102029
 

Подаруй цілий день в Аквапарку Термінал!

Цілий день в аквапарку «Термінал» — з ранку і до пізнього вечора! Тут є всі умови для відпочинку на воді: екстремальні гірки у вигляді змійок і воронок зі спуском в басейн, джакузі і лазні, зручні шезлонги. Унікальною особливістю аквапарку є його розсувний дах: взимку вся площа в 20,5 тисяч кв. метрів знаходиться під прозорим куполом, а влітку його відкривають для доступу прямих сонячних променів. детальніше

1 чол. цілий день Використати до 30.04.2017
1 людина
цілий день
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 1 року

Аквапарк - що це?

Розваги в аквапарку - від можливості прокотитися на усіх екстрим-гірках до плавання в басейнах і спокійного відпочинку в лазнях і джакузі. Величезна територія комплексу облаштована таким чином, щоб гість отримав задоволення від незвичайного і різнобічного дозвілля. Можна спуститися з 11 водних гірок, поплавати в басейнах і відвідати лазні на першому поверсі - фінську й турецьку. Якщо виникне бажання перекусити, на території парку діють ресторани, кафе і навіть бар на воді. За окрему плату також можна відвідати СПА-центр на другому поверсі або скористатися додатковими послугами, які пропонують в аквапарку. 

Як це відбувається?

Аквапарк «Термінал» розташувався всього в 15 хвилинах їзди від столиці. День і час для відвідування цього комплексу Щасливчик зможе обрати самостійно. Зручно те, що парк працює без вихідних: можна приїхати близько 10:00 ранку, а залишити аквазону після 22:00 та 23:00. Подарунковий сертифікат стане своєрідним квитком на вхід і дозволить Щасливчику скористатися усіма водними атракціонами. Для відпочинку на воді створені прекрасні умови. Лабіринти гірок, хвильовий басейн, гідромасажні «ванни», турецька і фінська лазні - все це опиниться в повному доступі гостя. За бажання додатково можна оплатити відвідування СПА-центру на другому поверсі аквапарку. 

Цілий день розваг в аквапарку

Цілий день можна буде провести, розважаючись на території комплексу. Величезну площу в 20,5 тисяч кв. м відведено під аквазону, де також передбачено окремий куточок для дітей. Щоб перекусити, на території діють кафе, бари і ресторани.

Екстремальні гірки, басейни і ванни

В повному доступі опиняться 5 басейнів, в тому числі унікальний хвильовий і гідромасажний, а також невелика зона СПА на першому поверсі - фінська і турецька лазні. Спуститися можна буде з 11 екстремальних гірок, серед яких:

  • «Майстер Бластер»
  • «Цунамі»
  • «Подвійний екстрим»
  • «Віраж»
  • «Космічний вир» та ін.

Враження, доступне цілий рік

Особливість аквапарку «Термінал» у тому, що він має розсувний прозорий дах. Влітку купол відкривають, даючи доступ прямим сонячним променям. Це означає, що у спекотний сезон тут також можна засмагати під сонечком на зручних шезлонгах. Взимку дах закрито, а температура води в басейнах підтримується на рівні +30С.

Місце проведення враження

Фотографії враження

296 відгуків реальних людей

Аквапарк

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39