102239
 

Подаруй екскурсію в Мамаєву Слободу!

Індивідуальна екскурсія для пари в парк, стилізований під козацьке село, — Мамаєва Слобода. На території, що охоплює більше 9 гектарів, розташовані українські хати, садиби церковного старости та козаків-джур, майстерні коваля та гончара. Гості оглянуть оздоблення однієї з осель, а також побувають всередині дерев'яної церкви. Під час прогулянки гід буде розповідати цікаві подробиці з історії українського козацтва часів Запорізької Січі. Фінальний пункт екскурсії — відвідування шинку «Коса над чаркою», де гостям подадуть наливку або узвар на вибір. Можна буде залишитися і погуляти по території Мамаєвої Слободи самостійно. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 945 раз
2 людини
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Екскурсія у Мамаєву Слободу — що це?

Індивідуальна екскурсія українською мовою на території тематичного парку Мамаєва Слобода для двох. Місцевість повністю стилізована під козацьке поселення. Під час прогулянки гості побачать старовинні хати, дерев'яну Покровську церкву, млини, кузню та шинок. Музей під відкритим небом у деталях відтворює уклад життя українського села: на території є базарна площа, управа й козацька застава, господарські угіддя — від стайні до невеликого звіринця. Зсередини можна буде оглянути церкву та одну з хат. У кінці екскурсії пару пригостять хмільною наливкою або узваром в українському шинку.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають тематичний парк Мамаєва Слобода, який знаходиться у межах Києва. На території створено детальну реконструкцію хутору часів українського козацтва. Екскурсовод проведе пару по найцікавішим місцям поселення і зайде разом з ними в одну з хат, щоб оглянути її оздоблення зсередини. Також вийде відвідати дерев'яну церкву, збудовану без жодного цвяха й прикрашену українськими іконами. У кінці екскурсії Щасливчики зайдуть у шинок, де їм подадуть по чарці хмільної наливки. Можна залишитися на території і погуляти самостійно: оглянути будівлі, погодувати тварин у невеликому звіринці, зробити яскраві фото.

Мамаєва Слобода — знайомство з побутом козаків

Тематичний парк був побудований на території історичного урочища, де бере свій початок річка Либідь. Увесь простір облаштовано в дусі козацького села та повторено основні особливості давніх українських поселень. У Слободі — 98 різноманітних споруд (хати, вітряки, кузня) і триповерхова дерев'яна церква Святої Покрови в центрі. Можна буде потрапити всередину деяких будівель.

Індивідуальна екскурсія українською мовою

Пару чекає цікава екскурсія в індивідуальному форматі. Гід, одягнений у традиційне українське вбрання, розповість про часи українського козацтва, особливості побуту та відпочинку козаків. Екскурсія проводиться українською мовою.

Можна погуляти по території після екскурсії

Після екскурсії гості самостійно погуляють по території Мамаєвої слободи. Вони зможуть оглянути хати, погодувати тварин у звіринці та відвідати лавки ремісників.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Мамаєва Слобода - Музей під відкритим небом
м.Шулявская, вул.михайла Донця, 2 Показати на мапі

7 відгуків

30 квітня 2018
Вчора з дружиною відвідали Музей під відкритим небом "Мамаєва Слобода". Перш за все щиро вдячний колегам за подарунок сертифікату. Вибір ми зробили на Мамаєву Слободу! Це прекрасно!!! Наша гід - українська красуня Оксана здійснила нам чудову екскурсію по Козацькій Слободі. Оксанко, щиро вдячні за спілкування! Щасти Вам ДОЛЕ!!!! Низький уклін авторам ІДЕЇ, організаторам і виконавцям-будівничим...
Вчора з дружиною відвідали Музей під відкритим небом "Мамаєва Слобода". Перш за все щиро вдячний колегам за подарунок сертифікату. Вибір ми зробили на Мамаєву Слободу! Це прекрасно!!! Наша гід - українська красуня Оксана здійснила нам чудову екскурсію по Козацькій Слободі. Оксанко, щиро вдячні за спілкування! Щасти Вам ДОЛЕ!!!! Низький уклін авторам ІДЕЇ, організаторам і виконавцям-будівничим, адміністрації та службовцям Музею за ентузіазм, альтруїзм, професійну майстерність, справжню українську толерантність та гостинність при здійсненні такої важливої й необхідної справи сьогодення по відродженню НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ`ЯТІ !!! Козацькому роду нема переводу! Слава Україні!!!

М
Мария
18 вересня 2017
В первую очередь,спасибо моим друзьям за подарок в виде сертификата) Выбор был в принципе большой,но выбрала я экскурсию в Мамаеву Слободу. Она была самой подходящей на данный момент. Ооооочень понравилась девушка-экскурсовод Лина)) Нас было четверо потому было еще интересней. Не спеша,вложив душу Линочка нам все рассказала и показала) Мне очень понравилась атмосфера этого места... И спасибо Bodo! Очень отзывчивые ребята-операторы!

30 серпня 2017
Якщо по правді, то дуже сподобалось. Був у Слободі уже не вперше, і знову подарунок від Бодо. Дуже і дуже доброзичливо щиро і натхненно розповіли про історію ставлення. Якщо Ви ще не були там, що ж, - варто виділити на це час!)

22 серпня 2017
Отличная экскурсия выходного дня. Ходили с мужем. Приятная девушка-экскурсовод, аутентичная атмосфера. В шинке вкусная еда и наливки. Летом многие объект закрыты на реконструкцию - внутрь не попадешь. Но погулять по территории было отлично. Советую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень