38075
 

Подаруй екскурсію «Секретний Київ» для компанії!

Захоплююча прогулянка по найцікавішим куточкам столиці, яка дозволить поглянути на Стольний град по-новому. Відомі пам'ятки Києва отримають зовсім інші «обриси», коли досвідчений гід розповість захоплюючі подробиці з їх історії. Таку інформацію не відшукаєш в сучасних підручниках! Екскурсія пройде в старій частині міста — починаючи з Софіївської площі, Андріївського узвозу та Старокиївської гори, закінчуючи вул. Великій Житомирській, Рейтарській та Золотоворітській. Тур доступний як для жителів міста, так і для гостей столиці. Екскурсія проходить у групі.  подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 024 раз
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Секретний Київ» для чотирьох - що це?

Цікава пішохідна прогулянка, яка дозволить поглянути на столицю України абсолютно по-новому. Професійний екскурсовод розкриє найбільш інтригуючі таємниці, які зберігає у собі історія стародавнього Києва. Гості столиці познайомляться з головними визначними пам'ятками міста, гуляючи по старовинному району - Подолу. А ось мешканці Києва здивуються різноманіттю нових фактів, які відкриються для них на цій екскурсії. Прогулянка стартує на Софіївській площі і закінчиться на вулиці Золотоворітській.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3 людини і у такій компанії вирушити до місця старту прогулянки. Група збирається неподалік від Софійської площі, де на усіх учасників туру буде чекати екскурсовод. Разом вони пройдуть захоплюючим маршрутом, який охоплює центральну частину Києва. На екскурсію відведено близько 3 годин. За цей час можна встигнути познайомитися з головними визначними пам'ятками столиці і по-новому оцінити минуле і сьогодення міста. Проїзд з інших міст і проживання у Києві не передбачені у даній послузі.

Супровід досвідченого екскурсовода

На учасників екскурсії чекають найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, будь то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка. А озвучить їх один з кращих знавців київських околиць.

Насичена програма екскурсії

Усього за кілька годин учасники екскурсії познайомляться зі старим містом. Спочатку вони прогуляються Софіївською площею, піднімуться на Старокиївську гору та помилуються красивою архітектурою фасадів на Андріївському узвозі. Далі маршрут піде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, вулицями Рейтарською та Золотоворітською.

Маловідомі факти з життя Києва

Учасники екскурсії відкриють для себе цікаві факти, про які не пишуть у шкільних енциклопедіях. Окремі факти стали доступними широкому загалу лише кілька років тому. У програмі екскурсії - «секрети» з історії Києва та розвінчання популярних міфів.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

110 відгуків реальних людей

М
Марина
10 травня 2017
Всем добрый день! 29.04.2017.мы двумя семьями посетили экскурсию"Секретный Киев.Хотя мы из Днепра,но, не на секунду не пожалели о поездке,которую нам подарили дети на Новый год.Благодаря экскурсоводу ,мы узнали много интересного о Киеве,его истории и современности.Большое спасибо за впечатления организаторам и Лизе.Время полетело не заметно.Надеемся Вы и дальше будете радовать новыми и новыми впечатлениями.

Е
Елена
5 травня 2017
Любим родной город, поэтому не первый раз гуляли по его улицам с Мариной Саморукой. Однако впервые выбрали экскурсию «Секретный Киев» среди подарков bodo. Сервис bodo, как всегда, не подвел. Поговорили, активировали сертификат, выбрали дату, получили все необходимые напоминания всеми доступными способами - забыть, потеряться, запутаться невозможно. Экскурсия началась вовремя, маршрут был...
Любим родной город, поэтому не первый раз гуляли по его улицам с Мариной Саморукой. Однако впервые выбрали экскурсию «Секретный Киев» среди подарков bodo. Сервис bodo, как всегда, не подвел. Поговорили, активировали сертификат, выбрали дату, получили все необходимые напоминания всеми доступными способами - забыть, потеряться, запутаться невозможно. Экскурсия началась вовремя, маршрут был интересным, экскурсовод просто умница – улыбчивая, приветливая, светлая, эмоциональная, знающая, интересно рассказывающая и т.д. и т.п. Нам все понравилось, ни капли не устали. Спасибо всем, кто обеспечивал организацию и наполнение этого впечатления.

Р
Роксана Дероган
3 травня 2017
Сертификат на Впечатление в виде экскурсии "Секретный Киев" нам подарили на Новый год наши дети. Они знают, как мы любим гулять по нашему Киеву, делаем это почти каждую неделю, а гулять со смыслом - это интереснее в миллион раз. Мы дождались тёплой погоды, активировали подарок и... получили огромное Впечатление. Если разложить его на составляющие, то это чудесный экскурсовод и очень приятная...
Сертификат на Впечатление в виде экскурсии "Секретный Киев" нам подарили на Новый год наши дети. Они знают, как мы любим гулять по нашему Киеву, делаем это почти каждую неделю, а гулять со смыслом - это интереснее в миллион раз. Мы дождались тёплой погоды, активировали подарок и... получили огромное Впечатление. Если разложить его на составляющие, то это чудесный экскурсовод и очень приятная девушка Лиза, и интересная подача информации, и куча неизвестных ранее уголков и исторических мест, и, конечно, весенний красивенный Киев. Спасибо детям и bodo.

2 травня 2017
Данная экскурсия, это возможность узнать о родном городе интересные факты из истории, а также посетить места, о существовании которых даже не догадывались.Спасибо команде Bodo за организацию и прекрасное настроение!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень