102239

Подаруй екскурсію в Мамаєву Слободу!

Індивідуальна екскурсія для пари в парк, стилізований під козацьке село, — Мамаєва Слобода. На території більше 9 гектарів розташовані українські хати, садиби церковного старости і козаків-джур, майстерні коваля та гончара. Гості оглянуть оздоблення однієї з хат, а також побувають всередині дерев'яної церкви. Під час прогулянки гід буде розповідати цікаві подробиці з історії українського козацтва часів Запорізької Січі. Фінальний пункт екскурсії — відвідування шинку «Коса над чаркою», де гостям подадуть наливку або узвар на вибір. Можна буде залишитися і погуляти по території Мамаєвої Слободи самостійно. подробнее...

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.10.2017
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 539 раз
2 людини
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія у Мамаєву Слободу — що це?

Індивідуальна екскурсія українською мовою на території тематичного парку Мамаєва Слобода для двох. Місцевість повністю стилізована під козацьке поселення. Під час прогулянки гості побачать старовинні хати, дерев'яну Покровську церкву, млини, кузню та шинок. Музей під відкритим небом у деталях відтворює уклад життя українського села: на території є базарна площа, управа й козацька застава, господарські угіддя — від стайні до невеликого звіринця. Зсередини можна буде оглянути церкву та одну з хат. У кінці екскурсії пару пригостять хмільною наливкою або узваром в українському шинку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають тематичний парк Мамаєва Слобода, який знаходиться у межах Києва. На території створено детальну реконструкцію хутору часів українського козацтва. Екскурсовод проведе пару по найцікавішим місцям поселення і зайде разом з ними в одну з хат, щоб оглянути її оздоблення зсередини. Також вийде відвідати дерев'яну церкву, збудовану без жодного цвяха й прикрашену українськими іконами. У кінці екскурсії Щасливчики зайдуть у шинок, де їм подадуть по чарці хмільної наливки. Можна залишитися на території і погуляти самостійно: оглянути будівлі, погодувати тварин у невеликому звіринці, зробити яскраві фото.

Мамаєва Слобода — знайомство з побутом козаків

Тематичний парк був побудований на території історичного урочища, де бере свій початок річка Либідь. Увесь простір облаштовано в дусі козацького села та повторено основні особливості давніх українських поселень. У Слободі — 98 різноманітних споруд (хати, вітряки, кузня) і триповерхова дерев'яна церква Святої Покрови в центрі. Можна буде потрапити всередину деяких будівель.

Індивідуальна екскурсія українською мовою

Пару чекає цікава екскурсія в індивідуальному форматі. Гід, одягнений у традиційне українське вбрання, розповість про часи українського козацтва, особливості побуту та відпочинку козаків. Екскурсія проводиться українською мовою.

Можна погуляти по території після екскурсії

Після екскурсії гості самостійно погуляють території Мамаєвої слободи. Вони зможуть оглянути хати, погодувати тварин у звіринці, відвідати лавки ремісників. 

Місце проведення враження:

Центр народознавства "Мамаєва Слобода"
м.Шулявская, вул.михайла Донця, 2 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Н
Настя
18 серпня 2016
Була на екскурсії разом зі своїм хлопцем. Дуже змістовна екскурсія, ми змогли дізнатися безліч фактів з історіі - про саме місце, про монастир, який раніше був на цих землях, а також почули цікаві розповіді про президента. Такого в газетах точно не прочитаєш)) А ще там дуже-дуже красиво!

Т
Татьяна
18 липня 2016
Отличная познавательная экскурсия. Как вариант разнообразить выходные. Очень понравилось. Думаю, каждый житель Киева просто обязан посетить это место. Рядом с нами много интересного)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень