Подаруй аналіз гардероба!

подарували вже 383 разів
2500 грн 1 люд. до 3 годин
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Імідж-консультант приїде до клієнта додому. Вони разом розберуть сезонні речі та аксесуари. Стиліст підбере нові поєднання, складе комплекти для різних приводів: ділової зустрічі, вечірки, прогулянки. Також він визначить речі, від яких бажано відмовитися, і складе список тих, які необхідно придбати. Після розбору гардероба клієнт отримає фотозвіт підібраних образів в різних стилях.

Чому ми вибрали агентство стилістів-шоперів Sweet Jumble

Агентство існує вже 6 років і його послугами користується понад 5000 клієнтів. В Sweet Jumble працює 120 фахівців в 12 містах України. Також при агентстві є школа шоперів для початківців стилістів і професіоналів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Катя
25 сентября 2017
Никогда бы не подумала, что столько открытий можно получить из собственного гардероба. Признаюсь честно, некоторые вещи, которые я раньше не решилась бы надеть одновременно, теперь сочетаю легко. А та одежда, что давно валялась в шкафу и рука не поднималась ее выбросить, теперь пригодилась. Спасибо за такой опыт, спасибо за хорошие советы
Елена
16 ноября 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=524837967683612
Для меня всегда было сложно с подбором осенне-зимней одежды, и когда муж подарил мне сертификат, я очень обрадовалась. Мне очень понравилось стилист помогла подобрать пару интересных комплектов, до которых я сама не додумалась, посоветовала, что надо докупить. Теперь у меня есть четкие идеи, что покупать, когда иду в магазин.
Юлия
10 апреля 2015
https://plus.google.com/111203601072037794011
Впечатлениями компании Bodo пользовалась впервые в качестве подарка на 8 марта. Из 10 предложенных вариантов выбрала именно "Анализ гардероба", так как это казалось самым необычным и полезным. Реализация превзошла ожидания! Вещи, которые не носились годами нашли новое свежее применение. Отдельное спасибо стилисту, которая помогла разобраться с цветотипом, подобрать новые необычные образы. Очень классная идея для подарка-впечатления!
Тоня
18 сентября 2014
Девочки, мне ОЧЕНЬ понравился стилист. Такое чувство вкуса и такта. Стоило ей зайти в дом, я поняла, что есть на кого равняться. Поэтому все советы слушала внимательно. Они всегда у меня в голове, когда я куда-нибудь собираюсь. Шутили, болтали, меряли, фотались - такой себе стильный девичник. ОЧЕНЬ и ОЧЕНЬ советую всем.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки