100635
 

Подаруй захоплюючий автомобільний квест!

Азартна детективна гра на вулицях рідного міста, суть якої   поетапно розгадати всі зашифровані локації та пройти секретний маршрут на особистому автомобілі. Креативні організатори заздалегідь подбають про захоплюючому плані «інтелектуального змагання», та на місці зустрічі дадуть першу підказку. Адреса кожного наступного пункту може ховатися де завгодно — в урні, під лавкою, в пісочниці і т. д. Кращими помічниками в «мозковому штурмі» стануть 3 вірних товариша, а також будь-які інші пристосування: ліхтарик, карта або гаджети з доступом до Інтернету. детальніше...

4 люд. до 4 годин Використати до 31.05.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 342 раз
4 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Автомобільний квест - що це?

Пригодницьке змагання на вулицях рідного міста у компанії 3-х товаришів. Суть гри полягає у тому, щоб поетапно відгадати всі інтелектуальні загадки, у яких зашифровані певні локації. Саме вони дозволять просунутися далі. Мета - подолати весь маршрут до кінця. Переміщення з точки «А» до точки «Б» у рамках гри здійснюється на особистому авто. За першість змагаються й інші команди.  

Як це відбувається?

Щасливчик зможе запросити до себе в команду ще 3-х друзів, щоб разом пройти увесь шлях від початку до кінця. Для участі в автоквесті, їм знадобиться лише заповнити реєстраційну форму на сайті квест-клубу «FunQuest». У призначені дату та час він відправляється назустріч дорожнім пригодам у компанії своїх товаришів. Щасливчик та його команда будуть розгадувати інтелектуальні загадки, просуваючись унікальним авторським маршрутом до самого фінішу. Пунктом зупинки може бути все що завгодно - від дитячого майданчика в затишному київському дворику до покинутого будинку! Для участі у квесті також знадобиться автомобіль, ліхтарик, телефон з доступом в Інтернет, ноутбук, карта міста.

Авторський маршрут від квест-клубу «FunQuest»

Це один з найбільш масштабних і відомих квест-клубів столиці! У число кращих клуб потрапив завдяки захоплюючим авторським програмам квестів та цікавим маршрутам. Так, у рамках одного маршруту передбачено відвідування незвичайних столичних місць, пам'яток, руїн.

Реальний формат гри

Автоквест надає прекрасну можливість відчути себе справжнім детективом у компанії ліпших товаришів! Потужний викид адреналіну в кров стимулює рецептори, поки учасники знаходяться в пошуку наступної розгадки. А адже вона може ховатися де завгодно: від непримітної урни до дитячої гірки!

Церемонія нагородження переможців

На команду, яка першою дістанеться фінішу, чекає приємний бонус і пам'ятні медалі! А неймовірний азарт та відчуття командного духу гарантовані кожному учаснику!

Місце проведення враження:

59 відгуків реальних людей

О
ОКСАНА
12 листопада 2017
Очень захватывающий вариант интеллектуального времяпровождения! После увлечения квест комнатами мы с компанией решили попробовать автомобильный квест и не прогадали! Участие в автоквесте намного интереснее и азартнеее, так как вы не только разгадываете логические головоломки, но и соревнуетесь с другими реальными командами. Первое участие в автоквесте нас на столько впечатлило, что мы уже запланировали его повторить через неделю!!!

23 жовтня 2017
Это было весело, азартно, незабываемо! Очень хочу еще!

24 серпня 2017
Впечатление Автоквест очень понравилось. Интересные логические задания, прекрасная возможность уразнообразить свой досуг и заодно пошевелить мозгами) Задания выполняются все в центре города....что есть очень удобным! Всё на высшем уровне, с радостью повторили бы!

11 серпня 2017
Море позитивных эмоций! Организаторы молодцы!!! Каждый из нас даже не надеялся на такой суперовый драйв.) Договорились повторить участие в автоквесте ☺️

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень