101849
 

Подаруй абонемент на 8 занять танцями або фітнесом!

Місячний абонемент на 8 занять з обраного танцювального напрямку — класика, бальні або латиноамериканські танці, джаз-фанк, хіп-хоп, стрип-пластика або іншому. У ролі викладача опиниться справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам та рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло - підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше й веселіше. детальніше

1 чол. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.05.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 367 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Проходить у групі

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими потрібно насолоджуватися протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-яке вподобане напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні, начебто хіп-хопу, — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все проходить?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш вигідне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Джаз-фанк пропагує зухвалість, а ось контемп, навпаки, пробуджує ніжну чуттєвість. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

  • латиноамериканські танці
  • бальні танці
  • класика
  • джаз-фанк
  • хіп-хоп
  • стрип-пластика та інші

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивным настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять себе чекати:

  • покращиться постава
  • зміцниться м'язовий каркас
  • тіло стане більш підтягнутим

46 відгуків реальних людей

Абонемент на танці

650 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39