102548
 

Подаруй екшн-квест для компанії!

«Рухливий» квест у форматі «екшн» для чотирьох друзів. Учасники будуть не тільки розгадувати інтелектуальні загадки, але й виконувати завдання на реакцію, спритність та швидкість. Компанію чекає 13 атмосферних ігрових зон в стилі стімпанк. Головне завдання команди — подолати маршрут за 60 хвилин. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
950 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 763 раз
4 людини
до 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Екшн-квест для компанії — що це?

Динамічна гра, де учасникам потрібно застосовувати як логіку, так і фізичну силу. Щоб подолати перешкоди, Щасливчикам належить стрибати, бігати, підтягуватися та повзати. Чим швидше і злагодженіше працюють гравці, тим швидше вони вийдуть наззовні. Для «спортивних» завдань не знадобляться особливі навички — тільки зручний одяг та змінне взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з 3 друзями відвідає ігровий простір від Quest ON. Перед початком квесту адміністратор видасть захисний костюм, рукавиці, одноразову шапочку та каску. Коли компанія переодягнеться і залишить речі в роздягальні, їм пояснять правила гри. Після того, як за учасниками закриються двері, їх чекає 13 кімнат з перешкодами. Друзі опиняться в постапокаліптичному світі «Скаженого Макса», де у них є всього 60 хвилин, щоб вибратися на свободу.

Активна розвага

Окрім кмітливості, гравці зможуть випробувати свою силу, спритність та кмітливість. Також учасникам доведеться працювати в команді — без допомоги друзів Щасливчику не подолати всі перешкоди.

Оригінальні декорації

Квест відтворює атмосферу популярного фільму «Скажений Макс». За сценарієм учасники опиняться в закинутому ядерному бункері — в ігрових зонах їх чекає антураж постапокаліптичного світу та декорації в стилі стімпанк. Учасникам доведеться відчинити багато дверей, тому незвичні завдання, що потребують фізичної сили чередуватимуться з класичними пошуками ключів.

13 кімнат

Учасників чекає безліч інтерактивних зон і перешкод — ігрова площа займає 230 квадратних метрів. Тому, щоб вибратися з «бункера», друзям доведеться діяти швидко. У них буде лише година, щоб розв'язати всі загадки та втікти від справжніх жителів «бункеру».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Quest ON - Екшн-квест
м. Дружби Народів, вул. М. Бойчука, 1/2 (вхід з двору) Показати на мапі

8 відгуків

22 квітня 2018
Экшн-квест для компании - супер-впечатление!!!!!! Ходили вместе с друзьями, всем безумно понравилось!!! Было очень интересно и здорово!!!!!!! Спасибо организаторам!!! Спасибо компании Bodo за такое классное и яркое впечатление!!!!!!!!!!!!!!!!!!

С
Светлана
20 березня 2018
Хочу выразить благодарность организатором данного экшн-квеста. Данное впечатление подарили мужу на ДР. Очень долго откладывали. Муж у меня скептик и не верил, что это будет интересно, но был в диком восторге, и сказал, что нужно собираться и хотя-бы раз в месяц ходить.

16 січня 2018
Ходили компанией и всем без исключения понравился квест, в котором нужно применять не только логическое мышление, но и физическую силу и ловкость. Атмосфера прекрасная внутри квеста, очень понравилась работа персонала.

20 листопада 2017
Квест очень понравился. Особо понравилось, что локация большая, есть возможность и побегать и подумать. Ждём когда достроят вторую комнату.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень