38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка по куточках Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі і проходить центральними вулицями міста — Рейтарській, Золотоворітській, Андріївським узвозом та ін При цьому, гід показує найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходить в групі і дозволяє подивитися на Київ зовсім по-новому!  подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 044 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Екскурсія «Секретний Київ» - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі і закінчиться на вул. Золотоворітській.

Як це відбувається?

Дістатися до місця, де стартуватиме екскурсія Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік від Софіївської площі, у самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі усі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле і сьогодення столиці. Трансфер з інших міст і проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство з Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу і Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів - усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

116 відгуків реальних людей

7 липня 2017
Добрый день!) Хочу поблагодарить коллектив Bodo.Ua и "Интересный Киев" за прекрасные впечатления на экскурсии "Секретный Киев для двоих", которая состоялась 02.07.2017 г. В подарке из 10 впечатлений наш выбор остановился именно на этой экскурсии - и мы с мужем имели замечательную возможность прогуляться уютными улочками любимого города, послушать занимательные истории нашего экскурсовода...
Добрый день!) Хочу поблагодарить коллектив Bodo.Ua и "Интересный Киев" за прекрасные впечатления на экскурсии "Секретный Киев для двоих", которая состоялась 02.07.2017 г. В подарке из 10 впечатлений наш выбор остановился именно на этой экскурсии - и мы с мужем имели замечательную возможность прогуляться уютными улочками любимого города, послушать занимательные истории нашего экскурсовода Елизаветы, насладиться отличной погодой и радостным настроением в нашей группе) Ранее многократно посещали в разных городах исторические и обзорные экскурсии - поэтому этот формат был по-своему свежим и интересным. Хотим сразу отметить, что для тех посетителей, у кого присутствуют ожидания углубится в изучение исторических мест и событий, это формат может не подойти. Экскурсия "Секретный Киев" идеально подходит для легкой прогулки в формате выходного дня - за 3 часа мы не спеша прошли 5800 м, полюбовались красотой родного города, окунулись в атмосферу отдыха, романтики и положительного настроения!) Оцениваем впечатление на 5 из 5! Всем, кто хочет снять напряжение, любит всегда услышать что-то новое и познавательное, умеет находить прекрасное в мелочах и наслаждаться каждым прожитым днем – настоятельно рекомендуем!) С уважением, Анна

9 червня 2017
Доброго дня! Вчора з чоловіком були на екскурсії "Секретный Киев". Дуже захопливо і цікаво. Дізналися багато нового. Інколи навіть в очевидних місцях, де проходимо кожного дня, заховані неочікувані сюрпризи та цікаві секрети. Дуже сподобалась екскурсовод Анна Андрусик - професійний, талановитий майстер своєї справи. Дякую також команді bodo за швидкий і якісний сервіс. Рекомендую!

Здравствуйте. Подарок впечатление от bodo я получил от своего руководителя в качестве бонуса за работу. Я впервые пользуюсь услугами Вашей компании и мне очень нравится идея дарить людям возможность интересно провести время и получить новые впечатления. Я выбрал эту экскурсию, потому что мне хотелось больше знать про историю Киева, а также это замечательный повод провести время со своей...
Здравствуйте. Подарок впечатление от bodo я получил от своего руководителя в качестве бонуса за работу. Я впервые пользуюсь услугами Вашей компании и мне очень нравится идея дарить людям возможность интересно провести время и получить новые впечатления. Я выбрал эту экскурсию, потому что мне хотелось больше знать про историю Киева, а также это замечательный повод провести время со своей половинкой. Я остался полностью доволен и рад что выбрал эту экскурсию. Больше всего мне запомнилось, что дорога между Софиевским и Михайловским соборами должна была стать Аллеей Предков, где должны были размещатся памятники выдающимся деятелям Украины. Теперь уже знакомые места вызывают во мне новые воспоминания и я смотрю на них другими глазами.

5 червня 2017
Коллега подарила сертификат БОДО - решила выбрать "Секретный Киев" Были на экскурсии 3 июня, очень понравилось! Много новой информации о зданиях, мимо которых проходишь почти каждый день, не обращая внимания. Понравился экскурсовод Елизавета, только жаль, что у нее больше нет других маршрутов - с удовольствием бы послушали еще. Советую всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень