101186
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для чотирьох!

Екскурсія, яка «відкриє очі» на таємничу сторону київської історії — для жителів та гостей столиці! Місто обкутане містичною вуаллю, допоможе припідняти її 3-х годинний пішохідний тур під керівництвом талановитого гіда. Маршрут прогулянки проходить біля таких легендарних місць як Старокиївська гора, Андріївський узвіз, Замкова гора, вул. Чорна Грязь і навіть занедбаний цвинтар. Екскурсія пройде в групі, дістатися до місця старту учасникам доведеться самостійно. Група збирається біля фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контрактова площа». подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 386 раз
4 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Містика Києва» для чотирьох - що це?

Захоплююча екскурсія містичними куточками столиці для компанії з 4-х друзів. Це пішохідний тур, який проводиться в групі під керівництвом професійного гіда. Маршрут прокладено центральним районом Києва - Подолом. Гості столиці зможуть побачити старовинну архітектуру київських вулиць і відвідати улюблені місця туристів - Андріївський узвіз та навколишні визначні пам'ятки. Жителі Києва відкриють для себе шокуючі факти з історії міста - усі вони матимуть містичний підтекст. Форма одягу - бажано зручна.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на цікаву прогулянку ще 3 друзів. У такому складі вони приєднаються до екскурсії, зустрівшись з іншими учасниками туру та гідом. Місцем старту та збору є фонтан «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактова». Реальні історичні події, народні легенди, непідтверджені чутки і викриті містифікації - усе це передбачено програмою екскурсії. Випаде нагода пройтися такими легендарними вуличками Києва як Андріївський узвіз і містична Фролівська (в минулому - вул. Чорна грязь), піднятися на Старокиївську і Замкову гори, а також відвідати старовинний покинутий цвинтар. Для гостей столиці трансфер та проживання у Києві не передбачені.

Супровід професійного гіда

Екскурсія проходить під керівництвом справжнього професіонала. Гідом стане людина з великим досвідом роботи в туристичній сфері та неосяжною любов'ю до містичних таємниць столиці. Йому відомі найнезвичайніші історії, яким неможливо знайти пояснення!

Стародавні таємниці Києва

Можливість почути про безліч цікавих епізодів з життя киян: зустріч з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії. Ким були знамениті відьми-києвиці, чим обернулося прокляття київського князя, як проводилися язичницькі ритуали і які з них живуть і донині...

Авторська пішохідна екскурсія

Екскурсія відбувається у пішохідному форматі. А отже - слід віддати перевагу зручному взуттю та одягу. Також варто врахувати, що протягом 3-х екскурсійних годин учасники гуляють просто неба. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

86 відгуків реальних людей

6 квітня 2017
Очень рада, что посетила экскурсию!!! Ведь Магический Киев не может не привлекать к себе. В этом убеждается каждый, хоть раз соприкоснувшись с его дивными легендами, мистическими историями и захватывающими былинами. Во время экскурсии даже испортившаяся погода не смогла испортить впечатлений от услышанных историй о его прошлом, столь богатом на тайны и чудеса.Большое спасибо экскурсоводу Наталье Яновне!

5 квітня 2017
Экскурсия впечатлила! Интересны были факты о которых просто негде прочесть! Рекомендую каждому жителю города узнать их)

21 березня 2017
Ходили с мужем на экскурсию "Мистический Киев", я первый раз была в Киеве на экскурсии, хотя живу здесь ))) экскурсовод Светлана очень интересно все рассказывала, очень понравилось, много нового узнала) Подарок - впечатление подарил муж, и вот захотелось очень на экскурсию, надеюсь- теперь буду чаще ходить на экскурсии)))

16 березня 2017
Всем рекомендую!!! Всё прошло замечательно. Все остались довольны. Обязательно воспользуюсь Вашими услугами ещё раз. Даже на 8 марта была связь и можно было получить нужную информацию

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень