Подаруйте оренду Mercedes Gelandewagen!

1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На водія чекає прогулянка на позашляховику тривалістю 24 години. У центрі прокату йому видадуть ключі та документи на автомобіль. У компанії 3 друзів можна вирушити в подорож, маршрут якого належить скласти самостійно.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Центр надає свої послуги з 2007 року. Щоб взяти авто в оренду, не потрібно вносити додаткову заставну суму. Компанія страхує всі свої транспортні засоби та регулярно проводить технічний огляд автомобілів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Игорь
20 липня 2018
Честно говоря, даже не догадывался, что можно получить в подарок такое, пока друзья не подарили на день рождения. Шикарный, мощный автомобиль! Гоняли по городу весь день. Знакомые, которые были не в курсе происходящего, очень удивлялись, когда видели меня за рулем! Супер, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.