101007
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Чудова можливість відчути себе рок-зіркою! На індивідуальному занятті гри на електрогітарі можна познайомитися з азами нотного листа, дізнатися, що таке інтервали, лади і тональності. Талановитий музикант покаже правильну постановку рук і допоможе вивчити основні акорди. Програма заняття може ускладнюватися в залежності від рівня навичок учня.  подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 30.09.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 422 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Електрогітара - що це?

Захоплююче знайомство з основами гри на електрогітарі у товаристві професійного музиканта. Можливість зіграти свою першу композицію під акомпанемент іншого інструменту і відчути себе справжнім асом! Програма заняття складається індивідуально.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться у найсучаснішій музичній школі столиці «Rock School», попередньо обравши, на якому березі йому буде зручніше займатися - лівому або правому. Першим за усе, відбудеться знайомство з викладачем. Він коротко пояснить Щасливчикові основи музичної теорії - нотну грамоту, інтервали, лади і тональності. Буде можливість навчитися правильно тримати гітару і згодом - приступати до вивчення акордів. Коли усе почне виходити, Щасливчик спробує виконати музичний твір по нотах. Далі викладач увімкне мінусовку, а також буде акомпанувати на ударній установці або синтезаторі. Під час синхронного виконання композиції, Щасливчик відчує себе справжньою рок-зіркою!

Індивідуальний підхід

Заняття проведе досвідчений музикант, на рахунку якого безліч виступів у складі музичних груп. Він з радістю поділиться своїм досвідом з підопічним й повідає йому цікаві байки зі своїх музичних буднів. Програма заняття буде залежати від рівня навичок.

Не потрібні спеціальні навички

При відсутності музичного досвіду, новачок очікує навчання з нуля. Він освоїть ази нотного письма, дізнається, що таке інтервали, лади і тональності. Далі належить навчитися правильній постановці рук і можна братися за акорди. Учні, які вже вміють грати на гітарі зможуть удосконалити свої навички та покращити техніку гри.

Сучасний музичний клас

Заняття проходить у добре обладнаному класі, де є всі умови для комфортного навчання, включаючи якісну звукоізоляцію. Новоспеченому музиканту нададуть інструмент, на якому він і зіграє свою першу мелодію. Це буде сучасна електрогітара, яка здивує якістю звучання з перших нот.

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

48 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Все прошло на ура, очень понравилось. Спасибо ))

17 січня 2017
Великолепный подарок!!!! Получили массу удовольствия от мастер-класса!!! Преподаватель отлично провел урок!!! К таким мастерам хочется приходить снова и снова!!! Все прошло на УРА!!! Спасибо Bodo за проведенное время!!! Обязательно буду рекомендовать подарки Bodo своим близким!

В
Виктория
15 січня 2017
Урок игры на электрогитаре был подарком 14-летнему сыну. Проходил он его в локации на Антоновича 7 января. Был довольно сильный мороз в тот день, дороги были завалены снегом, но администрация не отменила занятие, за что им отдельное спасибо :) Ребёнок получил очень позитивные эмоции и за час научился азам игры на электрогитаре. Ему все очень понравилось, так что смело могу рекомендовать :)

20 грудня 2016
Подарили сыну на 15-летие электрогитару и мастер-класс в рок-школе на Подоле. Сын остался очень доволен. Преподаватель замечательный. Очень положительные эмоции от урока. Планирует продолжить в недалеком будущем обучение в этой школе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень