Подаруйте Beauty Day для мами і доньки!

подарували вже 72 рази
2500 грн 2 люд. до 4 годин
2 людини
до 4 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

У салоні маму з дочкою зустрінуть майстри та запропонують розташуватися в м'яких кріслах поруч одна з одною. Усі етапи б'юті-перевтілення відбуватимуться практично одночасно. На дівчат чекає укладка волосся і макіяж — нюдовий, денний або вечірній. Мамі та дорослій дочці зроблять манікюр, після чого на нігті нанесуть гель-лак або лак на вибір. Якщо дівчинка ще маленька, їй нафарбують нігті барвистим лаком або влаштують SPA ритуал. Потім майстер покриє нігтьову пластину зміцнювальним засобом.

Чому варто спробувати Beauty Day для мами і доньки

Стилісти допоможуть підібрати індивідуальний образ і мамі, і дочці або навпаки — підкреслити їх схожість. У студіях роблять укладку та макіяж будь-якої складності. Всі інструменти проходять багатоступеневу процедуру очищення і дезінфекції. Майстри використовують одноразові витратні матеріали.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Анна
20 січня 2019
Салон уютный, услуги были предоставлены быстро и качественно.
Наталья
8 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100010004284214
Мы использовали наш подарок в День рождения дочери. Были в салоне The Girls Hairdressers на Оболони. Все было просто идеально - очень вежливый персонал, все мастера профессионалы. Нам с дочуркой сделали безупречный праздничный образ и подарили счастливые эмоции. Спасибо всем девочкам салона.
Эльмира
16 червня 2018
https://www.facebook.com/100003154443689
Очень понравилось! Создали безупречные образы, в салоне на Льва Толстого! Были с девочкой 12 лет) Довольны и маникюром, и прической и макияжем
Катерина
26 грудня 2017
Я в полном восторге! Приятные мастера, красивое место. На выходе прекрасная укладка и макияж. Малышке моей сделали маникюр, какой она хотела. Ей самой процесс очень понравился. Блеск в глазах от всех этих разноцветных флакончиков, незнакомых запахов, перевоплощения. Всем советую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.