Подаруйте тренування з аквааеробіки!

подарували вже 584 рази
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття складається з трьох основних етапів: розминки, основної частини і заминки. На розігрів м'язів і фінальне відновлення дихання необхідно до 15 хвилин. Решту часу тренер присвятить виконанню вправ. Він покаже, як правильно рухатися у воді і розрахує необхідну кількість підходів. Після заняття можна розслабитися в сауні або джакузі.

Чому ми вибрали спорткомплекс «Олімпійський стиль»

Спорткомплекс розташований в центрі Києва — поруч зі станцією метро «Олімпійська». У фітнес-центрі працюють п'ять тренерів з аквааеробіки. Для дітей і вагітних розроблені індивідуальні програми, також є групові заняття.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Лариса
22 січня 2019
https://www.facebook.com/100011808728471
20 січня я відвідала враження «Аквааеробіка». Сказати , що я у захваті, це нічого не сказати. Я дуже дуже вражена. Тренування -супер, дякую тренеру, дякую організаторам цієй чудової програми. Дякую всім працівникам BODO, за неймовірні відчуття , за всі ці придумані вами враження. Із величезним задоволенням буду дарувати рідним та друзям такі незабутьні враження. Неймовірний подарунок від моєї донечкі і від вас. Хочу ще!
Евгения
8 травня 2018
Сертификат Бодо мне подарили друзья. Я быстро определилась с впечатлением, потому что очень люблю плавать, отдыхать в воде. Но заниматься аэробикой в воде мне пришлось впервые. Это не так просто, как может показаться, но потому и дает результат. Спасибо за это тренеру. Теперь планирую продолжить занятия с этим же тренером и сделать их регулярными.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.