2157
 

Подаруй майстер-клас гольфу!

Індивідуальний урок по техніці гри в гольф - однієї із найбільш аристократичних розваг. Заняття пройде на драйвінг ренджі - височині, звідки відкривається вид на вільний «зелений» простір. За допомогою спеціальних позначок можна відпрацювати дальність і прицільність удару. Персональний інструктор докладно розповість правила гри, а також навчить правильній стійці, замаху та удару. Усього буде надано 50 гольф-куль, щоб потренуватися у влучності та спритності. детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 24 107 раз
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Майстер-клас гольфу — що це?

Захоплюючий урок гри в гольф на драйвінг рейнджі. Це площадка на височині, попереду якої знаходиться зелене поле. Дуже зручно відпрацьовувати техніку удару, спостерігаючи за траєкторією польоту м'яча. Заняття проходить в індивідуальному форматі — один на один із професійним інструктором. Можна освоїти базові навички гри, для цього новачкові надають усю необхідну екіпіровку та 50 гольф-куль.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний гольф-клуб, який знаходиться у межах міста на Оболонській набережній. Тут його зустріне професійний інструктор, який пояснить правила гри та навчить користуватися ключкою. Стійка, замах і удар — ці прийоми гри підкоряться уже на першому занятті. А коли удари стануть максимально точними, тренер запропонує влаштувати невелике змагання!

Професійна тренувальна площадка Driving Range

Навчальне поле Driving Range розроблено спеціально для відпрацювання точності та дальності польоту м'яча. Ударяти по ньому треба з височини — зі спеціального помосту. Це дозволяє відслідковувати траєкторію польоту, коригувати свої помилки.

Можливість здійснити 50 ударів!

Досвідчений інструктор видасть гравцю 50 кульок для гри в гольф. Цього цілком достатньо для відпрацювання техніки правильного удару ключкою. 

Увесь інвентар видається

Кулі та різні види професійних ключок надаються на місці. Із собою нічого брати не потрібно, крім бажання чудово провести час!

Місце проведення враження

Фотографії враження

56 відгуків реальних людей

Майстер-клас гольфу

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39