Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

подарували вже 6 079 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Заняття з гри на електрогітарі пройде індивідуально. Викладач складе план уроку в залежності від навичок учня. Новачка навчать виконувати акорди або прості рифи, а також користуватися комбопідсилювачем. Педагог розповість про різні види апаратури: підсилювачі, педалі ефектів, процесори та ін. Музикант із досвідом може відпрацювати імпровізацію, композиції в різних напрямах або експериментальні техніки. Інструмент нададуть на місці.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Усі викладачі школи — музиканти, які виступають із власними групами та постійно гастролюють. Кожен вільно володіє різними стилями гри, тому зможе навчити техніці Ван Халена, Хендрікса або Слеша. Складаючи план уроку, наставник відштовхується від побажань учня та не змушує вивчати тільки класику. «Рок-школа» працює за власною програмою, яка дозволяє оволодіти інструментом набагато швидше. Місце проведення заняття можна вибрати самостійно — філії розташовані на лівому і правому берегах Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

57 відгуків

Антон
14 июня 2018
История с рок-школой началась с меня. Я всегда играл только на классике. Думал, что перестроиться на электруху будет сложно, так как гриф узкий. Учитель помог мне быстро во всем освоиться. Классика на электро звучит еще круче, чем акустике) затем моей девушке подарили сертификат Бодо по курсу электрогитары. Она вообще не умела играть на гитаре, когда пришла. Теперь она с легкостью исполняет свои любимые песни в немного упрощенной версии. Преподы молодцы, все очень хорошо объясняют, молодые музыканты. Всем желаю стать крутыми гитаристами с бодо и рок-школой)
Татьяна
19 февраля 2018
https://www.facebook.com/100008674398603
давно мечтала сыграть на электрогитаре. благодарю за предоставленную возможность. все было на высшем уровне! :)
Андрей
16 января 2018
Всем привет. В общем, впечатление подарили мне, но я пореподарил его своему сыну. Ему 9 лет, 3 года играет на классической гитаре. В его случае это было именно впечатление, а не урок. Впечатление нам понравилось. Преподаватель был очень отзывчивый, внимательный. Было комфортно. Геннадий, спасибо за урок. В общем, попробовали мы разное звучание гитары. Выучили классическую композицию Smoke On The Water. Отрывок. И то, что сын давно хотел - мелодию из мультфильма Розовая Пантера. Уже неделю играет эти композиции. Короче, я доволен. В конце и я немного поиграл, тоже немного играю на гитаре, было интересно. В общем - весело. Советую.
Виталицш
9 января 2018
Благодарю, за впечатление! Покупал впечатление на день рождения дочке 12 лет. Дочка в восторге! К концу занятия, дочь уже играла "щедривочку " и даже получилось дать маленький рок концерт. Отдельное спасибо персоналу, очень радушный прием. Еду покупать для дочки нейлоновые струны на гитару, увлеклась .)))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки