29651
 

Подаруй аналіз гардероба!

Індивідуальна консультація профі-стиліста, яка допоможе докорінно змінити власний образ і ставлення до моди! Імідж-консультант підбере найбільш виграшні поєднання одягу і допоможе сформувати універсальний гардероб. Не потрібно нікуди везти речі — стиліст приїде прямо додому! Він влаштує модну примірку, складе список необхідних покупок і залишить на згадку модниці персональний «лукбук» — фотозвіт з образами в різних стилях! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.11.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 372 раз
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Аналіз гардероба — що це?

Персональна імідж-консультація на основі власного одягу! Стиліст проведе «ревізію» сезонних речей, особисто підбере модні поєднання та допоможе сформувати універсальний гардероб! Новий образ може стати набагато сміливішим, а наступний шопінг не обійдеться без списку «must have». На пам'ять про зустріч з імідж-майстром залишиться фотозвіт з кращими збірками речей для будь-якої нагоди: на роботу, вечірку, прогулянку з друзями.

Як все відбувається?

Імідж-консультант приїде до Щасливчика додому, щоб приділити увагу всім речам у шафі. Під «приціл» потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Одяг пройде обов'язкову примірку! Старі речі знайдуть нові поєднання. Стиліст покаже, як краще поєднувати наявний гардероб із модними аксесуарами, здивує незвичайними фешн-пропозиціями та порадами. Спеціально для Щасливчика створять невеликий «лукбук», серію вдалих фотографій у нових образах, та складуть список модних покупок.

Нове життя для старих речей

Можливість подивитися на деякі звичні речі по-новому. Стиліст навчить підбирати найсміливіші поєднання одягу, які не тільки допоможуть створити новий образ, але й проявити своє внутрішнє «я».

Список необхідних покупок

Імідж-консультант складе список одягу, який буде ідеально поєднуватися із вже наявними речами та аксесуарами. Найближчий шопінг гарантовано буде вдалим та ефективним!

Модний «лукбук» залишається на пам'ять

У якості приємного бонусу — фотозвіт підібраних образів у різних стилях. Це будуть комплекти для різнопланових життєвих ситуацій: ділових зустрічей, вечірок, походів за покупками.

Місце проведення враження:

Sweet Jumble - Агентство стилістів-шоперів
Виїзд стиліста за вказаною адресою Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

К
Катя
25 вересня 2017
Никогда бы не подумала, что столько открытий можно получить из собственного гардероба. Признаюсь честно, некоторые вещи, которые я раньше не решилась бы надеть одновременно, теперь сочетаю легко. А та одежда, что давно валялась в шкафу и рука не поднималась ее выбросить, теперь пригодилась. Спасибо за такой опыт, спасибо за хорошие советы

16 листопада 2015
Для меня всегда было сложно с подбором осенне-зимней одежды, и когда муж подарил мне сертификат, я очень обрадовалась. Мне очень понравилось стилист помогла подобрать пару интересных комплектов, до которых я сама не додумалась, посоветовала, что надо докупить. Теперь у меня есть четкие идеи, что покупать, когда иду в магазин.

10 квітня 2015
Впечатлениями компании Bodo пользовалась впервые в качестве подарка на 8 марта. Из 10 предложенных вариантов выбрала именно "Анализ гардероба", так как это казалось самым необычным и полезным. Реализация превзошла ожидания! Вещи, которые не носились годами нашли новое свежее применение. Отдельное спасибо стилисту, которая помогла разобраться с цветотипом, подобрать новые необычные образы. Очень классная идея для подарка-впечатления!

Т
Тоня
18 вересня 2014
Девочки, мне ОЧЕНЬ понравился стилист. Такое чувство вкуса и такта. Стоило ей зайти в дом, я поняла, что есть на кого равняться. Поэтому все советы слушала внимательно. Они всегда у меня в голове, когда я куда-нибудь собираюсь. Шутили, болтали, меряли, фотались - такой себе стильный девичник. ОЧЕНЬ и ОЧЕНЬ советую всем.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень