Подаруйте екскурсію у «Мамаєву Слободу»!

подарували вже 1 004 рази
700 грн 2 люд. 45 хв.
2 людини
45 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальна екскурсія для пари в парк, стилізований під козацьке село. На території є садиби, водойми, майстерні ремісників та інші пам'ятки. Гості разом із гідом зайдуть до етнічної хати Титаря, відвідають старовинну дерев`яну церкву та почують історію українського козацтва. За бажанням після прогулянки можна залишитися на території «Мамаєвої Слободи», погодувати тварин або відпочити в шинку «Коса над чаркою».

Чому ми вибрали музей під відкритим небом «Мамаєва Слобода»

На території в 9 гектарів є 98 національних архітектурних об`єктів. Серед них — триярусна дерев`яна церква з дзвіницею, сигнальна вежа, винокурня, садиба ворожки-повитухи, вітряк, клуня (бурсацький театр) тощо. «Мамаєва Слобода» відкрита для гостей 7 днів на тиждень. Тематичний дендропарк знаходиться в 7 км від центру Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Микола
30 квітня 2018
https://www.facebook.com/100004907012972
Вчора з дружиною відвідали Музей під відкритим небом "Мамаєва Слобода". Перш за все щиро вдячний колегам за подарунок сертифікату. Вибір ми зробили на Мамаєву Слободу! Це прекрасно!!! Наша гід - українська красуня Оксана здійснила нам чудову екскурсію по Козацькій Слободі. Оксанко, щиро вдячні за спілкування! Щасти Вам ДОЛЕ!!!! Низький уклін авторам ІДЕЇ, організаторам і виконавцям-будівничим, адміністрації та службовцям Музею за ентузіазм, альтруїзм, професійну майстерність, справжню українську толерантність та гостинність при здійсненні такої важливої й необхідної справи сьогодення по відродженню НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ`ЯТІ !!! Козацькому роду нема переводу! Слава Україні!!!
Мария
18 вересня 2017
В первую очередь,спасибо моим друзьям за подарок в виде сертификата) Выбор был в принципе большой,но выбрала я экскурсию в Мамаеву Слободу. Она была самой подходящей на данный момент. Ооооочень понравилась девушка-экскурсовод Лина)) Нас было четверо потому было еще интересней. Не спеша,вложив душу Линочка нам все рассказала и показала) Мне очень понравилась атмосфера этого места... И спасибо Bodo! Очень отзывчивые ребята-операторы!
Андрій
30 серпня 2017
https://www.facebook.com/100003495290695
Якщо по правді, то дуже сподобалось. Був у Слободі уже не вперше, і знову подарунок від Бодо. Дуже і дуже доброзичливо щиро і натхненно розповіли про історію ставлення. Якщо Ви ще не були там, що ж, - варто виділити на це час!)
Катерина
22 серпня 2017
https://www.facebook.com/100002692041369
Отличная экскурсия выходного дня. Ходили с мужем. Приятная девушка-экскурсовод, аутентичная атмосфера. В шинке вкусная еда и наливки. Летом многие объект закрыты на реконструкцию - внутрь не попадешь. Но погулять по территории было отлично. Советую.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.