101849
 

Подаруй абонемент на 8 занять танцями або фітнесом!

Місячний абонемент на 8 занять з обраного танцювального напрямку — класика, бальні або латиноамериканські танці, джаз-фанк, хіп-хоп, стрип-пластика або іншому. У ролі викладача опиниться справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам та рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло - підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше й веселіше. детальніше

1 чол. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2017
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 465 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Проходить у групі

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими потрібно насолоджуватися протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-яке вподобане напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні, начебто хіп-хопу, — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все проходить?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш вигідне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Джаз-фанк пропагує зухвалість, а ось контемп, навпаки, пробуджує ніжну чуттєвість. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

  • латиноамериканські танці
  • бальні танці
  • класика
  • джаз-фанк
  • хіп-хоп
  • стрип-пластика та інші

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивным настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять себе чекати:

  • покращиться постава
  • зміцниться м'язовий каркас
  • тіло стане більш підтягнутим

46 відгуків реальних людей