101474
 

Подаруй драйв на спортивних колісницях для двох!

Драйвовий заїзд на 2-х спортивних колісницях давньоримського типу, запряжених кіньми породи першерон. Кінні екіпажі є точною реконструкцією транспорту, який роз'їжджав по вулицям античних міст. Різниця лише в тому, що спортивні моделі модернізовані та призначені для швидкої їзди. Учасники катаються на окремих колісницях. Кожен займає місце позаду інструктора, який керує екіпажем. Катання проходить неподалік від тематичного парку «Київська Русь»: можна не тільки помилуватися мальовничими краєвидами, але й особисто спробувати свої сили в управлінні колісницею. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 455 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років

Драйв на спортивних колісницях для двох — що це?

Заміська прогулянка на 2-х спортивних колісницях, запряжених породистими кіньми. Це чудова можливість відчути дух однієї з найпопулярніших розваг Стародавньої Греції та Римської імперії. Вести колісницю будуть досвідчені інструктори, які розмістяться попереду екіпажу на спеціальному сидінні. Учасники враження зможуть помінятися з інструктором місцями та поуправляти незвичайним транспортом під його керівництвом. 

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто, де знаходиться музей під відкритим небом «Київська Русь». Місце є реконструкцією давньоруського міста. Прогулянка на колісницях проходить за територією парку. Щасливчики будуть кататися кожен на своєму екіпажі в супроводі інструкторів з кінного спорту. Тривалість прогулянки — одна година. Гості зможуть насолодитися красою навколишньої природи, як сидячи на комфортному місці, так і особисто керуючи колісницею.

Сучасні екіпажі спорт-класу

Наїзники будуть керувати колісницями 21-го століття, які спеціально спроектовані для спортивного екіпажного катання. Вони є автентичною копією транспортного засобу, на якому роз'їжджав сам Юлій Цезар! Екіпаж оснащений металевим кузовом, пневмоколесами, гідротормозом, тому легко долає будь-які перешкоди та розвиває швидкість до 20 км/год.

Можливість керувати колісницею самостійно

Кожна з колісниць одномісна, запряжена одним конем, а попереду сидить інструктор. Спершу він провезе учасників прогулянки по полю, а потім, за бажанням, гості спробують керувати транспортом самостійно. Тренер у цей час буде знаходитися позаду та слідкувати за кожною дією. 

Благородний скакун-важковаговик

Катати будуть представники французьких першеронів. Це масть коней, яка відрізняється великою силою і витривалістю. Для них не складе труднощів жваво промчати по польових дорогах інструктора з наїзником у кожній колісниці!

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей