Подаруйте перегляд екшн-фільму у VR-окулярах для двох!

подарували вже 1 081 разів
300 грн 2 люд. 6 хв.
2 людини
6 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі займуть свої місця на атракціоні — спеціальній платформі, на якій встановлені крісла. Інструктор видасть спеціальні окуляри та запропонує вибрати одну з кінокартин. Під час сеансу глядачі стануть головними героями та переживуть всі події від першої особи. Платформа буде робити різкі повороти та нахили, повторюючи сюжетні дії.

Чому ми вибрали атракціони віртуальної реальності DTech

Це найбільший виробник VR-атракціонів, який використовує технологію з оглядом у 360 градусів. У неї немає аналогів у країні. Завдяки спецефектам глядачі повністю зануряться в атмосферу фільму, відчуваючи всі падіння і польоти. Друзі виберуть одну із запропонованих картин.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Олеган
21 лютого 2019
Все хорошо
Юлия
16 лютого 2019
Ходили с мужем на фильм «На грани» впечатление очень понравилось. Через час уже хотелось повторить)
Мар'яна
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000911365423
Я в захваті від пережитого!!! Фантастично реалістично!!! Щей водичка з водопаду (крізь який я пролітала) бризнули в обличчя! Раджу однозначно!!!!!! Звук, зображення, живі крісла...... БОМБА!!!!!!!
Анастасия
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001630690606
Были вдоем с мужем на экшн-фильме: "На грани". Очень понравилось! Спасибо компании Бодо за впечатления. Рекомендую экшн-фильм "На грани" для получения экстремальных эмоций и классных моментов

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.