38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка по куточках Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі і проходить центральними вулицями міста — Рейтарській, Золотоворітській, Андріївським узвозом та ін При цьому, гід показує найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходить в групі і дозволяє подивитися на Київ зовсім по-новому!  подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 12 155 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Секретний Київ» - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі і закінчиться на вул. Золотоворітській.

Як це відбувається?

Дістатися до місця, де стартуватиме екскурсія Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік від Софіївської площі, у самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі усі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле і сьогодення столиці. Трансфер з інших міст і проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство з Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу і Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів - усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

105 відгуків реальних людей

І
Ирина
11 квітня 2017
экскурсия понравилась ,было очень интересно ,причем не только для взрослых ,но и детям тоже (10 лет дочке )

Экскурсия "Секретный Киев" 25 марта оставила у меня незабываемые впечатления. Интрига началась с того момента, когда я узнала, что встреча группы назначена в Михайловском переулке, возле Дома с липой и продолжалась всю экскурсию ( больше трех с половиной часов). Было очень интересно, познавательно, а местами, так и просто завораживающе - узнавать о своем любимом городе и о людях, прежде его...
Экскурсия "Секретный Киев" 25 марта оставила у меня незабываемые впечатления. Интрига началась с того момента, когда я узнала, что встреча группы назначена в Михайловском переулке, возле Дома с липой и продолжалась всю экскурсию ( больше трех с половиной часов). Было очень интересно, познавательно, а местами, так и просто завораживающе - узнавать о своем любимом городе и о людях, прежде его населявших и о наших современниках, об его истории и современности все новые и неожиданные факты. Александре, нашему гиду - браво! Спасибо BODO за прекрасную идею - дарить людям впечатления. Спасибо девушке моего сына, Насте, которая с вашей помощью так здорово поздравила меня с Днем рождения.

28 березня 2017
Экскурсия понравилась, гид рассказала много интересных фактов о которых мы не знали, погода тоже не подкачала. В целом осталось много положительных впечатлений. Жалко только, что Киевляне и гости города позволяют себе осквернять памятники и здания своей "наскальной живописью". В целом впечатление положительное, всем советую!!!

Ю
Юлия
12 лютого 2017
Экскурсия оооочень понравилась! Были на экскурсии 25.12, не смотря на холодную погоду для нас время пролетело незаметно. Было круто. Спасибо вам за впечатления!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень