102412
 

Подаруй дегустацію сиру для двох!

Вишукана дегустація зразкових видів сиру українського виробництва. Молоді та витримані, козячі та коров'ячі — всього сортів буде п'ять. Для того щоб розкрити тонкий смак кожного з них, на додаток запропонують гострий джем, мед або конфітюр. Кінцевий післясмак залишить напій, який двоє друзів зможуть обрати самостійно: сухе біле або червоне вино, трав'яний чай або каву. Протягом 90 хвилин професійний сомельє буде розповідати про історію сиру, технології його приготування, умови та терміни зберігання. детальніше...

2 люд. до 90 хв Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 727 раз
2 людини
до 90 хв
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.03.2019

Дегустація сиру для двох — що це?

Екскурсія по музею з подальшою дегустацією п'яти сортів сиру українського виробництва. Двоє Щасливчиків зможуть спробувати зразкові види різної витримки в поєднанні з одним із спеціальних соусів. Від досвідченого сомельє друзі дізнаються про методи приготування молочного продукту, способи його обробки та інші важливі деталі. Сам музей виглядає, як старовинна сироварня — його інтер'єр не змінювався з XVIII століття. Щасливчики побачать предмети, за допомогою яких раніше створювали продукцію: колекційні ножі, автентичний посуд і стародавні рецепти.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії близької людини вирушить до музею, де познайомиться із сомельє. Він зустріне друзів і запросить на екскурсію, яка триватиме близько 40 хвилин. Решту часу профі присвятить дегустації 5 видів сиру в поєднанні з гострим джемом, медом або конфітюром. Щасливчики спробують такі сорти:

 • напівтвердий «Ранковий». Це класичний німецький Тільзитер — він ідеально підходить до сніданку;
 • напівтвердий «Пажитник». Молодий сир, витриманий близько 3 місяців з індійською спецією пажитника;
 • напівтвердий «7 смаків». Його особливість у тому, що він змінює свою палітру ароматів сім разів, розкриваючись поступово: від солоного до густого вершкового післясмаку з горіховою ноткою;
 • твердий «Бікоз». На розробку рецепта пішло 4 роки, а сам продукт має насичений смак — його витримували протягом 10 місяців;
 • «Коза молода». У цього сиру немає гостроти — він дуже ніжний і ароматний, тому сподобається навіть тим, хто не п'є козячого молока.

5 видів якісного сиру

Такі сорти не можна знайти на полицях масових магазинів — це сири, які готують власноруч, вкладаючи в них величезну кількість зусиль. Кожен з них відрізняється багатою палітрою смаку й різним рівнем насиченості й щільності. Щасливчики спробують продукцію різного ступеня витримки з коров'ячого та козячого молока.

Екскурс у тонкощі сироваріння

Друзі опиняться в місці, де з XVIII століття в інтер'єрі практично нічого не змінилося. Щасливчики поринуть в атмосферу історії й цікавих розповідей під час екскурсії по старовинному будинку.

Смачні поєднання

Щоб повніше розкрити гаму ароматів, Щасливчикам нададуть гострий джем, мед або конфітюр. Крім того, їм запропонують напій на вибір: від сухого білого або червоного вина українського виробництва до гарячого трав'яного чаю.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Музей сиру - Магазин
м. Палац Спорту, вул. Шовковична, 50а Показати на мапі

11 відгуків

14 серпня 2018
Впечатление мне подарили коллеги на день рождения. Всё очень понравилось, начиная от телефонного звонка менеджера музея Сыра до дегустации. Спасибо большое, что согласились перенести экскурсию и пошли нам на встречу. Приятная атмосфера внутри, как будто переносишься на пару столетий назад. Интересно расскаживает экскурсовод. Видно, что он любит свое дело и живет им. Сыры - мегавкусные!!! В...
Впечатление мне подарили коллеги на день рождения. Всё очень понравилось, начиная от телефонного звонка менеджера музея Сыра до дегустации. Спасибо большое, что согласились перенести экскурсию и пошли нам на встречу. Приятная атмосфера внутри, как будто переносишься на пару столетий назад. Интересно расскаживает экскурсовод. Видно, что он любит свое дело и живет им. Сыры - мегавкусные!!! В конце не удержались и купили 4 вида домой еще. Хочется перепробовать все виды теперь

21 червня 2018
Надзвичайно сподобалась дегустація! Порадувало ставлення господарів музею до своєї справи і їх гостинність. Чудовий сир)

10 червня 2018
Все было очень интересно и вкусно, для сыроманов или тех кто интересуется историей сыра, отличное место.

Т
Таня
28 лютого 2018
были на дегустации вместе с парнем - все понравилось! так как мы большие любители разнообразных сыров, такой подарок был нам в радость и мы без раздумий выбрали именно эту дегустацию) выбрать любимый вид сыра так и не удалось, все вкусные) зато попробовали новые сорта! спасибо bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень