2157
 

Майстер-клас гольфу

Індивідуальний урок по техніці гри в гольф — одного з найбільш аристократичних розваг. Заняття пройде на драйвінг рендж — піднесеності, звідки відкривається вид на вільне «зелене» простір. За допомогою спеціальних позначок можна відпрацювати дальність і прицільність удару. Персональний інструктор докладно розповість правила гри, а також навчить правильній стійці, замасі і удару. Всього буде надано 50 гольф-куль, щоб потренуватися у влучності та спритності. детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
1 годину
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас гольфу — що це?

Захоплюючий урок гри в гольф на драйвінг рейнджі. Це площадка на височині, попереду якої знаходиться зелене поле. Дуже зручно відпрацьовувати техніку удару, спостерігаючи за траєкторією польоту м'яча. Заняття проходить в індивідуальному форматі — один на один із професійним інструктором. Можна освоїти базові навички гри, для цього новачкові надають усю необхідну екіпіровку та 50 гольф-куль.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний гольф-клуб, який знаходиться у межах міста на Оболонській набережній. Тут його зустріне професійний інструктор, який пояснить правила гри та навчить користуватися ключкою. Стійка, замах і удар — ці прийоми гри підкоряться уже на першому занятті. А коли удари стануть максимально точними, тренер запропонує влаштувати невелике змагання!

Професійна тренувальна площадка Driving Range

Навчальне поле Driving Range розроблено спеціально для відпрацювання точності та дальності польоту м'яча. Ударяти по ньому треба з височини — зі спеціального помосту. Це дозволяє відслідковувати траєкторію польоту, коригувати свої помилки.

Можливість здійснити 50 ударів!

Досвідчений інструктор видасть гравцю 50 кульок для гри в гольф. Цього цілком достатньо для відпрацювання техніки правильного удару ключкою. 

Увесь інвентар видається

Кулі та різні види професійних ключок надаються на місці. Із собою нічого брати не потрібно, крім бажання чудово провести час!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київський Гольф Центр
м. Оболонь, пр-т Героїв Сталінграда, 10Д Показати на мапі

56 відгуків

А
Александр
7 червня 2016
Прекрасная организация ( и BODO и гольф-центр). Профессиональное отношение и квалифицированные инструкторы. И погода "не подкачала". Время занятия быстро прошло, а желание повторить и продолжить осталось... Всем большое спасибо.

15 жовтня 2015
Подарила мужу "мастер класс по гольфу для двоих" на Новый Год. Впечатлением решили воспользоваться в сентябре месяце. Муж был в восторге. Очень понравился молодой человек который грамотно нам показывал все нюансы гольфа. Мы научились не только подавать мяч далеко в поле, но и закатывать его в лунку. Время было проведено на отлично!

26 серпня 2015
Идеальный подарок на день рождения. До этого сталкивался с гольфом только в компьютерных играх и казалось, что это что-то элементарное, но на деле все очень сложно и интересно. Нельзя просто так взять и пойти играть в гольф :) А с сертификатом bodo можно =)

26 травня 2015
Всегда хотел научиться играть в гольф. Но понимал, что надо куда-то ехать, записываться сразу на полный курс обучения. А так на годовщину свадьбы супруга подарила мне такое замечательное впечатление. И главное - рядом на Оболони и часовое занятие. Ощущения прекрасные - приобщился к игре миллиардеров. Хочу идти дальше и учиться полноценно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень