100635
 

Подаруй захоплюючий автомобільний квест!

Азартна детективна гра на вулицях рідного міста, суть якої - поетапно розгадати усі зашифровані локації і пройти секретний маршрут на власному автомобілі. Креативні організатори заздалегідь подбають про захоплюючий план «інтелектуального змагання», і на місці зустрічі дадуть першу підказку. Адреса кожного наступного пункту може ховатися де завгодно - в урні, під лавкою, у пісочниці і т.д. Кращими помічниками у «мозковому штурмі» стануть 3 вірних товариші, а також будь-які інші пристосування: ліхтарик, карта або гаджети з доступом до Інтернету. детальніше

4 чол. до 4 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 138 раз
4 людини
до 4 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Автомобільний квест - що це?

Пригодницьке змагання на вулицях рідного міста у компанії 3-х товаришів. Суть гри полягає у тому, щоб поетапно відгадати всі інтелектуальні загадки, у яких зашифровані певні локації. Саме вони дозволять просунутися далі. Мета - подолати весь маршрут до кінця. Переміщення з точки «А» до точки «Б» у рамках гри здійснюється на особистому авто. За першість змагаються й інші команди.  

Як це відбувається?

Щасливчик зможе запросити до себе в команду ще 3-х друзів, щоб разом пройти увесь шлях від початку до кінця. Для участі в автоквесті, їм знадобиться лише заповнити реєстраційну форму на сайті квест-клубу «FunQuest». У призначені дату і час він відправляється назустріч дорожнім пригодам у компанії своїх товаришів. Щасливчик і його команда будуть розгадувати інтелектуальні загадки, просуваючись унікальним авторським маршрутом до самого фінішу. Пунктом зупинки може бути все що завгодно - від дитячого майданчика в затишному київському дворику до покинутого будинку! Для участі у квесті також знадобиться автомобіль, ліхтарик, телефон з доступом в Інтернет, ноутбук, карта міста.

Авторський маршрут від квест-клубу «FunQuest»

Це один з найбільш масштабних і відомих квест-клубів столиці! У число кращих клуб потрапив завдяки захоплюючим авторським програмам квестів і цікавим маршрутам. Так, у рамках одного маршруту передбачено відвідування незвичайних столичних місць, пам'яток, руїн.

Реальний формат гри

Автоквест надає прекрасну можливість відчути себе справжнім детективом у компанії ліпших товаришів! Потужний викид адреналіну в кров стимулює рецептори, поки учасники знаходяться в пошуку наступної розгадки. А адже вона може ховатися де завгодно: від непримітної урни до дитячої гірки!

Церемонія нагородження переможців

На команду, яка першою дістанеться фінішу чекає приємний бонус і пам'ятні медалі! А неймовірний азарт і відчуття командного духу гарантовані кожному учаснику!

Місце проведення враження

48 відгуків реальних людей