Подаруй Beauty Day для мами і доньки!

подарували вже 58 разів
2500 грн 2 люд. до 4 годин
2 людини
до 4 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У салоні маму з дочкою зустрінуть майстри та запропонують розташуватися в м'яких кріслах поруч одна з одною. Усі етапи б'юті-перевтілення проходитимуть практично одночасно. На дівчат чекає укладка волосся і макіяж — нюдовий, денний або вечірній. Мамі та дорослій дочці зроблять манікюр, після чого на нігті нанесуть гель-лак або лак на вибір. Якщо дівчинка ще маленька, їй нафарбують нігті барвистим лаком або влаштують SPA ритуал. Потім майстер покриє нігтьову пластину зміцнювальним засобом.

Чому варто спробувати Beauty Day для мами і доньки

Стилісти допоможуть підібрати індивідуальний образ і мамі, і дочці або навпаки — підкреслити їх схожість. У студіях роблять укладку та макіяж будь-якої складності. Усі інструменти проходять багатоступеневу процедуру очищення і дезінфекції. Майстри використовують одноразові витратні матеріали.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Наталья
8 октября 2018
https://www.facebook.com/100010004284214
Мы использовали наш подарок в День рождения дочери. Были в салоне The Girls Hairdressers на Оболони. Все было просто идеально - очень вежливый персонал, все мастера профессионалы. Нам с дочуркой сделали безупречный праздничный образ и подарили счастливые эмоции. Спасибо всем девочкам салона.
Эльмира
16 июня 2018
https://www.facebook.com/100003154443689
Очень понравилось! Создали безупречные образы, в салоне на Льва Толстого! Были с девочкой 12 лет) Довольны и маникюром, и прической и макияжем
Катерина
26 декабря 2017
Я в полном восторге! Приятные мастера, красивое место. На выходе прекрасная укладка и макияж. Малышке моей сделали маникюр, какой она хотела. Ей самой процесс очень понравился. Блеск в глазах от всех этих разноцветных флакончиков, незнакомых запахов, перевоплощения. Всем советую!
Алиса
24 октября 2017
Побывали с дочкой на нашем бьюти-дне) все было на высоте: что макияж с прической и маникюром, что персонал) захотела, чтобы сделали нам с дочкой похожие образы (чтобы сразу бросалась в глаза наша схожесть). Получилось просто обалденно) дочке накрасили ноготки розовым лаком - впервые в жизни - его всего 6) сколько было восторга!)) я даже больше радовалась за нее, чем за себя, хотя надо мной тоже потрудились) хотела бы заказать еще такое впечатление для себя и мамы - это такие милые девичьи моменты. такое не забывается)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки