Подаруйте абонемент у басейн під відкритим небом!

подарували вже 1 922 рази
1 людина
2 сеанси по 90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Абонемент на два відвідування басейну. Адміністратор покаже, де знаходяться душ та роздягальні, після чого можна переодягнутися і поплавати. Довжина доріжок в басейні — 25 метрів. Спортсмен зможе спробувати різні стилі плавання, а також виконати комплекс кардіовправ. З собою потрібно взяти змінне взуття, плавки або купальний костюм, засоби особистої гігієни, рушник і шапочку для плавання.

Чому ми вибрали спорткомплекс «Відрадний»

Відвідати басейн можна в будь-яку пору року — комфортна температура води підтримується протягом всіх сезонів. У спорткомплексі проводять тренування для дітей і дорослих. Є індивідуальні та групові заняття з плавання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Татьяна
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003572778520
Плавать под открытым небом зимой это супер ощущение. Спасибо за подарок.
Галина
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003014620985
Очень уютный бассейн, есть кафешка, в раздевалке все продумано (даже фен есть), Занятия на улице добавляют адреналин
Наталья
20 серпня 2018
все очень понравилось, и температура воды и атмосфера и то, что людей умеренно и для каждого плавающего - отдельная дорожка. Обязательно пойду еще не один раз. Отдельное спасибо bodo за столько внимания, за запись и за то, что все мои пожелания были учтены:)
Диана
2 березня 2018
заранее скажу - нет, здесь не холодно! :D вода очень комфортной температуры. Мы были вечером, нам с подругой очень понравилось) звезд, правда, не было, но зато атмосфера какая! был бы курс - ходила бы на курс такого купания)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.