29651
 

Подаруй консультацію досвідченого стиліста!

Індивідуальна консультація профі-стиліста, яка допоможе докорінно змінити власний образ та ставлення до моди! Імідж-консультант підбере найбільш виграшні поєднання одягу й допоможе сформувати універсальний гардероб. Не потрібно нікуди везти речі - стиліст приїде прямо додому! Він влаштує модну примірку, складе список необхідних покупок і залишить на згадку модниці персональний «лукбук» - фотозвіт із образами в різних стилях! детальніше

1 чол. 3 години Використати до 30.04.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2357 раз
1 людина
3 години
Використати до 30.04.2017

Аналіз гардероба — що це?

Персональна імідж-консультація на основі власного одягу! Стиліст проведе «ревізію» сезонних речей, особисто підбере модні поєднання та допоможе сформувати універсальний гардероб! Новий образ може стати набагато сміливішим, а наступний шопінг не обійдеться без списку «must have». На пам'ять про зустріч із імідж-майстром залишиться фотозвіт з кращими збірками речей для будь-якої нагоди: на роботу, вечірку, прогулянку з друзями.

Як все відбувається?

Імідж-консультант приїде до Щасливчика додому, щоб приділити увагу всім речам у шафі. Під «приціл» потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Одяг пройде обов'язкову примірку! Старі речі знайдуть нові поєднання. Стиліст покаже, як краще поєднувати наявний гардероб із модними аксесуарами, здивує незвичайними фешн-пропозиціями та порадами. Спеціально для Щасливчика створять невеликий «лукбук», серію вдалих фотографій у нових образах, та складуть список модних покупок.

Нове життя для старих речей

Можливість подивитися на деякі звичні речі по-новому. Стиліст навчить підбирати найсміливіші поєднання одягу, які не тільки допоможуть створити новий образ, але й проявити своє внутрішнє «я».

Список необхідних покупок

Імідж-консультант складе список одягу, який буде ідеально поєднуватися із вже наявними речами та аксесуарами. Найближчий шопінг гарантовано буде вдалим та ефективним!

Модний «лукбук» залишається на пам'ять

У якості приємного бонусу — фотозвіт підібраних образів у різних стилях. Це будуть комплекти для різнопланових життєвих ситуацій: ділових зустрічей, вечірок, походів за покупками.

Місце проведення враження

10 відгуків реальних людей

Аналіз гардеробу

800 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39