Подаруйте екскурсію по підземеллях Києва для двох!

подарували вже 8 192 рази
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться з гідом та іншими учасниками групи, щоб спуститися до однієї з дренажних систем Києва — Нікольської. Потім учасники підуть за гідом по визначеному маршруту. Екскурсовод розповість про підземні дослідження, покаже кімнату дигера і екстремальний «собачий лаз».

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Компанія працює з 2004 року і знаходиться поруч зі станцією метро «Контрактова площа». Перед початком екскурсії клієнтам видадуть гумові чоботи, ліхтарики та бахіли.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

95 відгуків

Юлия
10 лютого 2019
Все очень понравилось! Круто, необычно и познавательно!
Катя
9 лютого 2019
Замечательно! Рекомендую. Это Киев с другой стороны.
Анна
27 січня 2019
Отличный экспириэнс. Хороший формат для подарка.
Александра
12 січня 2019
Это увлекательное мини-путишествие по казалось бы знакомым местам, правда под землёй! На подобной экскурсии я была впервые и всем, кто собирается идти первый раз - обязательно одевайтесь в одежду удобную и которую не жалко испачкать. Будьте готовы к тому, что почти вся экскурсия происходит на полусогнутых ногах)) Но впечатление понравилось, было интересно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.