Подаруйте дегустацію сиру для двох!

подарували вже 3 235 разів
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На відвідувачів чекає екскурсія, яка закінчиться дегустацією різних сортів сиру. Сомельє поділиться фактами та особливостями зберігання продукту. Після цього спеціаліст запропонує спробувати декілька видів сиру. До них подадуть напої, які підкреслять смак молочних продуктів.

Чому ми вибрали магазин «Музей сиру»

Магазин розташований поруч зі станцією метро «Палац спорту». Інтер'єр виконаний в автентичному стилі. На полицях представлені різні старовинні пристосування та інструменти для виготовлення сиру. У закладі працюють професійні сомельє.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Олена
Вчора
Доброго дня! Хочу подякувати компанії Bodo і працівникам "Музею сиру" за чудовий день. Професійна екскурсія і щирий колектив залишили приємні спогади і враження. Обов"язково буду радити своїм друзям і колегам. Ще раз дякую. З повагою, Олена
Елена
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003997785355
Отлично!!
Дмитрий
17 лютого 2019
https://plus.google.com/118261504857139822350
Это мини экскурсия в маленьком помещении. Можно один раз посетить. Сыр очень вкусный.
Сергей
16 лютого 2019
Очень интересный экскурс в историю сыра плюс дегустация абсолютно шикарных сортов.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.