101849
 

Подаруй абонемент на 8 занять танцями або фітнесом!

Місячний абонемент на 8 занять за обраним танцювальним напрямком: класика, бальні або латиноамериканські танці, джаз-фанк, хіп-хоп, стріп-пластика або інше. Викладач — справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам і рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло — підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше і веселіше. подробнее...

1 чол. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2017
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 683 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими Щасливчик насолоджується протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-який напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні, наприклад, хіп-хоп — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш зручне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Джаз-фанк пропагує зухвалість, а ось контемп, навпаки, пробуджує ніжну чуттєвість. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

 • латиноамериканські танці
 • бальні танці
 • класика
 • джаз-фанк
 • хіп-хоп
 • стрип-пластика та інші

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивним настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять довго чекати:

 • покращиться постава
 • зміцниться м'язовий каркас
 • тіло стане більш підтягнутим

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

51 відгук

Елена
1 квітня 2017
Прекрасная возможность оценить пластичность не только своего тела, но и мозгов:), поскольку это только с первого взгляда кажется, что это легко и просто разучить танцевальную связку за несколько минут. Это не так, но тем довольнее чувствуешь себя в конце занятия, когда понимаешь, что справилась с поставленной задачей. У меня была прекрасный тренер по имени Алена, девушка-энерджайзер, ей, по-моему...
Прекрасная возможность оценить пластичность не только своего тела, но и мозгов:), поскольку это только с первого взгляда кажется, что это легко и просто разучить танцевальную связку за несколько минут. Это не так, но тем довольнее чувствуешь себя в конце занятия, когда понимаешь, что справилась с поставленной задачей. У меня была прекрасный тренер по имени Алена, девушка-энерджайзер, ей, по-моему, вообще неизвестно слово 'усталость'. Это оказалась полноценная тренировка с нагрузкой на все группы мышц. Так что от души рекомендую всем барышням проверить и свою пластичность и физическую подготовку своего тела. Поверьте одного часа Вам на это вполне хватит!:) Огромное спасибо мужу, bodo и Алене за отличную возможность узнать свои новые сильные и слабые стороны!

Е
Елена
14 березня 2017
Подарком осталась очень довольна. Ходила на занятия по пилатесу в студию на Подоле. Персонал приветливый, хорошие условия. Преподавателем и занятиями осталась довольна. 10 из 10

Т
Татьяна
13 березня 2017
Мой выбор пал на впечатление "мастер-класс танца", получила огромное удовольствие! Удобное расположение студии в самом центре Киева. Занимались латиной с тренером Сергеем - ему большая благодарность за терпение. Впечатление удалось на славу! Спасибо:)

Н
Наталья
14 лютого 2017
Сертификат подарил муж на День Рождение. Лично для меня, удивительным был подарок "Сертификат на впечатление". Не легко было определиться с выбором именно одного впечатления:))) Остановилась на фитнесе. Руководствовалась полезностью для здоровья и приобщением к активно-полезному образу жизни. Неловко немного было иди в студию BigDance, т.к. сталкивалась с нестандартно халатным отношением к...
Сертификат подарил муж на День Рождение. Лично для меня, удивительным был подарок "Сертификат на впечатление". Не легко было определиться с выбором именно одного впечатления:))) Остановилась на фитнесе. Руководствовалась полезностью для здоровья и приобщением к активно-полезному образу жизни. Неловко немного было иди в студию BigDance, т.к. сталкивалась с нестандартно халатным отношением к клиенту, который приходит по скидочным, акционным купонам или сертификатам у других поставщиков услуг. Но отношение сотрудников студии BigDance приятно удивило. Прекрасные тренера, отличный персонал и атмосфера. Особенно порадовал свободный выбор вида фитнеса и возможность посещений разных направлений. Огромное спасибо команде Bodo за внимательность, консультации, помощь в выборе направления занятий и оперативную запись на первое занятие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень