102548
 

Подаруй екшн-квест для компанії!

«Рухливий» квест у форматі «екшн» для чотирьох друзів. Учасники будуть не тільки розгадувати інтелектуальні загадки, але й виконувати завдання на реакцію, спритність та швидкість. Компанію чекає 13 атмосферних ігрових зон в стилі стімпанк. Головне завдання команди — подолати маршрут за 60 хвилин. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
950 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 569 раз
4 людини
до 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Екшн-квест для компанії — що це?

Динамічна гра, де учасникам потрібно застосовувати як логіку, так і фізичну силу. Щоб подолати перешкоди, Щасливчикам належить стрибати, бігати, підтягуватися та повзати. Чим швидше і злагодженіше працюють гравці, тим швидше вони вийдуть наззовні. Для «спортивних» завдань не знадобляться особливі навички — тільки зручний одяг та змінне взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з 3 друзями відвідає ігровий простір від Quest ON. Перед початком квесту адміністратор видасть захисний костюм, рукавиці, одноразову шапочку та каску. Коли компанія переодягнеться і залишить речі в роздягальні, їм пояснять правила гри. Після того, як за учасниками закриються двері, їх чекає 13 кімнат з перешкодами. Друзі опиняться в постапокаліптичному світі «Скаженого Макса», де у них є всього 60 хвилин, щоб вибратися на свободу.

Активна розвага

Окрім кмітливості, гравці зможуть випробувати свою силу, спритність та кмітливість. Також учасникам доведеться працювати в команді — без допомоги друзів Щасливчику не подолати всі перешкоди.

Оригінальні декорації

Квест відтворює атмосферу популярного фільму «Скажений Макс». За сценарієм учасники опиняться в закинутому ядерному бункері — в ігрових зонах їх чекає антураж постапокаліптичного світу та декорації в стилі стімпанк. Учасникам доведеться відчинити багато дверей, тому незвичні завдання, що потребують фізичної сили чередуватимуться з класичними пошуками ключів.

13 кімнат

Учасників чекає безліч інтерактивних зон і перешкод — ігрова площа займає 230 квадратних метрів. Тому, щоб вибратися з «бункера», друзям доведеться діяти швидко. У них буде лише година, щоб розв'язати всі загадки та втікти від справжніх жителів «бункеру».

Місце проведення враження:

Quest ON - Екшн-квест
м. Дружби Народів, вул. М. Бойчука, 1/2 (вхід з двору) Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

22 квітня 2018
Экшн-квест для компании - супер-впечатление!!!!!! Ходили вместе с друзьями, всем безумно понравилось!!! Было очень интересно и здорово!!!!!!! Спасибо организаторам!!! Спасибо компании Bodo за такое классное и яркое впечатление!!!!!!!!!!!!!!!!!!

С
Светлана
20 березня 2018
Хочу выразить благодарность организатором данного экшн-квеста. Данное впечатление подарили мужу на ДР. Очень долго откладывали. Муж у меня скептик и не верил, что это будет интересно, но был в диком восторге, и сказал, что нужно собираться и хотя-бы раз в месяц ходить.

16 січня 2018
Ходили компанией и всем без исключения понравился квест, в котором нужно применять не только логическое мышление, но и физическую силу и ловкость. Атмосфера прекрасная внутри квеста, очень понравилась работа персонала.

20 листопада 2017
Квест очень понравился. Особо понравилось, что локация большая, есть возможность и побегать и подумать. Ждём когда достроят вторую комнату.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень