29651
 

Аналіз гардеробу

Індивідуальна консультація профі-стиліста, яка допоможе докорінно змінити власний образ та ставлення до моди! Імідж-консультант підбере найбільш виграшні поєднання одягу й допоможе сформувати універсальний гардероб. Не потрібно нікуди везти речі - стиліст приїде прямо додому! Він влаштує модну примірку, складе список необхідних покупок і залишить на згадку модниці персональний «лукбук» - фотозвіт із образами в різних стилях! детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017

Аналіз гардероба — що це?

Персональна імідж-консультація на основі власного одягу! Стиліст проведе «ревізію» сезонних речей, особисто підбере модні поєднання та допоможе сформувати універсальний гардероб! Новий образ може стати набагато сміливішим, а наступний шопінг не обійдеться без списку «must have». На пам'ять про зустріч із імідж-майстром залишиться фотозвіт з кращими збірками речей для будь-якої нагоди: на роботу, вечірку, прогулянку з друзями.

Як все відбувається?

Імідж-консультант приїде до Щасливчика додому, щоб приділити увагу всім речам у шафі. Під «приціл» потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Одяг пройде обов'язкову примірку! Старі речі знайдуть нові поєднання. Стиліст покаже, як краще поєднувати наявний гардероб із модними аксесуарами, здивує незвичайними фешн-пропозиціями та порадами. Спеціально для Щасливчика створять невеликий «лукбук», серію вдалих фотографій у нових образах, та складуть список модних покупок.

Нове життя для старих речей

Можливість подивитися на деякі звичні речі по-новому. Стиліст навчить підбирати найсміливіші поєднання одягу, які не тільки допоможуть створити новий образ, але й проявити своє внутрішнє «я».

Список необхідних покупок

Імідж-консультант складе список одягу, який буде ідеально поєднуватися із вже наявними речами та аксесуарами. Найближчий шопінг гарантовано буде вдалим та ефективним!

Модний «лукбук» залишається на пам'ять

У якості приємного бонусу — фотозвіт підібраних образів у різних стилях. Це будуть комплекти для різнопланових життєвих ситуацій: ділових зустрічей, вечірок, походів за покупками.

Місце проведення враження

10 відгуків реальних людей