101473
 

Подаруй гоління небезпечною бритвою!

Гоління небезпечною бритвою з відкритим лезом для справжніх чоловіків! Безліч складових одного ритуалу: нанесення піни, розпарювання шкіри обличчя, видалення щетини з допомогою заточеною бритви і фінальне зволоження шкіри лосьйоном. Для незвичайного сеансу використовується відома марка чоловічої косметики— засоби до і після гоління Beardan's. детальніше

1 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 989 раз
1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 18 років

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Стильний «лук» для чоловіка — можливість збрити щетину повністю або надати форму бороді. Традиційний сеанс гоління проведуть з використанням небезпечної бритви. Цей інструмент має відкрите лезо й аж до ХХ століття був головним помічником будь-якого галантного джентльмена. Візит до цирульника нагадував відвідування клубу за інтересами — знатні чоловіки проводили час за обговоренням останніх новин та суперечками. Сучасний барбершоп, який пропонує послуги гоління, теж нагадує клуб. А цей подарунок — чудовий шанс його відвідати.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах тематичного барбершопу LumberJack з оригінальним інтер'єром. Основні елементи декору — шкіра, цегла, необроблене дерево. Майстер запропонує своєму гостю зайняти місце перед дзеркалом і приступить до процедури гоління. Вона проходить так: спочатку наноситься спеціальна піна, потім її знімають за допомогою теплого рушника, завдяки чому шкіра розпарюється на обличчі. Потім майстер наносить піну для гоління і усуває щетину бритвою з відкритим лезом. А закінчується сеанс зволоженням шкіри спеціальним лосьйоном, який втирають масажними рухами.

Традиційний чоловічий ритуал гоління

Завдяки появі верстатів з закритими лезами, процес гоління для чоловіків значно спростився, а електронні аналоги подібних бритв взагалі провернули цілу революцію. Тим не менш, традиційний ритуал зберіг безперечні переваги. Усі етапи тривалого та ретельного догляду за бородою можна пройти в стінах колоритного чоловічого LumberJack.

Гоління бороди або надання їй форми

Клинкова бритва з відкритим лезом складна в роботі. Майстер вправно використовуватиме цей заточений інструмент, щоб видалити щетину або навпаки надати бороді правильні контури.

Професійні засоби для гоління — Beardan's

Усі засоби по догляду, які використовуються до, під час і після гоління, українського виробництва — бренд Beardan's. Це престижна косметика для чоловіків, яка дуже ретельно доглядає за шкірою і не допускає появи роздратування. 

4 відгуки від реальних людей