101186
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для чотирьох!

Екскурсія, що «відкриє очі» на таємничу сторону київської історії, - для жителів і гостей столиці! Місто вкрито містичною вуаллю, і допоможе підняти її 3-годинний пішохідний тур під керівництвом талановитого гіда. Маршрут прогулянки передбачає відвідування Старокиївської гори, Андріївського узвозу, Замкової гори, вул. Чорна Грязь і навіть покинутого цвинтаря. Екскурсія пройде в групі, дістатися місця старту учасникам доведеться самостійно. Група збирається біля фонтану «Самсон» неподалік від ст. м «Контрактова площа» або ж біля Андріївської церкви. детальніше

4 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 083 рази
4 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Екскурсія «Містика Києва» для чотирьох - що це?

Захоплююча екскурсія містичними куточками столиці для компанії з 4-х друзів. Це пішохідний тур, який проводиться в групі під керівництвом професійного гіда. Маршрут прокладено центральним районом Києва - Подолом. Гості столиці зможуть побачити старовинну архітектуру київських вулиць і відвідати улюблені місця туристів - Андріївський узвіз і навколишні визначні пам'ятки. Жителі Києва відкриють для себе шокуючі факти з історії міста - усі вони матимуть містичний підтекст. Форма одягу - бажано зручна.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на цікаву прогулянку ще 3 друзів. У такому складі вони приєднаються до екскурсії, зустрівшись з іншими учасниками туру і гідом. Місцем старту та збору групи може стати фонтан «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактова» або Андріївська церква. Реальні історичні події, народні легенди, непідтверджені чутки і викриті містифікації - усе це передбачено програмою екскурсії. Випаде нагода пройтися такими легендарними вуличками Києва як Андріївський узвіз і містична Фролівська (в минулому - вул. Чорна грязь), піднятися на Старокиївську і Замкову гори, а також відвідати старовинний покинутий цвинтар. Для гостей столиці трансфер і проживання у Києві не передбачений.

Супровід професійного гіда

Екскурсія проходить під керівництвом справжнього професіонала. Гідом стане людина з великим досвідом роботи в туристичній сфері і неосяжною любов'ю до містичних таємниць столиці. Йому відомі найнезвичайніші історії, яким неможливо знайти пояснення!

Стародавні таємниці Києва

Можливість почути про безліч цікавих епізодів з життя киян: зустріч з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії. Ким були знамениті відьми-києвиці, чим обернулося прокляття київського князя, як проводилися язичницькі ритуали і які з них живуть і донині...

Авторська пішохідна екскурсія

Екскурсія відбувається у пішохідному форматі. А отже - слід віддати перевагу зручному взуттю та одягові. Також варто врахувати, що протягом 3-х екскурсійних годин учасники гуляють просто неба. 

Місце проведення враження

80 відгуків реальних людей