102207
 

Подаруй експрес-курс для майбутніх батьків!

2 заняття по 4 години кожна для майбутньої мами, які допоможуть підготуватися до пологів і дізнатися все про догляд за новонародженим. Експрес-курс призначений для жінок, які знаходяться на пізніх строках вагітності. Досвідчений інструктор навчить дихально-релаксаційним технікам та ознайомить з тим, як розвивається дитина. Заняття проходять в групі, їх можна відвідувати одному або парою.  детальніше...

2 люд. 2 заняття тривалістю 4 години Використати до 30.04.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 30 раз
2 людини
2 заняття тривалістю 4 години
Проходить у групі
Використати до 30.04.2018

Експрес-курс для майбутніх батьків — що це?

Поради та практичні заняття від експертів для жінок, які готуються стати мамами. Курс складається з 2-х занять тривалістю по 4 години кожне й включає у себе базові відомості про пологи, догляд за дитиною та грудне вигодовування. Відвідувати уроки можна поодинці або ж відправитися отримувати необхідні знання удвох. Заняття відбуватимуться у невеликій групі.

Як все відбувається?

Майбутній мамі належить відвідати 2 заняття спеціального експрес-курсу підготовки до пологів. Він рекомендований для жінок на пізніх термінах вагітності. На першому уроці досвідчений інструктор розповість усе про пологи й допоможе підготуватися до них за допомогою серії вправ. На другому занятті можна дізнатися подробиці догляду за немовлям, отримати навички надання першої допомоги. Експрес-курс дасть не тільки необхідні для майбутніх пологів знання та уміння, але й допоможе поліпшити фізико-емоційний стан вагітної.

Ефективна підготовка до пологів

Курс підготовки до пологів включає у себе теорію і практичну частину, які допоможуть максимально ефективно підготуватися до найважливішого періоду в житті кожної жінки. Майбутня мама дізнається:

 • що взяти з собою в пологовий будинок 
 • як морально підготуватися до важливої події
 • техніку дихання і правильні пози під час пологів

Поради для післяпологового періоду

Майбутня мама дізнається не тільки всю необхідну інформацію про пологи, але й правила поведінки під час післяпологового періоду, а саме:

 • особливості догляду за дитиною
 • як почати грудне вигодовування
 • секрети відновлення після пологів у максимально стислі терміни

Консультації досвідчених фахівців

Під час експрес-курсу майбутня мама познайомиться із досвідченим інструктором з підготовки до пологів, педіатром, консультантом по ГВ та психологом. Кожен з них — професіонал своєї справи, власник сертифікатів та грамот.

Місце проведення враження:

Сімейний центр «Азбука для батьків»
м. Голосіївська, вул. Ст. Забіли, 7 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2-Б, оф.276 Показати на мапі
вул. Р. Сталінграда, 6А корп. 1 Показати на мапі
вул. Срібнокільська, 12, корп.А Показати на мапі
вул. Мельникова, 6, оф.196 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

29 серпня 2017
Мы оказались на курсе случайно.... У нас был сертификат на какое-то экстримально развлечение подаренный еще до того как мы забеременнели... Потом было не до экстрима и сертификат валялся без дела. Потом когда почти истек его срок мы решили потратить его на что-то полезное и взяли этот курс. Нам очень понравилось... Даже не смотря на то что мы пришли на курс очень "начитанными", все равно мы...
Мы оказались на курсе случайно.... У нас был сертификат на какое-то экстримально развлечение подаренный еще до того как мы забеременнели... Потом было не до экстрима и сертификат валялся без дела. Потом когда почти истек его срок мы решили потратить его на что-то полезное и взяли этот курс. Нам очень понравилось... Даже не смотря на то что мы пришли на курс очень "начитанными", все равно мы узнали достаточно много интересного и полезного. Лекции по 4 часа но время на них летит быстро благодаря интерактивам, прыганиям на мячике, и всякого рода практическим занятиям. Очень хороший курс, помог нам упорядочить в голове весь тот огромный, несистематизированный материал который мы нашли в интернете, телевизоре, от бабушек, мам, знакомых и врачей...

О
Ольга
28 січня 2016
Мы с мужем решили перестраховаться и пойти на занятия. Действительно узнала для себя много нового и такие вещи, которые в книгах не прочитаешь. Да и потренироваться смогла. Теперь ожидание малыша стало более спокойным. спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень