101535
 

Оренда сукні

Можливість покрасуватися в дизайнерському платті одного з найвідоміших світових брендів: Gucci, D&G, Moschino, Donna Karan, Ted Baker, Michael Kors, Victoria Gres, Trofymenko, Julia Kosova, Tina Petrakova і т. д. Перш, ніж остаточно визначитися з моделлю, належить приміряти обрану річ у шоу-румі. Стиліст допоможе одягнути сукню і дасть свою професійну пораду щодо того, як воно сидить. А термін оренди, порівняно з традиційним, збільшено вдвічі — цілих 2 дні! детальніше...

1 люд. 2 доби Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
2 доби
Доступно з 16 років
Використати до 30.09.2018

Оренда сукні — що це?

Прокат вишуканої сукні одного з кращих світових брендів - Gucci, D & G, Moschino і інші. Влаштувати примірку можна буде у стінах елітного шоу-руму, а після — красуватися у вподобаному платті упродовж 2-х днів.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату може обрати сукню як на офіційному сайті шоу-руму, так і безпосередньо у стінах елітного салону. У першому випадку, за невелику платню 2-3 сукні, які найбільше припали до смаку, доправлять за вказаною адресою. Вдома модниця влаштує їхню примірку і обере найкращий варіант.Також можна особисто відвідати модний шоу-рум, де знаходиться приголомшлива колекція суконь від кращих світових дизайнерів. У стінах салону можна буде не тільки примірити ексклюзивні моделі, але й скористатися консультацією стиліста. Обрану сукню модниця зможе залишити у себе на цілих 2 дні!

Величезна колекція брендових суконь

У колекції шоу-руму представлено більш ніж 1000 вишуканих суконь і модних аксесуарів. За додаткову оплату можна орендувати будь-яку прикрасу на додачу до вбрання на свій смак. Тут представлено моделі кращих світових брендів — Gucci, D & G, Moschino, Donna Karan, Ted Baker, Michael Kors. Крім того, в шоу-румі можна знайти також шедеври відомих вітчизняних дизайнерів — Victoria Gres, Trofymenko, Julia Kosova, Tina Petrakova та інших.

Термін оренди — цілих 2 дні!

Досвідчений стиліст допоможе обрати найбільш відповідний варіант сукні. Узявши модний шедевр в оренду, з його поверненням можна не поспішати! Достатньо повернути сукню упродовж 2-х діб.

Можливість примірки вдома

Приміряти плаття можна не тільки в шоу-румі, але і вдома. За невелику платню можна замовити доставку за зручною адресою, отримавши можливість приміряти в комфортних умовах 2-3 сукні, і обрати ідеальну!

Місце проведення враження:

Oh my look
м. Либідська, вул. Казимира Малевича, 86П Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

О
Оля
14 вересня 2015
Хороший выбор платьев в салоне, но в основном на самые ходовые размеры. Так что чем нестандартней параметры, тем сложнее выбрать шикарную модель. Я себе выбирала довольно долго, но мне повезло - мое идеальное платье таки нашлось. Причем, девчонки разрешили много платьев перемерять. Ради этого точно стоило прийти в Май Лук:)

А
Алина
19 квітня 2015
Искала платье для фотосессии и пожаловалась подружкам, что мол все не то. И это в канун дня рождения (за полторы недели где-то). Подружки у меня видимо не растерялись и нашли вот такой оригинальный подарок. Я была в шоке, если честно. Никогда бы и не подумала, что такой сервис есть, что здесь есть аренда платья, что это может быть подарком... Очень угодили. Выбор в салоне большой. Я взяла...
Искала платье для фотосессии и пожаловалась подружкам, что мол все не то. И это в канун дня рождения (за полторы недели где-то). Подружки у меня видимо не растерялись и нашли вот такой оригинальный подарок. Я была в шоке, если честно. Никогда бы и не подумала, что такой сервис есть, что здесь есть аренда платья, что это может быть подарком... Очень угодили. Выбор в салоне большой. Я взяла бирюзовое платье вечернее на 2 дня. На утро перенесла свою фотосессию, а вечером пришла в платье на вечеринку в честь др.

К
Катя
4 червня 2014
Сертификат мне подарили на др, но вскоре намечалась свадьба подруги. Я решила выглядеть на все сто и рискнула выбрать это впечатление. Переживала, что ничего не сядет по фигуре, но в шоу-руме мне сразу предложили несколько отличных вариантов. На удивление, определилась быстро)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень