101186
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для чотирьох!

Екскурсія, яка «відкриє очі» на таємничу сторону київської історії — для жителів та гостей столиці! Місто обкутане містичною вуаллю, допоможе припідняти її 3-х годинний пішохідний тур під керівництвом талановитого гіда. Маршрут прогулянки проходить біля таких легендарних місць як Старокиївська гора, Андріївський узвіз, Замкова гора, вул. Чорна Грязь і навіть занедбаний цвинтар. Екскурсія пройде в групі, дістатися до місця старту учасникам доведеться самостійно. Група збирається біля фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контрактова площа». подробнее...

4 чол. до 3 годин Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 214 раз
4 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2017

Екскурсія «Містика Києва» для чотирьох - що це?

Захоплююча екскурсія містичними куточками столиці для компанії з 4-х друзів. Це пішохідний тур, який проводиться в групі під керівництвом професійного гіда. Маршрут прокладено центральним районом Києва - Подолом. Гості столиці зможуть побачити старовинну архітектуру київських вулиць і відвідати улюблені місця туристів - Андріївський узвіз та навколишні визначні пам'ятки. Жителі Києва відкриють для себе шокуючі факти з історії міста - усі вони матимуть містичний підтекст. Форма одягу - бажано зручна.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на цікаву прогулянку ще 3 друзів. У такому складі вони приєднаються до екскурсії, зустрівшись з іншими учасниками туру та гідом. Місцем старту та збору є фонтан «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактова». Реальні історичні події, народні легенди, непідтверджені чутки і викриті містифікації - усе це передбачено програмою екскурсії. Випаде нагода пройтися такими легендарними вуличками Києва як Андріївський узвіз і містична Фролівська (в минулому - вул. Чорна грязь), піднятися на Старокиївську і Замкову гори, а також відвідати старовинний покинутий цвинтар. Для гостей столиці трансфер та проживання у Києві не передбачені.

Супровід професійного гіда

Екскурсія проходить під керівництвом справжнього професіонала. Гідом стане людина з великим досвідом роботи в туристичній сфері та неосяжною любов'ю до містичних таємниць столиці. Йому відомі найнезвичайніші історії, яким неможливо знайти пояснення!

Стародавні таємниці Києва

Можливість почути про безліч цікавих епізодів з життя киян: зустріч з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії. Ким були знамениті відьми-києвиці, чим обернулося прокляття київського князя, як проводилися язичницькі ритуали і які з них живуть і донині...

Авторська пішохідна екскурсія

Екскурсія відбувається у пішохідному форматі. А отже - слід віддати перевагу зручному взуттю та одягу. Також варто врахувати, що протягом 3-х екскурсійних годин учасники гуляють просто неба. 

Місце проведення враження:

81 відгук

З
Светлана
20 лютого 2017
Мы с мужем работаем на Подоле, но как обычно, никогда не хватает времени на то, чтобы не спеша пройтись по его знаменитым улочкам, посетить значимые места, просто полюбоваться им. Спасибо нашим детям, которые подарили нам экскурсию "Мистика Киева". Очень повезло с экскурсоводом Светланой. Видно, что человек любит свой город и дело, которым занимается. Мы много узнали о тайнах Подола и смогли заново открыть для себя это место.

4 січня 2017
Мы получили впечатление в подарок от Нашего Друга. Нам очень понравилась экскурсия. Гид рассказывала занимательно и интересно. Мой Муж, коренной Киевлянин, который очень много знает о Киеве. Даже для Него некоторые факты, поведанные во время экскурсии, были новыми. Несмотря на холодную погоду, мы получили массу удовольствия.

В
Віталій
26 грудня 2016
Подарунок отримав від колег по роботі. Дуже сподобалася екскурсія, рекомендую всім. Вразила екскурсовод Світлана, зачарувала розповіддю, час пройшов дуже бистро і цікаво, ніколи не помічав деталей, про які йшлося в екскурсії. Дякую bodo за цікаво проведений час!!!!!

Б
Бутылина Елена
6 листопада 2016
Впечатление нам подарила дочь. Идея нам понравилась. Выбрали "Мистический Киев" чтобы лучше узнать родной город. Экскурсия оказалась интересной, нестандартной; приятная экскурсовод, увлеченная Киевом и его историей. На первый взгляд сложный для "возрастной" пары маршрут, был спланирован очень разумно, с уместными паузами для "передышек". В итоге усталости после 3-х часов пеших странствий не чувствовалось. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень