Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для компанії!

подарували вже 6 028 разів
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Місце старту та збору групи — фонтан Самсон. Звідси компанія вирушить до Андріївської церкви, потім підніметься на Старокиївську та Замкову гори, відвідає занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Екскурсовод розповість міські легенди та реальні історичні події, які оповиті містикою. Друзі зможуть інакше поглянути на столицю, послухавши розповіді про київських відьом і язичницькі традиції.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Маршрут пролягає в історичному району столиці — на Подолі. Екскурсія авторська та розроблена гідом, який довгий час вивчав містичні факти з історії міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

155 відгуків

Диана
19 березня 2019
Очень понравилась экскурсия
Ирина
17 березня 2019
Замечательная экскурсия , узнали много нового ! Под впечатлением ! Сама бы не пошла на Замковую гору никогда :)!
Людмила
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100001168587687
Экскурсовод прекрасная и искренняя в своей любви к Киеву и теме, которой была посвящена экскурсия. Спасибо всем вам, и, отдельная теплая и такая же искренняя благодарность, экскурсоводу, которая была с нами 17.03.2019 в мистическом Киеве. Благодарю!!!!
Максим
13 березня 2019
https://www.facebook.com/100000500775388
Благодарим экскурсовода Светлану за замечательную работу и приятную атмосферу во время экскурсии)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.