102239

Подаруй екскурсію в Мамаєву Слободу!

Індивідуальна екскурсія для пари в парк, стилізований під козацьке село, — Мамаєва Слобода. На території більше 9 гектарів розташовані українські хати, садиби церковного старости і козаків-джур, майстерні коваля та гончара. Гості оглянуть оздоблення однієї з хат, а також побувають всередині дерев'яної церкви. Під час прогулянки гід буде розповідати цікаві подробиці з історії українського козацтва часів Запорізької Січі. Фінальний пункт екскурсії — відвідування шинку «Коса над чаркою», де гостям подадуть наливку або узвар на вибір. Можна буде залишитися і погуляти по території Мамаєвої Слободи самостійно. подробнее...

2 чол. 45 хвилин Використати до 30.11.2017
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 575 раз
2 людини
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2017

Екскурсія у Мамаєву Слободу — що це?

Індивідуальна екскурсія українською мовою на території тематичного парку Мамаєва Слобода для двох. Місцевість повністю стилізована під козацьке поселення. Під час прогулянки гості побачать старовинні хати, дерев'яну Покровську церкву, млини, кузню та шинок. Музей під відкритим небом у деталях відтворює уклад життя українського села: на території є базарна площа, управа й козацька застава, господарські угіддя — від стайні до невеликого звіринця. Зсередини можна буде оглянути церкву та одну з хат. У кінці екскурсії пару пригостять хмільною наливкою або узваром в українському шинку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають тематичний парк Мамаєва Слобода, який знаходиться у межах Києва. На території створено детальну реконструкцію хутору часів українського козацтва. Екскурсовод проведе пару по найцікавішим місцям поселення і зайде разом з ними в одну з хат, щоб оглянути її оздоблення зсередини. Також вийде відвідати дерев'яну церкву, збудовану без жодного цвяха й прикрашену українськими іконами. У кінці екскурсії Щасливчики зайдуть у шинок, де їм подадуть по чарці хмільної наливки. Можна залишитися на території і погуляти самостійно: оглянути будівлі, погодувати тварин у невеликому звіринці, зробити яскраві фото.

Мамаєва Слобода — знайомство з побутом козаків

Тематичний парк був побудований на території історичного урочища, де бере свій початок річка Либідь. Увесь простір облаштовано в дусі козацького села та повторено основні особливості давніх українських поселень. У Слободі — 98 різноманітних споруд (хати, вітряки, кузня) і триповерхова дерев'яна церква Святої Покрови в центрі. Можна буде потрапити всередину деяких будівель.

Індивідуальна екскурсія українською мовою

Пару чекає цікава екскурсія в індивідуальному форматі. Гід, одягнений у традиційне українське вбрання, розповість про часи українського козацтва, особливості побуту та відпочинку козаків. Екскурсія проводиться українською мовою.

Можна погуляти по території після екскурсії

Після екскурсії гості самостійно погуляють території Мамаєвої слободи. Вони зможуть оглянути хати, погодувати тварин у звіринці, відвідати лавки ремісників. 

Місце проведення враження:

Центр народознавства "Мамаєва Слобода"
м.Шулявская, вул.михайла Донця, 2 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

Все сподобалось, чудова місцевість і сама екскурсія! Єдине побажання на майбутнє - зробити екскурсію українською мовою, або хоча б дати таку можливість для вибору.

Н
Надежда
12 травня 2017
Очень понравилось впечатление! Отдельное спасибо Наталии, за интересную и увлекательную экскурсию, все было просто замечательно.Будем рекомендовать всем!

Л
Любовь
10 травня 2017
Подарунок, який мені подарувала дочка на день народження ще в листопаді минулого року, дуже сподобався. Кому не подобаються подарунки ? З усіх запропонованих екскурсій мене зацікавили Мамаєва Слобода і якісь таємні тунелі часів Сталіна. Ми з дочкою вибрали Мамаєву Слободу. Погода чудова, квітнуть каштани, бузок, фруктові дерева. Краса. Воли ревуть, хрюшки хрюкають, жабки квакають і т.д. Дуже...
Подарунок, який мені подарувала дочка на день народження ще в листопаді минулого року, дуже сподобався. Кому не подобаються подарунки ? З усіх запропонованих екскурсій мене зацікавили Мамаєва Слобода і якісь таємні тунелі часів Сталіна. Ми з дочкою вибрали Мамаєву Слободу. Погода чудова, квітнуть каштани, бузок, фруктові дерева. Краса. Воли ревуть, хрюшки хрюкають, жабки квакають і т.д. Дуже файна дівчина Віка, яка розповіла дуже багато цікавого. Всім бажаю відпочивати в Мамаєвій Слободі - оазисі свіжого повітря, натуральної природи - і все це в центрі великого міста. Дякую.

10 травня 2017
Были на экскурсии 30.04. Понравилось все!!!! Отдельное спасибо сотрудникам bodo (позвонили напомнили, смс прислали, на почту инфо прислали, после экскурсии позвонили узнали все ли понравилось) Молодцы! Прекрасный сервис! Экскурсия очень понравилась. Под впечатлением еще были несколько дней. Один только минус, мало времени)))) Теперь хочется приехать еще раз)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень