102031
 

Подаруй день в Аквапарку для компанії друзів!

Відпочинок у компанії друзів або в сімейному колі на території величезного комплексу водних розваг! Враження розраховано одразу на 4-х чоловік, а значить, кожен отримає можливість провести цілий день в аквапарку. Абонемент включає користування усіма атракціонами, басейнами, а також лазнями на першому поверсі. На території є 11 екстрим-гірок для дорослих, а також окремий майданчик для дітей. Аквапарк відкритий круглий рік: взимку відпочинок ідеально доповнює відвідування фінської та турецької парних, а влітку — можливість позасмагати під прямими сонячними променями. Розсувний дах завжди відкривається в жаркий сезон.  детальніше

4 чол. весь день Використати до 31.05.2017
4 людини
весь день
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 1 року

Аквапарк для компанії — що це?

Абонемент на цілий день у один із найбільших аквапарків України. Його площа — 20,5 тисяч кв. метрів, а всередині є 11 екстремальних гірок і 5 басейнів, в тому числі, і унікальний хвилевий. Пригода розрахована на компанію — разом можна буде провести день в аквапарку, не обмежуючи себе ні в чому. Враження розраховане на стандартний пакет послуг, в який входить выдвыдування бань на першому поверсы. За додаткову плату можна відпочити у СПА-центрі, замовити їжу і напої в барах.  

Як все відбувається?

Єдине, про що потрібно подбати Щасливчику, — це взяти собою ще 3-х людей і вибрати день для відвідування аквапарку «Термінал». Він, до речі, знаходиться в Броварах, усього в 15 хвилинах поїздки від столиці, і працює без вихідних. Визначившись із датою, можна буде приїхати в парк розваг до відкриття (до 10:00) і залишатися на території до 22:00 та 23:00, в залежності від дня тижня. Величезна порція емоцій та адреналіну буде чекати на гостей в аквазоні.

День водного екстриму для чотирьох

Зануритися у світ водних розваг можна з головою — і це без перебільшень! Уся територія комплексу, а разом із нею гірки, басейни, лазні на першому поверсі, — у повному доступі для гостей. Відведений для розваг час можна провести як завгодно: плавати, пірнати, підкорювати закручені спуски.

Басейни й 11 екстремальних гірок

5 басейнів розташовані на території комплексу, і один із них особливий — хвильовий. Вода тут «вирує» через кожні півгодини, а хвилі можуть досягати 1,5 метрів. Що ж стосується гірок, то їх 11. Найбільш драйвові — «Подвійний екстрім», де спуск практично вертикальний, і «Мульти Слайд», на якому покататися зможуть одночасно 4 людини.

Аквапарк із розсувним дахом

Не тільки величезна територія стала гордістю аквапарку, але й унікальний розсувний дах, який відкривають влітку. Завдяки йому в жаркий сезон з'являється можливість позасмагати на сонці. Взимку ж купол навпаки щільно закритий — усередині підтримується температура повітря і води близько +30С.

Місце проведення враження

344 відгуки від реальних людей

Аквапарк для компанії

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39