101186
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для чотирьох!

Екскурсія, яка «відкриє очі» на таємничу сторону київської історії — для жителів та гостей столиці! Місто обкутане містичною вуаллю, допоможе припідняти її 3-х годинний пішохідний тур під керівництвом талановитого гіда. Маршрут прогулянки проходить біля таких легендарних місць як Старокиївська гора, Андріївський узвіз, Замкова гора, вул. Чорна Грязь і навіть занедбаний цвинтар. Екскурсія пройде в групі, дістатися до місця старту учасникам доведеться самостійно. Група збирається біля фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контрактова площа». подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 506 раз
4 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Екскурсія «Містика Києва» для чотирьох - що це?

Захоплююча екскурсія містичними куточками столиці для компанії з 4-х друзів. Це пішохідний тур, який проводиться в групі під керівництвом професійного гіда. Маршрут прокладено центральним районом Києва - Подолом. Гості столиці зможуть побачити старовинну архітектуру київських вулиць і відвідати улюблені місця туристів - Андріївський узвіз та навколишні визначні пам'ятки. Жителі Києва відкриють для себе шокуючі факти з історії міста - усі вони матимуть містичний підтекст. Форма одягу - бажано зручна.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на цікаву прогулянку ще 3 друзів. У такому складі вони приєднаються до екскурсії, зустрівшись з іншими учасниками туру та гідом. Місцем старту та збору є фонтан «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактова». Реальні історичні події, народні легенди, непідтверджені чутки і викриті містифікації - усе це передбачено програмою екскурсії. Випаде нагода пройтися такими легендарними вуличками Києва як Андріївський узвіз і містична Фролівська (в минулому - вул. Чорна грязь), піднятися на Старокиївську і Замкову гори, а також відвідати старовинний покинутий цвинтар. Для гостей столиці трансфер та проживання у Києві не передбачені.

Супровід професійного гіда

Екскурсія проходить під керівництвом справжнього професіонала. Гідом стане людина з великим досвідом роботи в туристичній сфері та неосяжною любов'ю до містичних таємниць столиці. Йому відомі найнезвичайніші історії, яким неможливо знайти пояснення!

Стародавні таємниці Києва

Можливість почути про безліч цікавих епізодів з життя киян: зустріч з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії. Ким були знамениті відьми-києвиці, чим обернулося прокляття київського князя, як проводилися язичницькі ритуали і які з них живуть і донині...

Авторська пішохідна екскурсія

Екскурсія відбувається у пішохідному форматі. А отже - слід віддати перевагу зручному взуттю та одягу. Також варто врахувати, що протягом 3-х екскурсійних годин учасники гуляють просто неба. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

93 відгуків реальних людей

Вчора
Сертифікат на враження "Екскурсія "Містика Києва" для двох" мені подарували подруги, оскільки вони знають, наскільки для мене цікава українська столиця і її таємниці. Я їм вдячна за такий подарунок, бо змогла провести ці три години з користю та задоволенням. Що сподобалось - так це цікаві розповіді екскурсовода про відьом. Але, на жаль, не все змогла почути через маленького хлопчика, який...
Сертифікат на враження "Екскурсія "Містика Києва" для двох" мені подарували подруги, оскільки вони знають, наскільки для мене цікава українська столиця і її таємниці. Я їм вдячна за такий подарунок, бо змогла провести ці три години з користю та задоволенням. Що сподобалось - так це цікаві розповіді екскурсовода про відьом. Але, на жаль, не все змогла почути через маленького хлопчика, який постійно шумів і привертав увагу учасників екскурсії. Проте то вже питання не до "Бодо", а до батьків, які беруть з собою маленьких дітей.

А
Анна
25 травня 2017
Понравилась экскурсовод. Выбрала потому, что интересна история Киева. Идея подарка-впечатления хорошая. Подарок подарила дочь.

А
Анжелика
17 травня 2017
Сертификат мне подарили дети на день рождения. Я выбрала экскурсию мистический Киев на двоих. Пошли с мужем 8 мая. Экскурсию проводила Светлана. Ей огромное спасибо! Экскурсия очень понравилась. Много интересной информации и мест о которых мы даже не знали . Три часа пролетели незаметно. Несмотря на дождь остались довольные и долго еще находились под впечатлением и в позитивном настроении!

16 травня 2017
13.05 посетила экскурсию "Мистика Киева для двоих". Это было замечательно, несмотря на погоду мы прошли всю тропу, послушали пре-интереснейшую экскурсию! Больше всего нам понравилась экскурсовод, которая проводила данную экскурсию. Выбрала "Мистику Киева для двоих", чтобы узнать, как всё проходит, присутствовали первый раз. Подарок безумно понравился! Подарили на День рождения коллеги по работе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень