101849
 

Подаруй абонемент на 8 занять танцями або фітнесом!

Місячний абонемент на 8 занять за обраним танцювальним напрямком: класика, бальні або латиноамериканські танці, джаз-фанк, хіп-хоп, стріп-пластика або інше. Викладач — справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам і рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло — підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше і веселіше. детальніше...

1 чол. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2018
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 836 раз
1 чоловік
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2018

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими Щасливчик насолоджується протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-який напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні, наприклад, хіп-хоп — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш зручне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Джаз-фанк пропагує зухвалість, а ось контемп, навпаки, пробуджує ніжну чуттєвість. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

 • латиноамериканські танці
 • бальні танці
 • класика
 • джаз-фанк
 • хіп-хоп
 • стрип-пластика та інші

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивним настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять довго чекати:

 • покращиться постава
 • зміцниться м'язовий каркас
 • тіло стане більш підтягнутим

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

55 відгуків реальних людей

6 липня 2017
Це був один з найпрекрасніших подарунків в моєму житті. Все почалось з упаковки. Вишукана і зі смаком. Приємний, симпатичний, галантний хореограф Сергій. Простора дзеркальна зала!... І все це для мене одної!!! І танго..., яке я таки танцювала:) Велике дякую всьому колективу bodo! Удачі!

10 червня 2017
Абонемент на танцы Латина в студию BigDance мне понравился. Плюсы: студия удобно расположена (на Театральной), преподаватель просто супер -хорошо показывает,помогает всем отработать движения и, что немаловажно, довольно общительный и веселый.

А
Алена
9 червня 2017
Прекрасная студия для профессиональных занятий танцами, а также фитнесом. Преподаватели очень внимательны к каждому ученику. Залы, где проводятся занятия просторные и светлые. Рекомендую всем, кто хочет научиться правильной технике бальных танцев, а также тем, кто хочет заняться фитнесом)

V
veronika
9 червня 2017
Все начилось с порога студии - прекрасный администратор, все рассказала, показала, обьяснила условия абонемента. Я выбрала стретчинг. С первого занятия я поняла, что не ошиблась! Светлана - прекрасный тренер, она следит за каждым упражнением. Она уделила внимание каждому , хотя нас было достаточно много. Важен также сам зал для проведения занятий. Он большой, просторный, в нем заниматься одно...
Все начилось с порога студии - прекрасный администратор, все рассказала, показала, обьяснила условия абонемента. Я выбрала стретчинг. С первого занятия я поняла, что не ошиблась! Светлана - прекрасный тренер, она следит за каждым упражнением. Она уделила внимание каждому , хотя нас было достаточно много. Важен также сам зал для проведения занятий. Он большой, просторный, в нем заниматься одно удовольствие. Я довольна студией. Жаль, что не обратилась в нее ранее.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень