101604
 

Подаруй корпоративну регату!

Яхтова регата — захоплююче змагання вітрильних яхт в акваторії Дніпра. У ній беруть участь відразу 24 людини, розділившись на 3 команди. Для змагання надають 3 яхти класу Люкс і навчають рульових стояти біля штурвала відповідальним перед запливом. Учасників регати навчать маневрувати судном, входити в повороти, працювати злагодженим екіпажем. А після — нададуть унікальну можливість позмагатися у парусній гонці. Кожну команду супроводжуватиме досвідчений капітан, а стартує регата з причалу яхт-клубу «Маячок». детальніше...

24 люд. 3 години Використати до 30.04.2018
100 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
24 людина
3 години
Залежить від погоди
Використати до 30.04.2018

Яхтенна регата класу Люкс — що це?

Унікальна можливість випробувати абсолютно нові й незабутні відчуття, ставши учасником неймовірно азартної яхтової регати в її кращих традиціях. За першість у цьому вітрильному змаганні, що складається із серії гонок, воюватиме 3 яхти преміум класу провідних європейських брендів: Bavaria, Beneteau, Oriyana. Брати участь у змаганні можуть відразу 24 любителі вітрильного спорту, розділившись на 3 команди — кожна по 8 людей. Професійний яхтсмен розповість принципи регати, навчить основам курсування яхтою й надасть можливість самостійного управління під час гонки. Парусна гонка проходить за містом — на березі Дніпра в неймовірно мальовничому куточку Конча-Заспа.

До речі, регата — це один із найдавніших видів яхтингу! Ще в 1740 році зареєстрували першу вітрильну гонку — Венеціанську регату гондольєрів. А вже в XIX столітті з ініціативи королеви Вікторії в Англії почали регулярно проходити подібні змагання. У наші дні «вітрильна регата» є видом спорту, який входить у програму Олімпійських ігор, а подібне захоплення вважається хоббі успішних, заможних і активних людей.

Як все відбувається?

Щасливчикам належить приїхати на територію яхт-клубу «Маячок», звідки й почнеться їхня пригода. До моменту їх прибуття 3 вітрильні яхти класу Люкс будуть у повній боєготовності. Також буде позначений маршрут майбутньої гонки, установлені знаки, прапори та приготовано стартовий пістолет. Щасливчиків зустріне досвідчений капітан, який має дуже солідний інструкторський і гоночний досвід. Він познайомить учасників гонки з суддею — 5-кратним чемпіоном України, який розповість схему гоночної дистанції, задачу кожного члена екіпажу та основні правила вітрильних змагань. Після короткого теоретичного курсу Щасливчикам належить розділиться на 3 команди по 8 людей. Кожну з них очікує захоплююче тренування під керівництвом досвідчених капітанів яхт. Протягом 30 хвилин належить попрактикуватися маневрувати вітрилами, дізнатися основи управління яхтою і навіть зробити на командному судні серію маневрів і поворотів, домагаючись злагодженої роботи всього екіпажу.

Освоївши теорію і практику управління яхтою, Щасливчикам належить визначити роль для кожного учасника команди. У залежності від успіхів під час тренування капітан допоможе їм назначити:

  • 2-х чоловік для управління переднім вітрилом
  • керуючого заднім вітрилом
  • відповідального за штурвал
  • фахівця з тактики

У обов'язки інших буде входити стеження за картою дистанції, вітром, суперниками, вибір правильних моментів для маневру. За бажанням під час змагання Щасливчики зможуть помінятися ролями та спробувати себе в новій цікавій ролі!

Коли гості освоять основи злагодженої роботи екіпажу, на Щасливчиків очікує захоплююча вітрильна гонка на 3-х швидкісних яхтах класу Люкс. Під час регати члени екіпажу будуть виконувати свої функції, а на борту з ними будуть знаходиться капітан та інструктор. Перший буде давати поради тактику та рульовому, а другий — допоможе маневрувати вітрилами. Робота інструкторів полягає лише в словесних радах, що дає можливість Щасливчикам управляти яхтами самостійно. Екіпаж повинен буде керувати яхтою таким чином, щоб у найкоротші терміни подолати заданий маршрут і обійти всі перешкоди на своєму шляху.

Наприкінці гонки суддя визначить переможця, зареєструвавши час фінішу кожної яхти. Якщо після спортивної частини ще залишиться час оренди яхт, Щасливчики зможуть відпочити на борту, скупатися. Потім буде урочиста церемонія нагородження із шампанським, призами та привітаннями.

Організація регати в кращих традиціях

Щасливчики візьмуть участь у яхтовій регаті, яка пройде в кращих традиціях під чуйним керівництвом професіоналів «Київської яхтової школи» — досвідчених яхтсменів із величезним викладацьким досвідом. За 5 років вони встигли провести кілька сотень тренувань і професійних майстер-класів з управління різними яхтами, організували 40 парусних регат для гостей без досвіду управління яхтою на Дніпрі, на Чорному морі та навіть на Середземному. А ще на їх рахунку успіх більше 30 досвідчених яхтових капітанів, які навчалися з нуля за системою IYT Bareboat Skipper.

3 розкішні яхти від кращих світових брендів

Навчання та змагання проходить на розкішних яхтах класу Люкс. Це будуть парусно-моторні судна відомих світових брендів німецького та французького виробництва: Bavaria, Beneteau, Oriyana. У залежності від марки й моделі, довжина яхт сягає від 9 до 10,5 метрів. Усі вони оснащені по вищому класу: кілька кают з затишним інтер'єром, туалет, душ, холодильник.

Унікальна можливість управління яхтою класу Люкс під час регати

Насолодитися парусною гонкою можуть люди з будь-яким рівнем навичок і без них. Це унікальна можливість не тільки освоїти ази управління вітрильним судном, а й навчитися злагодженій роботі екіпажу, стати повноправним учасником професійної яхтової регати. Напередодні старту профі проведуть детальний інструктаж і тренування, навчивши всіх необхідних навичок для курсування яхти в водній акваторії. Під час регати управляти судном можна самостійно. На борту буде знаходитись 2 інструктори, які допомагатимуть лише порадами, підкажуть, як пройти складні ділянки й запобігти деяким помилкам.

Місце проведення враження:

Київська Школа Яхтова
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 12, яхт-клуб «Рів'єра» Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Алексей
10 травня 2015
От нашей корпорации благодарим коллег по бизнесу за такой щедрый подарок и компанию Вodo, а также Киевскую яхтенную школу за реализацию услуги на хорошем уровне. Интересный опыт, у всего коллектива исключительно положительные отзывы. Официальное письмо с благодарностью отправили на указанную электронную почту. С ув. Алексей

Ж
Женя
13 липня 2014
Мне как директору сделали подарок, о котором даже и подумать не мог. Спасибо, коллегам, что так ценят нашу компанию и ее топ-менеджмент. Безумно интересно поработать одним экипажем и посмотреть, как раскрываются люди вне офиса - на борту яхты. К сожалению, не моя команда пришла первой, но радость от увлекательного впечатления осталась до сих пор. Еще раз спасибо сотрудникам за такой сюрприз, а...
Мне как директору сделали подарок, о котором даже и подумать не мог. Спасибо, коллегам, что так ценят нашу компанию и ее топ-менеджмент. Безумно интересно поработать одним экипажем и посмотреть, как раскрываются люди вне офиса - на борту яхты. К сожалению, не моя команда пришла первой, но радость от увлекательного впечатления осталась до сих пор. Еще раз спасибо сотрудникам за такой сюрприз, а Бодо за то, что есть возможность дарить новый опыт в жизни.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень