Подаруйте екшн-квест для компанії!

подарували вже 1 237 разів
950 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Динамічний квест, під час якого учасники застосують не тільки логіку, а й фізичну силу. На гравців будуть чекати головоломки, а також завдання на реакцію, спритність і швидкість. У розпорядженні друзів — 13 ігрових зон в стилі стімпанк. Головне завдання команди — подолати перешкоди та знайти вихід за обмежений час.

Чому ми вибрали екшн-квест Quest ON

Mad Max від компанії Quest ON — це перший у Києві екшн-квест. Ігрова площа інтерактивних зон займає 230 кв. м. Кожному учаснику видадуть захисний костюм, рукавички, одноразову шапку та каску. Як подарунок команда отримає піцу. Quest ON знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Дружби народів».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

14 відгуків

Марина
21 лютого 2019
Квест очень интересный, нам всё понравилось! Персонал очень вежливый и веселый
Ирина
3 лютого 2019
Крутая квест комната: головоломки, экшн и реальные эмоции. Вышли полны впечатлений. Мы приходили компанией 4 человека, наверное если меньше людей - сложно.
Полина
26 січня 2019
https://www.facebook.com/100001266556401
Очень захватывающе
Виктория
6 січня 2019
Осень понравилось впечатление «экшн квест». Бужу рекомендовать друзьям и знакомым. Отдельное спасибо за приятный и оперативный сервис!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.