101739
 

Подаруй розслаблюючий SPA догляд для тіла Lady!

Комплекс аюрведичного СПА з тонізуючих процедур: розпарювання в фітодіжці, пілінгу в техніці Абхьянга і обгортання натуральної трав'яною сумішшю! Ритуал включає в себе не тільки розслаблюючий вплив на все тіло, але і точкове опрацювання стоп, а також легкий масаж голови. Це повний догляд за жіночим тілом, від маківки до кінчиків пальців. Для процедур використовується трав'яна суміш, спочатку її наносять на шкіру й виконують пілінг, а після залишають для сеансу обгортання. Комплекс подарує відчуття невагомості і внутрішньої рівноваги, головне, якомога довше затримати це відчуття всередині.  детальніше

1 чол. 2 години Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 22 195 раз
1 людина
2 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Spa догляд для тіла Lady - що це?

Нове життя для кожної клітинки тіла! На 2 години можна зануритися у незвіданий світ приємних відчуттів. Після розпарювання в фітодіжці на кожну леді чекає повний комплекс догляду з вичерпним списком розслаблюючих СПА-процедур: від пілвнгу в аюрведичній техніці до обгортання натуральною трав'яною сумішшю. Повний релакс гарантований усім представницям прекрасної статі.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату відшукає поміж галасливих вулиць столиці справжній оазис тиші і гармонії. В атмосфері абсолютного спокою і безтурботності, гостя салону зможе насолодитися унікальними рецептами краси і здоров'я. Приємне чаювання розпочне цей розкішний СПА-відпочинок. За чашкою чаю майстер розповість про особливості майбутніх процедур. На гостю чекає розпарювання в дерев'яній фітодіжці, а слідом - приємний пілінг тіла у техніці Абхьянга. Для пілінгу використовується трав'яна суміш, яку потім лишать на шкірі для процедури обгортання.

Дивовижний комплекс СПА-процедур для леді

Комплексна жіноча програма догляду за усім тілом поєднує одразу кілька універсальних процедур:

  • розпарювання в фітодіжці
  • пілінг тіла в аюрведичній техніці Абхьянга
  • обгортання натуральною трав'яною сумішшю

Кращі традиції аюрведи на 1 сеансі

Усі процедури є самобутніми практиками, що спираються на канони давньосхідної медицини - багатовікових ведичних знань. Ритуал Абхьянга виконується як масляний пілінг на основі трав'яних компонентів і трояндової олії. Натуральна суміш ніжно доглядає за шкірою.

Комплексний лікувальний ефект

Розпарювання у дерев'яній фітодіжці допоможе позбавитися токсинів, забезпечить шкірі здоровий «апетит»: так вона краще засвоїть цілющі компоненти природних сумішей, стане еластичною і ніжною на дотик. Комплекс зніме втому і наповнить енергією.

Місце проведення враження

80 відгуків реальних людей

SPA-догляд для тіла Lady

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39