102029
 

Подаруй цілий день в Аквапарку Термінал!

Цілий день в аквапарку «Термінал» — з ранку і до пізнього вечора! Тут є всі умови для відпочинку на воді: екстремальні гірки у вигляді змійок і воронок зі спуском в басейн, джакузі і лазні, зручні шезлонги. Унікальною особливістю аквапарку є його розсувний дах: взимку вся площа в 20,5 тисяч кв. метрів знаходиться під прозорим куполом, а влітку його відкривають для доступу прямих сонячних променів. детальніше

1 чол. весь день Використати до 31.07.2017
1 людина
весь день
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 1 року

Аквапарк - що це?

Розваги в аквапарку - від можливості прокотитися на усіх екстрим-гірках до плавання в басейнах і спокійного відпочинку в лазнях і джакузі. Величезна територія комплексу облаштована таким чином, щоб гість отримав задоволення від незвичайного і різнобічного дозвілля. Можна спуститися з 11 водних гірок, поплавати в басейнах і відвідати лазні на першому поверсі - фінську й турецьку. Якщо виникне бажання перекусити, на території парку діють ресторани, кафе і навіть бар на воді. За окрему плату також можна відвідати СПА-центр на другому поверсі або скористатися додатковими послугами, які пропонують в аквапарку. 

Як це відбувається?

Аквапарк «Термінал» розташувався всього в 15 хвилинах їзди від столиці. День і час для відвідування цього комплексу Щасливчик зможе обрати самостійно. Зручно те, що парк працює без вихідних: можна приїхати близько 10:00 ранку, а залишити аквазону після 22:00 та 23:00. Подарунковий сертифікат стане своєрідним квитком на вхід і дозволить Щасливчику скористатися усіма водними атракціонами. Для відпочинку на воді створені прекрасні умови. Лабіринти гірок, хвильовий басейн, гідромасажні «ванни», турецька і фінська лазні - все це опиниться в повному доступі гостя. За бажання додатково можна оплатити відвідування СПА-центру на другому поверсі аквапарку. 

Цілий день розваг в аквапарку

Цілий день можна буде провести, розважаючись на території комплексу. Величезну площу в 20,5 тисяч кв. м відведено під аквазону, де також передбачено окремий куточок для дітей. Щоб перекусити, на території діють кафе, бари і ресторани.

Екстремальні гірки, басейни і ванни

В повному доступі опиняться 5 басейнів, в тому числі унікальний хвильовий і гідромасажний, а також невелика зона СПА на першому поверсі - фінська і турецька лазні. Спуститися можна буде з 11 екстремальних гірок, серед яких:

  • «Майстер Бластер»
  • «Цунамі»
  • «Подвійний екстрим»
  • «Віраж»
  • «Космічний вир» та ін.

Враження, доступне цілий рік

Особливість аквапарку «Термінал» у тому, що він має розсувний прозорий дах. Влітку купол відкривають, даючи доступ прямим сонячним променям. Це означає, що у спекотний сезон тут також можна засмагати під сонечком на зручних шезлонгах. Взимку дах закрито, а температура води в басейнах підтримується на рівні +30С.

Місце проведення враження

379 відгуків реальних людей