102207
 

Подаруй експрес-курс для майбутніх батьків!

2 заняття по 4 години для майбутньої мами, що допоможуть підготуватися до пологів і дізнатися все про догляд за новонародженим. Експрес-курс призначений для жінок, які знаходяться на будь-яких термінах вагітності. Досвідчений інструктор навчить дихально-релаксаційним технікам та ознайомить з тим, як розвивається дитина. Заняття проходять у групі, їх можна відвідувати одному або парою. детальніше...

2 люд. 2 заняття тривалістю 4 години Використати до 28.02.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 46 раз
2 людини
2 заняття тривалістю 4 години
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Експрес-курс для майбутніх батьків — що це?

Поради та практичні заняття від експертів для жінок, які готуються стати мамами. Курс складається з 2-х занять тривалістю по 4 години кожне й охоплює базові відомості про пологи, догляд за дитиною та грудне вигодовування. Відвідувати уроки можна поодинці або ж отримувати необхідні знання удвох. Заняття відбуватимуться у невеликій групі.

Як все відбувається?

Майбутній мамі належить відвідати 2 заняття спеціального експрес-курсу підготовки до пологів. На першому уроці досвідчений інструктор розповість усе про пологи та допоможе підготуватися до них за допомогою серії вправ. На другому занятті можна дізнатися подробиці догляду за немовлям, отримати навички надання першої допомоги. Експрес-курс не тільки надасть необхідні для майбутніх пологів знання та уміння, але й допоможе поліпшити фізико-емоційний стан вагітної.

Ефективна підготовка до пологів

Курс підготовки до пологів охоплює теорію та практичну частину, які допоможуть максимально ефективно підготуватися до найважливішого періоду в житті кожної жінки. Майбутня мама дізнається:

 • що взяти з собою в пологовий будинок ;
 • як морально підготуватися до важливої події;
 • техніку дихання і правильні пози під час пологів.

Поради для післяпологового періоду

Майбутня мама дізнається не тільки всю необхідну інформацію про пологи, але й правила поведінки під час післяпологового періоду, а саме:

 • особливості догляду за дитиною;
 • як почати грудне вигодовування;
 • секрети відновлення після пологів у максимально стислі терміни.

Консультації досвідчених фахівців

Під час експрес-курсу майбутня мама познайомиться із досвідченим інструктором з підготовки до пологів, педіатром, консультантом по грудному вигодовуванню та психологом. Кожен з них — професіонал своєї справи, власник сертифікатів та грамот.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Азбука для батьків - Сімейний центр
м. Дружби Народів, вул. І. Кудрі, 35б Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська 12, корпус А Показати на мапі
м. Оболонь, вул. Г. Сталінграда 6А, корпус 1 Показати на мапі
м. Лук'янівська, вул. Мельникова 6, офіс 196 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Сверстюка 19, офіс 615 Показати на мапі

2 відгуки

29 серпня 2017
Мы оказались на курсе случайно.... У нас был сертификат на какое-то экстримально развлечение подаренный еще до того как мы забеременнели... Потом было не до экстрима и сертификат валялся без дела. Потом когда почти истек его срок мы решили потратить его на что-то полезное и взяли этот курс. Нам очень понравилось... Даже не смотря на то что мы пришли на курс очень "начитанными", все равно мы...
Мы оказались на курсе случайно.... У нас был сертификат на какое-то экстримально развлечение подаренный еще до того как мы забеременнели... Потом было не до экстрима и сертификат валялся без дела. Потом когда почти истек его срок мы решили потратить его на что-то полезное и взяли этот курс. Нам очень понравилось... Даже не смотря на то что мы пришли на курс очень "начитанными", все равно мы узнали достаточно много интересного и полезного. Лекции по 4 часа но время на них летит быстро благодаря интерактивам, прыганиям на мячике, и всякого рода практическим занятиям. Очень хороший курс, помог нам упорядочить в голове весь тот огромный, несистематизированный материал который мы нашли в интернете, телевизоре, от бабушек, мам, знакомых и врачей...

О
Ольга
28 січня 2016
Мы с мужем решили перестраховаться и пойти на занятия. Действительно узнала для себя много нового и такие вещи, которые в книгах не прочитаешь. Да и потренироваться смогла. Теперь ожидание малыша стало более спокойным. спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень