100635
 

Подаруй захоплюючий автомобільний квест!

Азартна детективна гра на вулицях рідного міста, суть якої - поетапно розгадати усі зашифровані локації і пройти секретний маршрут на власному автомобілі. Креативні організатори заздалегідь подбають про захоплюючий план «інтелектуального змагання», і на місці зустрічі дадуть першу підказку. Адреса кожного наступного пункту може ховатися де завгодно - в урні, під лавкою, у пісочниці і т.д. Кращими помічниками у «мозковому штурмі» стануть 3 вірних товариші, а також будь-які інші пристосування: ліхтарик, карта або гаджети з доступом до Інтернету. детальніше

4 чол. 2-4 години Використати до 30.04.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 25 497 раз
4 людини
2-4 години
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Автомобільний квест - що це?

Пригодницьке змагання на вулицях рідного міста у компанії 3-х товаришів. Суть гри полягає у тому, щоб поетапно відгадати всі інтелектуальні загадки, у яких зашифровані певні локації. Саме вони дозволять просунутися далі. Мета - подолати весь маршрут до кінця. Переміщення з точки «А» до точки «Б» у рамках гри здійснюється на особистому авто. За першість змагаються й інші команди.  

Як це відбувається?

Щасливчик зможе запросити до себе в команду ще 3-х друзів, щоб разом пройти увесь шлях від початку до кінця. Для участі в автоквесті, їм знадобиться лише заповнити реєстраційну форму на сайті квест-клубу «FunQuest». У призначені дату і час він відправляється назустріч дорожнім пригодам у компанії своїх товаришів. Щасливчик і його команда будуть розгадувати інтелектуальні загадки, просуваючись унікальним авторським маршрутом до самого фінішу. Пунктом зупинки може бути все що завгодно - від дитячого майданчика в затишному київському дворику до покинутого будинку! Для участі у квесті також знадобиться автомобіль, ліхтарик, телефон з доступом в Інтернет, ноутбук, карта міста.

Авторський маршрут від квест-клубу «FunQuest»

Це один з найбільш масштабних і відомих квест-клубів столиці! У число кращих клуб потрапив завдяки захоплюючим авторським програмам квестів і цікавим маршрутам. Так, у рамках одного маршруту передбачено відвідування незвичайних столичних місць, пам'яток, руїн.

Реальний формат гри

Автоквест надає прекрасну можливість відчути себе справжнім детективом у компанії ліпших товаришів! Потужний викид адреналіну в кров стимулює рецептори, поки учасники знаходяться в пошуку наступної розгадки. А адже вона може ховатися де завгодно: від непримітної урни до дитячої гірки!

Церемонія нагородження переможців

На команду, яка першою дістанеться фінішу чекає приємний бонус і пам'ятні медалі! А неймовірний азарт і відчуття командного духу гарантовані кожному учаснику!

Місце проведення враження

Фотографії враження

43 відгуки від реальних людей

Автомобільний квест

300 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39