Подаруйте екскурсію в Умань для двох!

подарували вже 287 рази
2 людини
до 6 годин
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Вранці разом з іншими учасниками екскурсії друзі вирушать до Умані на комфортабельному автобусі. Під час всієї поїздки групу буде супроводжувати гід. Після приїзду в місто на приятелів чекає прогулянка дендропарком «Софіївка». Вони пройдуться серед об'єктів мистецтва, створених за мотивами міфів Стародавньої Греції та Риму. Друзі побачать Нижній став з павільйоном Флори, Темпейську долину, фонтан Горгони, острів Лесбос, долину Тартар, водоспад «Три сльози», Критський лабіринт і багато іншого. Піша екскурсія займе приблизно 2 години. Після цього можна самостійно погуляти парком. Увечері на друзів чекає повернення до Києва.

Чому ми вибрали туроператора Svitlana Tour

Місце зустрічі групи — станція метро «Палац "Україна"». У вартість турів уже включений проїзд, послуги екскурсовода та страхування. Компанія була заснована в 2005 році. Відтоді Svitlana Tour розробили й організували безліч поїздок Україною та за кордоном. Туроператор співпрацює з досвідченими гідами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Татьяна
13 лютого 2019
Это уже моя не первая поездка в Умань, но впервые на экскурсию :) Раньше там была еще совсем маленькой и "Софиевку" почти не помню. Поэтому была очень рада наконец вернуться в эти края, и сразу с семьей. Спасибо детям за такой уникальный подарок!
Анатолий
6 лютого 2019
Интересная, познавательная экскурсия. Жене очень понравилось, сделали много красивых фото. Хороший сервис - комфортно доехали туда и вернулись обратно. Кто не был в Софиевке, обязательно посетите!
Ина
17 липня 2018
Экскурсия в парк Софиевка в Умани состоялась 15.07.2018. Выбрали эту экскурсию потому, что это лучший парк в Украине. Наибольшее впечатление получили от организации путешествия. Гид Хрыстя очень расширила познание в краеведческих вопросах. Водитель Юрий респект! Безопасность и ответственность - высшая оценка! Парк это сказка. Настолько прекрасно. Вообщемо что еще написать: буду всем рекомендавать Бодо и турагенство СветланаТур. Спасибо!
Алина
2 травня 2018
Замечательная экскурсия, даже не представляла, что парк такой огромный! Огромное спасибо гиду - очень много интересного рассказал. Попали в отличное время - все цветет как раз! Супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.