101007
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Чудова можливість відчути себе рок-зіркою! На індивідуальному занятті гри на електрогітарі можна познайомитися з азами нотної грамоти, дізнатися, що таке інтервали, лади і тональності. Талановитий музикант покаже правильну постановку рук і допоможе вивчити основні акорди. Програма заняття може ускладнюватися в залежності від рівня навичок учня.  детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 28.02.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 935 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Електрогітара — що це?

Захоплююче знайомство з основами гри на електрогітарі у товаристві професійного музиканта. Можливість зіграти свою першу композицію під акомпанемент іншого інструменту й відчути себе справжнім асом! Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в найсучаснішій музичній школі столиці, Rock School, попередньо обравши, на якому березі йому буде зручніше займатися — лівому або правому. Перш за все, відбудеться знайомство з викладачем. Він коротко пояснить Щасливчикові основи музичної теорії: нотну грамоту, інтервали, лади й тональності. Буде можливість навчитися правильно тримати гітару й згодом братися за вивчення акордів. Коли все почне виходити, Щасливчик спробує виконати музичний твір по нотах. Далі викладач увімкне мінусовку, а також буде акомпанувати на ударній установці або синтезаторі. Під час синхронного виконання композиції, Щасливчик відчує себе справжньою рок-зіркою!

Індивідуальний підхід

Заняття проведе досвідчений музикант, на рахунку якого безліч виступів у складі музичних груп. Він із радістю поділиться своїм досвідом з підопічним й повідає йому цікаві байки зі своїх музичних буднів. Програма заняття залежатиме від рівня навичок.

Не потрібні спеціальні навички

За відсутності музичного досвіду, новачка очікує навчання з нуля. Він опанує ази нотної грамоти, дізнається, що таке інтервали, лади й тональності. Далі належить навчитися правильній постановці рук і можна братися за акорди. Учні, які вже вміють грати на гітарі зможуть удосконалити свої навички та покращити техніку гри.

Сучасний музичний клас

Заняття відбудеться в добре обладнаному класі, де є всі умови для комфортного навчання, включаючи якісну звукоізоляцію. Новоспеченому музиканту нададуть інструмент, на якому він і зіграє свою першу мелодію. Це буде сучасна електрогітара, яка здивує якістю звучання з перших нот.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Рок-школа
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

56 відгуків

Т
Татьяна
19 лютого 2018
давно мечтала сыграть на электрогитаре. благодарю за предоставленную возможность. все было на высшем уровне! :)

А
Андрей
16 січня 2018
Всем привет. В общем, впечатление подарили мне, но я пореподарил его своему сыну. Ему 9 лет, 3 года играет на классической гитаре. В его случае это было именно впечатление, а не урок. Впечатление нам понравилось. Преподаватель был очень отзывчивый, внимательный. Было комфортно. Геннадий, спасибо за урок. В общем, попробовали мы разное звучание гитары. Выучили классическую композицию Smoke On The...
Всем привет. В общем, впечатление подарили мне, но я пореподарил его своему сыну. Ему 9 лет, 3 года играет на классической гитаре. В его случае это было именно впечатление, а не урок. Впечатление нам понравилось. Преподаватель был очень отзывчивый, внимательный. Было комфортно. Геннадий, спасибо за урок. В общем, попробовали мы разное звучание гитары. Выучили классическую композицию Smoke On The Water. Отрывок. И то, что сын давно хотел - мелодию из мультфильма Розовая Пантера. Уже неделю играет эти композиции. Короче, я доволен. В конце и я немного поиграл, тоже немного играю на гитаре, было интересно. В общем - весело. Советую.

В
Виталицш
9 січня 2018
Благодарю, за впечатление! Покупал впечатление на день рождения дочке 12 лет. Дочка в восторге! К концу занятия, дочь уже играла "щедривочку " и даже получилось дать маленький рок концерт. Отдельное спасибо персоналу, очень радушный прием. Еду покупать для дочки нейлоновые струны на гитару, увлеклась .)))

А
Андрей
4 січня 2018
Очень понравилось впечатление.Рок-школа порадовала своей атмосферой и обилием инструментов.Преподаватель быстро нашел подход и интересно провёл урок.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень