101535
 

Оренда сукні

Можливість покрасуватися в дизайнерській сукні одного з найвідоміших світових брендів: Gucci, D & G, Moschino, Donna Karan, Ted Baker, Michael Kors, Victoria Gres, Trofymenko, Julia Kosova, Tina Petrakova і т.д. Перш, ніж остаточно визначитися з моделлю, можна приміряти вподобану річ в шоу-румі. Стиліст допоможе вбратися у сукню й дасть свою професійну пораду щодо того, як воно сидить. А термін оренди, у порівнянні із традиційним, збільшено вдвічі - цілих 2 дні! детальніше

1 чол. 2 доби Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
2 доби
Використати до 31.07.2017
Доступно з 16 років

Оренда сукні - що це?

Прокат вишуканої сукні одного з кращих світових брендів - Gucci, D & G, Moschino і інші. Влаштувати примірку можна буде у стінах елітного шоу-руму, а після - красуватися у вподобаному платті упродовж 2-х днів.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату може обрати сукню як на офіційному сайті шоу-руму, так і безпосередньо у стінах елітного салону. У першому випадку, за невелику платню 2-3 сукні, які найбільше припали до смаку, доправлять за вказаною адресою. Вдома модниця влаштує їхню примірку і обере найкращий варіант.Також можна особисто відвідати модний шоу-рум, де знаходиться приголомшлива колекція суконь від кращих світових дизайнерів. У стінах салону можна буде не тільки примірити ексклюзивні моделі, але й скористатися консультацією стиліста. Обрану сукню модниця зможе залишити у себе на цілих 2 дні!

Величезна колекція брендових суконь

У колекції шоу-руму представлено більш ніж 1000 вишуканих суконь і модних аксесуарів. За бажання можна орендувати за додаткову оплату будь-яку прикрасу на додачу до вбрання на свій смак. Тут представлено моделі кращих світових брендів - Gucci, D & G, Moschino, Donna Karan, Ted Baker, Michael Kors. Крім того, в шоу-румі можна знайти також шедеври відомих вітчизняних дизайнерів - Victoria Gres, Trofymenko, Julia Kosova, Tina Petrakova та інших.

Термін оренди - цілих 2 дні!

Досвідчений стиліст допоможе обрати найбільш відповідний варіант сукні. Узявши модний шедевр в оренду, з його поверненням можна не поспішати! Достатньо повернути сукню упродовж 2-х діб.

Можливість примірки вдома

Приміряти плаття можна не тільки в шоу-румі, але і вдома. За невелику платню можна замовити доставку за зручною адресою, отримавши можливість приміряти в комфортних умовах 2-3 сукні, і обрати ідеальну!

3 відгуки від реальних людей