101849
 

Подаруй абонемент на танці!

Місячний абонемент на 8 занять за обраним танцювальним напрямком: класика, бальні або латиноамериканські танці, джаз-фанк, стріп-пластика або інше. Викладач — справжній професіонал своєї справи, який навчить основним крокам, поворотам і рухам. Це можливість навчитися краще управляти своїм тілом, зробити рухи більш граціозними, а саме тіло — підтягнутим. В компанії інших новачків осягати вибраний стиль буде набагато простіше і веселіше. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 358 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Абонемент на танці — що це?

8 танцювальних занять, якими Щасливчик насолоджується протягом місяця. Це унікальний шанс не тільки повністю переглянути спосіб життя, але і набути додаткову впевненість, а також зробити рухи ще більш граціозними. Освоїти можна будь-який напрямок танцю або спробувати себе відразу в декількох. А вибрати дійсно буде з чого: класичні, латиноамериканські, бальні та сучасні — на кожен стиль знайдеться свій досвідчений викладач. Заняття проходять в групах від 5 до 20 осіб.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе вибрати 1 з 2 танцювальних студій, яка має для нього найбільш зручне місце розташування. Також, потрібно заздалегідь подумати, які стилі йому хотілося б освоїти. Нарешті, у призначений день Щасливчик відправиться до школи на свій перший урок. Тут він познайомиться з досвідченим викладачем, а також іншими учасниками групи. Відтепер і до останнього заняття протягом цілого місяця Щасливчик буде поступово осягати чарівний світ танцю і пластичних па! Термін дії абонемента — 1 місяць.

Викладачі — професійні танцюристи

Викладацький склад представлений професійними танцюристами з різних напрямків. Серед них: чемпіон Києва та України, фіналіст чемпіонату Європи, а також провідні артисти вітчизняних театрів. Кращі з кращих танцюристів країни направлять свої зусилля на те, щоб навчити основним па в обраному стилі. І їх зусилля точно дадуть свої «плоди»!

Великий вибір танцювальних стилів

Кожен стиль танцю — це певна культура. Джаз-фанк пропагує зухвалість, а ось румба пробуджує пристрасть. В школі надається можливість в повній мірі проявити свою індивідуальність в найбільш «близькому» танцювальному напрямку. Це можуть бути:

 • латиноамериканські танці;
 • бальні танці;
 • класичні танці для дітей;
 • Lady Dance та інші.

Цікавий і «здоровий» досвід

Танець не тільки заряджає мегапозитивним настроєм, але і допомагає зробити тіло більш пластичним. Результати не змусять довго чекати:

 • покращиться постава;
 • зміцниться м'язовий каркас;
 • тіло стане більш підтягнутим.

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

61 відгук

Y
Yana
8 грудня 2017
Занимаюсь в Бигденс только по сертификату Бодо. Хожу на Подоле на ЗУМБУ. Абонемент не только на танци как указано в описании, а на любые 8 занятий в месяц в школе. С Бодо всегда приятно сотрудничать!

7 грудня 2017
Все было очень круто, обслуживание на высшем уровне. В школе танцев действительно работают профессионалы своего дела. Рекомендую.

Н
Наталия
13 листопада 2017
Добрый день. Меня зовут Наталия. Хочу написать пару слов о своем впечатлении - 8 занятий танцами. На день рождения мой брат подарил мне сертификат BODO на 8 занятий танцами, так как я давно мечтала попробовать нечто подобное. И вот я посетила первое занятие в танцевальной школе на Подоле по направлению, которое сама и выбрала - это Зумба-фитнес. Я в сумасшедшем восторге. Я влюбилась. Это мега...
Добрый день. Меня зовут Наталия. Хочу написать пару слов о своем впечатлении - 8 занятий танцами. На день рождения мой брат подарил мне сертификат BODO на 8 занятий танцами, так как я давно мечтала попробовать нечто подобное. И вот я посетила первое занятие в танцевальной школе на Подоле по направлению, которое сама и выбрала - это Зумба-фитнес. Я в сумасшедшем восторге. Я влюбилась. Это мега позитив, приятное отношение и отличное настроение после. Спасибо огромное моему Брату Славику и конечно же BODO.

Н
Наталия
9 листопада 2017
Подарок очень понравился. Подарили коллеги на 8 марта :) очень радует выбор разных стилей. Также находится близко к метро, это удобно :) все понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень