101474
 

Подаруй драйв на спортивних колісницях для двох!

Драйвовий заїзд на 2-х спортивних колісницях давньоримського типу, запряжених кіньми породи першерон. Кінні екіпажі є точною реконструкцією транспорту, який роз'їжджав по вулицях античних міст. Різниця лише в тому, що спортивні моделі модернізовані і призначені для швидкої їзди. Учасники катаються на окремих колісницях. Кожен займає місце позаду інструктора, який керує екіпажем. Катання проходить неподалік від тематичного парку «Київська Русь»: можна не тільки помилуватися мальовничими краєвидами, але й особисто спробувати свої сили в управлінні колісницею. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 847 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Драйв на спортивних колісницях для двох — що це?

Заміська прогулянка на 2-х спортивних колісницях, запряжених породистими кіньми. Це чудова можливість відчути дух однієї з найпопулярніших розваг Стародавньої Греції та Римської імперії. Вести колісницю будуть досвідчені інструктори, які розмістяться попереду екіпажу на спеціальному сидінні. Учасники враження зможуть помінятися з інструктором місцями та поуправляти незвичайним транспортом під його керівництвом. 

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто, де знаходиться музей під відкритим небом «Київська Русь». Місце є реконструкцією давньоруського міста. Прогулянка на колісницях проходить за територією парку. Щасливчики будуть кататися кожен на своєму екіпажі в супроводі інструкторів з кінного спорту. Тривалість прогулянки — одна година. Гості зможуть насолодитися красою навколишньої природи, як сидячи на комфортному місці, так і особисто керуючи колісницею.

Сучасні екіпажі спорт-класу

Наїзники будуть керувати колісницями 21-го століття, які спеціально спроектовані для спортивного екіпажного катання. Вони є автентичною копією транспортного засобу, на якому роз'їжджав сам Юлій Цезар! Екіпаж оснащений металевим кузовом, пневмоколесами, гідрогальмами, тому легко долає будь-які перешкоди та розвиває швидкість до 20 км/год.

Можливість керувати колісницею самостійно

Кожна з колісниць одномісна, запряжена одним конем, а попереду сидить інструктор. Спершу він провезе учасників прогулянки по полю, а потім, за бажанням, гості спробують керувати транспортом самостійно. Тренер у цей час буде знаходитися позаду та слідкувати за кожною дією. 

Благородний скакун-важковаговик

Катати будуть представники французьких першеронів. Це масть коней, яка відрізняється великою силою і витривалістю. Для них не складе труднощів жваво промчати по польових дорогах інструктора з наїзником у кожній колісниці!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

6 відгуків

13 жовтня 2017
Весьма познавательное, интересное, живописное и местами динамичное приключение. Спасибо

В
Вадим
30 серпня 2015
Долго ломал голову над выбором подарка, но раз уж мне все услуги на открытках достались от друзей, я решил выбрать самое необычное что-то. Сам бы я не решился заплатить за спортивные колесницы, нашел бы тысячу отговорок, куда нужно применить эти деньги. Но подарок - есть подарок. И я активировал услугу, покатался и очень рад. Такое удовольствие, масса эмоций. Иногда нужно себя позволять больше и спасибо друзьям, что напомнили мне об этом.

А
Алиса
16 червня 2015
На много лет назад - оригинальней подарка я не получала. Все было очень круто. Спасибо!

А
Алина
4 травня 2014
Всем советую, это что-то! Сама заканчивала исторический факультет, так что люблю исторические вещи. А здесь такой ремейк, значит, сама колесница аутентична древним временам, но внутренняя начинка современная. Короче, колесница летит, а не едет. Мне понравился инструктаж, я бы и ребенка взяла, если бы знала, что все так безопасно и ответственно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень