102031
 

Подаруй день в Аквапарку для компанії друзів!

Відпочинок у компанії друзів або в сімейному колі на території величезного комплексу водних розваг! Враження розраховано одразу на 4-х чоловік, а значить, кожен отримає можливість провести цілий день в аквапарку. Абонемент включає користування усіма атракціонами, басейнами, а також лазнями на першому поверсі. На території є 11 екстрим-гірок для дорослих, а також окремий майданчик для дітей. Аквапарк відкритий круглий рік: взимку відпочинок ідеально доповнює відвідування фінської та турецької парних, а влітку — можливість позасмагати під прямими сонячними променями. Розсувний дах завжди відкривається в жаркий сезон.  детальніше

4 чол. весь день Використати до 31.07.2017
4 людини
весь день
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 1 року

Аквапарк для компанії — що це?

Абонемент на цілий день у один із найбільших аквапарків України. Його площа — 20,5 тисяч кв. метрів, а всередині є 11 екстремальних гірок і 5 басейнів, в тому числі, і унікальний хвилевий. Пригода розрахована на компанію — разом можна буде провести день в аквапарку, не обмежуючи себе ні в чому. Враження розраховане на стандартний пакет послуг, в який входить выдвыдування бань на першому поверсы. За додаткову плату можна відпочити у СПА-центрі, замовити їжу і напої в барах.  

Як все відбувається?

Єдине, про що потрібно подбати Щасливчику, — це взяти собою ще 3-х людей і вибрати день для відвідування аквапарку «Термінал». Він, до речі, знаходиться в Броварах, усього в 15 хвилинах поїздки від столиці, і працює без вихідних. Визначившись із датою, можна буде приїхати в парк розваг до відкриття (до 10:00) і залишатися на території до 22:00 та 23:00, в залежності від дня тижня. Величезна порція емоцій та адреналіну буде чекати на гостей в аквазоні.

День водного екстриму для чотирьох

Зануритися у світ водних розваг можна з головою — і це без перебільшень! Уся територія комплексу, а разом із нею гірки, басейни, лазні на першому поверсі, — у повному доступі для гостей. Відведений для розваг час можна провести як завгодно: плавати, пірнати, підкорювати закручені спуски.

Басейни й 11 екстремальних гірок

5 басейнів розташовані на території комплексу, і один із них особливий — хвильовий. Вода тут «вирує» через кожні півгодини, а хвилі можуть досягати 1,5 метрів. Що ж стосується гірок, то їх 11. Найбільш драйвові — «Подвійний екстрім», де спуск практично вертикальний, і «Мульти Слайд», на якому покататися зможуть одночасно 4 людини.

Аквапарк із розсувним дахом

Не тільки величезна територія стала гордістю аквапарку, але й унікальний розсувний дах, який відкривають влітку. Завдяки йому в жаркий сезон з'являється можливість позасмагати на сонці. Взимку ж купол навпаки щільно закритий — усередині підтримується температура повітря і води близько +30С.

Місце проведення враження

381 відгук реальних людей