101849
 

Подаруй абонемент на танці!

Місячний абонемент на 8 занять за обраним танцювальним напрямком: класика, бальні або латиноамериканські танці інше. Викладач — справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам і рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло — підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше і веселіше. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 110 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими Щасливчик насолоджується протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-який напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш зручне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Бальні танці — синонім грації, а румба — пристрасті. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

 • латиноамериканські танці;
 • бальні танці;
 • класичні танці для дітей;
 • Lady Dance та інші.

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивним настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять довго чекати:

 • покращиться постава;
 • зміцниться м'язовий каркас;
 • тіло стане більш підтягнутим.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі

м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

70 відгуків

М
Мария
5 липня 2018
Здравствуйте! Огромное спасибо за такой замечательный подарок - абонемент на танцы! Сертификат мне подарил папа как подарок по окончанию курса университета;) Я раньше занималась бальными танцами, но в связи с семейными обстоятельствами вынуждена была бросить. И этим летом осуществилось моё желание - вспомнить танцы, которые учила. Тренера великолепные! Они профессионалы своего дела и замечательные люди! Спасибо!

А
Анна
14 червня 2018
Добрый день! Это потрясающе! Выбрала направление латиноамериканские танцы в студии танца «Big-dance» на Подоле. Обслуживание началось с администратора – она подробно проконсультировала по всем вопросам. Далее занятие – удивление, восторг, смех, море положительной энергии !!!Весь спектр эмоций невозможно передать – здорово! Очень понравилось! Искренне благодарю!

25 травня 2018
День добрый! Хочу поблагодарить за полученное удовольствие! Танцы-детская мечта. Возраст-не важно. Если есть желание, нужно идти и пробовать. Ведь главное-делать то, что хочешь. Благодарю ваш коллектив за возможность "пожить" душой и телом в танце!

18 травня 2018
Благодарю ваш коллектив, за возможность окунуться в детскую мечту! Я всегда любила танцы. У вас я соприкоснулась и попала в Мир искусства в танце! Мне 51 год. Конечно я стеснялась, переживала. Но самое главное, я пришла к вам и почувствовала " принятие" и желание "прожить вкусно" этот момент изучения стиля танца, сложные для меня связки! Я получила огромное удовольствие и кайф. Это волшебно...
Благодарю ваш коллектив, за возможность окунуться в детскую мечту! Я всегда любила танцы. У вас я соприкоснулась и попала в Мир искусства в танце! Мне 51 год. Конечно я стеснялась, переживала. Но самое главное, я пришла к вам и почувствовала " принятие" и желание "прожить вкусно" этот момент изучения стиля танца, сложные для меня связки! Я получила огромное удовольствие и кайф. Это волшебно! Спасибо за вашу атмосферу и эту возможность реализовать что то из детства!:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень