101007
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Чудова можливість відчути себе рок-зіркою! На індивідуальному занятті гри на електрогітарі можна познайомитися з азами нотного письма, дізнатися, що таке інтервали, лади і тональності. Талановитий музикант покаже правильну постановку рук і допоможе вивчити основні акорди. Програма заняття може ускладнюватися в залежності від рівня навичок учня.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 179 раз
1 людина
1 годину
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Електрогітара - що це?

Захоплююче знайомство з основами гри на електрогітарі у товаристві професійного музиканта. Можливість зіграти свою першу композицію під акомпанемент іншого інструменту і відчути себе справжнім асом! Програма заняття складається індивідуально.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться у найсучаснішій музичній школі столиці «Rock School», попередньо обравши, на якому березі йому буде зручніше займатися - лівому або правому. Першим за усе, відбудеться знайомство з викладачем. Він коротко пояснить Щасливчикові основи музичної теорії - нотну грамоту, інтервали, лади і тональності. Буде можливість навчитися правильно тримати гітару і згодом - приступати до вивчення акордів. Коли усе почне виходити, Щасливчик спробує виконати музичний твір по нотах. Далі викладач увімкне мінусовку, а також буде акомпанувати на ударній установці або синтезаторі. Під час синхронного виконання композиції, Щасливчик відчує себе справжньою рок-зіркою!

Індивідуальний підхід

Заняття проведе досвідчений музикант, на рахунку якого безліч виступів у складі музичних груп. Він з радістю поділиться своїм досвідом з підопічним й повідає йому цікаві байки зі своїх музичних буднів. Програма заняття буде залежати від рівня навичок.

Не потрібні спеціальні навички

При відсутності музичного досвіду, новачок очікує навчання з нуля. Він освоїть ази нотного письма, дізнається, що таке інтервали, лади і тональності. Далі належить навчитися правильній постановці рук і можна братися за акорди. Учні, які вже вміють грати на гітарі зможуть удосконалити свої навички та покращити техніку гри.

Сучасний музичний клас

Заняття проходить у добре обладнаному класі, де є всі умови для комфортного навчання, включаючи якісну звукоізоляцію. Новоспеченому музиканту нададуть інструмент, на якому він і зіграє свою першу мелодію. Це буде сучасна електрогітара, яка здивує якістю звучання з перших нот.

47 відгуків реальних людей