38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка по куточках Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі і проходить центральними вулицями міста — Рейтарській, Золотоворітській, Андріївським узвозом та ін При цьому, гід показує найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходить в групі і дозволяє подивитися на Київ зовсім по-новому!  подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 12 454 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Секретний Київ» - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі і закінчиться на вул. Золотоворітській.

Як це відбувається?

Дістатися до місця, де стартуватиме екскурсія Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік від Софіївської площі, у самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі усі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле і сьогодення столиці. Трансфер з інших міст і проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство з Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу і Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів - усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

112 відгуків реальних людей

26 травня 2017
В прошлом году дочь подарила мне на день рождения подарок-впечатление "Интересный Киев". Так как это было в ноябре, то мы с мужем решили отложить до наступления хорошей погоды. Но почти забыли по срокам и получилось попасть на экскурсию только 21 мая! Погода была не очень, шел мелкий дождь, но экскурсия настолько увлекла и понравилась, что тучи развеялись сами собой! Экскурсовод Марина настолько...
В прошлом году дочь подарила мне на день рождения подарок-впечатление "Интересный Киев". Так как это было в ноябре, то мы с мужем решили отложить до наступления хорошей погоды. Но почти забыли по срокам и получилось попасть на экскурсию только 21 мая! Погода была не очень, шел мелкий дождь, но экскурсия настолько увлекла и понравилась, что тучи развеялись сами собой! Экскурсовод Марина настолько увлекательно рассказывала про Киев, тактично и легко обходила все спорные моменты истории, сумела найти контакт с большой группой - нас было около 35 человек. Марина водила нас казалось бы по самому центру города, но таких переулков и потайных местечек я никогда не видела и не знала про них. Три часа пролетело просто как один час! Спасибо большое Марине за столь прекрасно проведенное время на выходных!

Про
Олена
24 травня 2017
Отримала ще на день закоханих сертифікат на відвідування екскурсії "Секретный Киев".Нарешті скористалася:) Екскурсія сподобалася, відкрили для себе нові місця Києва, взнали масу фактів історії міста та людей.Екскурсія проходила в приємному темпі, вклалися в три години. Дякуємо екскурсоводу Марині та BODO за чудове враження!

М
Марина
10 травня 2017
Всем добрый день! 29.04.2017.мы двумя семьями посетили экскурсию"Секретный Киев.Хотя мы из Днепра,но, не на секунду не пожалели о поездке,которую нам подарили дети на Новый год.Благодаря экскурсоводу ,мы узнали много интересного о Киеве,его истории и современности.Большое спасибо за впечатления организаторам и Лизе.Время полетело не заметно.Надеемся Вы и дальше будете радовать новыми и новыми впечатлениями.

Е
Елена
5 травня 2017
Любим родной город, поэтому не первый раз гуляли по его улицам с Мариной Саморукой. Однако впервые выбрали экскурсию «Секретный Киев» среди подарков bodo. Сервис bodo, как всегда, не подвел. Поговорили, активировали сертификат, выбрали дату, получили все необходимые напоминания всеми доступными способами - забыть, потеряться, запутаться невозможно. Экскурсия началась вовремя, маршрут был...
Любим родной город, поэтому не первый раз гуляли по его улицам с Мариной Саморукой. Однако впервые выбрали экскурсию «Секретный Киев» среди подарков bodo. Сервис bodo, как всегда, не подвел. Поговорили, активировали сертификат, выбрали дату, получили все необходимые напоминания всеми доступными способами - забыть, потеряться, запутаться невозможно. Экскурсия началась вовремя, маршрут был интересным, экскурсовод просто умница – улыбчивая, приветливая, светлая, эмоциональная, знающая, интересно рассказывающая и т.д. и т.п. Нам все понравилось, ни капли не устали. Спасибо всем, кто обеспечивал организацию и наполнение этого впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень