29651
 

Подаруй аналіз гардероба!

Індивідуальна консультація профі-стиліста, яка допоможе докорінно змінити власний образ і ставлення до моди! Імідж-консультант підбере найбільш виграшні поєднання одягу і допоможе сформувати універсальний гардероб. Не потрібно нікуди везти речі — стиліст приїде прямо додому! Він влаштує модну примірку, складе список необхідних покупок і залишить на згадку модниці персональний «лукбук» — фотозвіт з образами в різних стилях! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 28.02.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 377 раз
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Аналіз гардероба — що це?

Персональна імідж-консультація на основі власного одягу! Стиліст проведе «ревізію» сезонних речей, особисто підбере модні поєднання та допоможе сформувати універсальний гардероб! Новий образ може стати набагато сміливішим, а наступний шопінг не обійдеться без списку «must have». На пам'ять про зустріч з імідж-майстром залишиться фотозвіт з кращими збірками речей для будь-якої нагоди: на роботу, вечірку, прогулянку з друзями.

Як все відбувається?

Імідж-консультант приїде до Щасливчика додому, щоб приділити увагу всім речам у шафі. Під «приціл» потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Одяг пройде обов'язкову примірку! Старі речі знайдуть нові поєднання. Стиліст покаже, як краще поєднувати наявний гардероб із модними аксесуарами, здивує незвичайними фешн-пропозиціями та порадами. Спеціально для Щасливчика створять невеликий «лукбук», серію вдалих фотографій у нових образах, та складуть список модних покупок.

Нове життя для старих речей

Можливість подивитися на деякі звичні речі по-новому. Стиліст навчить підбирати найсміливіші поєднання одягу, які не тільки допоможуть створити новий образ, але й проявити своє внутрішнє «я».

Список необхідних покупок

Імідж-консультант складе список одягу, який буде ідеально поєднуватися із вже наявними речами та аксесуарами. Найближчий шопінг гарантовано буде вдалим та ефективним!

Модний «лукбук» залишається на пам'ять

У якості приємного бонусу — фотозвіт підібраних образів у різних стилях. Це будуть комплекти для різнопланових життєвих ситуацій: ділових зустрічей, вечірок, походів за покупками.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sweet Jumble - Агентство стилістів-шоперів
Виїзд стиліста за вказаною адресою Показати на мапі

12 відгуків

К
Катя
25 вересня 2017
Никогда бы не подумала, что столько открытий можно получить из собственного гардероба. Признаюсь честно, некоторые вещи, которые я раньше не решилась бы надеть одновременно, теперь сочетаю легко. А та одежда, что давно валялась в шкафу и рука не поднималась ее выбросить, теперь пригодилась. Спасибо за такой опыт, спасибо за хорошие советы

16 листопада 2015
Для меня всегда было сложно с подбором осенне-зимней одежды, и когда муж подарил мне сертификат, я очень обрадовалась. Мне очень понравилось стилист помогла подобрать пару интересных комплектов, до которых я сама не додумалась, посоветовала, что надо докупить. Теперь у меня есть четкие идеи, что покупать, когда иду в магазин.

10 квітня 2015
Впечатлениями компании Bodo пользовалась впервые в качестве подарка на 8 марта. Из 10 предложенных вариантов выбрала именно "Анализ гардероба", так как это казалось самым необычным и полезным. Реализация превзошла ожидания! Вещи, которые не носились годами нашли новое свежее применение. Отдельное спасибо стилисту, которая помогла разобраться с цветотипом, подобрать новые необычные образы. Очень классная идея для подарка-впечатления!

Т
Тоня
18 вересня 2014
Девочки, мне ОЧЕНЬ понравился стилист. Такое чувство вкуса и такта. Стоило ей зайти в дом, я поняла, что есть на кого равняться. Поэтому все советы слушала внимательно. Они всегда у меня в голове, когда я куда-нибудь собираюсь. Шутили, болтали, меряли, фотались - такой себе стильный девичник. ОЧЕНЬ и ОЧЕНЬ советую всем.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень