженими очисними властивостями — допомагає вивести токсини і повертає пружність шкіри.

Чай в зоні відпочинку з водоспадом

Зона відпочинку нагадує маленький тропічний куточок з плетеними кріслами і зручним диваном. Поблизу лунає шум водоспаду, а сама кімната декорована зеленню. Тут можна буде обговорити враження від сеансу за чашкою трав'яного чаю.

Місце проведення враження

Фотографії враження

54 відгуки від реальних людей

Флоатінг для двох

1 000 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39