102207
 

Подаруй експрес-курс для майбутніх батьків!

2 заняття по 4 години кожне для майбутньої мами, які допоможуть підготуватися до пологів і дізнатися усе про догляд за новонародженим. Експрес-курс призначений для жінок, які знаходяться на пізніх термінах вагітності. Досвідчений інструктор навчить дихально-релаксаційним технікам та ознайомить із тим, як розвивається дитина. Заняття проходять у групі, їх можна відвідувати одному або парою.  детальніше

2 чол. 2 заняття тривалістю 4 години Використати до 31.07.2017
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
2 людини
2 заняття тривалістю 4 години
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Експрес-курс для майбутніх батьків — що це?

Поради та практичні заняття від експертів для жінок, які готуються стати мамами. Курс складається з 2-х занять тривалістю по 4 години кожне й включає у себе базові відомості про пологи, догляд за дитиною та грудне вигодовування. Відвідувати уроки можна поодинці або ж відправитися отримувати необхідні знання удвох. Заняття відбуватимуться у невеликій групі.

Як все відбувається?

Майбутній мамі належить відвідати 2 заняття спеціального експрес-курсу підготовки до пологів. Він рекомендований для жінок на пізніх термінах вагітності. На першому уроці досвідчений інструктор розповість усе про пологи й допоможе підготуватися до них за допомогою серії вправ. На другому занятті можна дізнатися подробиці догляду за немовлям, отримати навички надання першої допомоги. Експрес-курс дасть не тільки необхідні для майбутніх пологів знання та уміння, але й допоможе поліпшити фізико-емоційний стан вагітної.

Ефективна підготовка до пологів

Курс підготовки до пологів включає у себе теорію і практичну частину, які допоможуть максимально ефективно підготуватися до найважливішого періоду в житті кожної жінки. Майбутня мама дізнається:

  • що взяти з собою в пологовий будинок 
  • як морально підготуватися до важливої події
  • техніку дихання і правильні пози під час пологів

Поради для післяпологового періоду

Майбутня мама дізнається не тільки всю необхідну інформацію про пологи, але й правила поведінки під час післяпологового періоду, а саме:

  • особливості догляду за дитиною
  • як почати грудне вигодовування
  • секрети відновлення після пологів у максимально стислі терміни

Консультації досвідчених фахівців

Під час експрес-курсу майбутня мама познайомиться із досвідченим інструктором з підготовки до пологів, педіатром, консультантом по ГВ та психологом. Кожен з них — професіонал своєї справи, власник сертифікатів та грамот.

1 відгук реальних людей