Подаруйте автомобільний квест для компанії!

подарували вже 10 342 рази
500 грн 4 люд. до 4 годин
4 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі збираються на місці старту, проходять інструктаж і вирушають за маршрутом. На кожній точці вони виконують завдання на сміливість, спритність або логіку. Отримана відповідь вкаже місце наступного завдання. Якщо виникнуть труднощі, можна скористатися підказкою. Одночасно змагаються кілька команд. Переможці отримають нагороду від організатора.

Чому ми вибрали FunQuest

Для участі у квесті потрібно зареєструвати всіх гравців на сайті або знайти собі компаньйонів на форумі. Також учасники можуть пройти тестову гру й вирішити головоломки онлайн. Трьом командам, які займуть призові місця, подарують сертифікати на похід до квест-кімнати QRoom.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

70 відгуків

Наталия
19 березня 2019
Отличное мероприятие. Впервые принимали участие и выиграли!! Очень понравилось)) с удовольствием добавим автоквесты в программу для досуга
Игорь
16 березня 2019
https://www.facebook.com/1700757466
Всё было очень круто. Как для первого раза, результат 3е место из 5 команд, считаю неплохим :)
Андрій
16 березня 2019
Все дуже класно! Ми були перший раз і отримали масу позитивних емоцій. Коли з машина яка тільки що неслась на скаженій швидкості і тільки затормозила, через відкриті на ходу двері вискакують люди і біжить шукати на стовпах знаки - коди для гри, це вражає:)))) реально кльова річ і не тільки для молоді:)))
Artura
13 січня 2019
Все было круто

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.