101693
 

Авторський вінок з квітів

Створення досвідченим майстром ексклюзивного аксесуару для волосся — вінка з квітів. Складовими деталями для нього можуть послужити не тільки бутони, але й ягідки або кольоровий дріт. Дизайн, декор, колірна гамма та навіть різновид кріплення залишається на особистий розсуд — досвідчений майстер втілить в життя будь-який каприз! А готовою стильна прикраса буде всього за тиждень. детальніше

1 чол. 7 днів Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
7 днів
Використати до 31.07.2017

Авторський вінок із квітів — що це?

Індивідуальне створення ексклюзивної прикраси для волосся — вінка з декоративних квітів. Досвідчений майстер вигадає стильний дизайн аксесуару з урахуванням особистих побажань та особливостей зовнішності — форми обличчя, кольору очей і волосся. Квіткова композиція може доповнюватися іншими елементами декору. Готовий виріб можна буде забрати приблизно через тиждень після зустрічі з майстром.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату зустрінеться із талановитим майстром, який спеціалізується на створенні розкішних ексклюзивних прикрас. Вони поговорять про модні тенденції сезону та призначення вінка — це може бути аксесуар як для щоденного використання, так і для урочистих випадків. Потім слід визначити колірну гаму та форму майбутнього виробу. Вінок може поєднувати квіти різних розмірів та видів — від яскраво-червоних маків до білосніжних ромашок. Майстер втілюватиме задум протягом тижня, після чого можна забрати готовий аксесуар. 

Останній писк моди

Розкішні прикраси у вигляді вінків рясніють не тільки на волоссі найвибагливіших модниць, але й багатьох зірок Голлівуду. Цей стильний аксесуар диктує правила всесвітньо відомим будинкам моди, з'являється на подіумах та друкується на обкладинках журналів. А головне — такий віночок не тільки прикрашає зачіску, але й довершує вишуканий образ, підкреслює жіночність та природну красу!

Індивідуальний дизайн виробу

Талановитий майстер запропонує ексклюзивний дизайн виробу з урахуванням особистих побажань та смаків модниці. Для створення виробу використовуються штучні квіти з різних матеріалів — тканини або пластика. В основі композиції можуть бути й інші елементи декору у вигляді ягід, бусинок, кольорового дроту та ін. 

Види кріплення на вибір

Прикраса може мати традиційну форму вінка або створюватися з допомогою інших видів кріплення. Основою для квіткової композиції також може послужити чалма з тканини або пов'язка.

Місце проведення враження

7 відгуків реальних людей