Подаруйте майстер-клас гри на електрогітарі!

подарували вже 6 340 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Заняття з гри на електрогітарі пройде індивідуально. Викладач складе план уроку в залежності від навичок учня. Новачка навчать виконувати акорди або прості рифи, а також користуватися комбопідсилювачем. Педагог розповість про різні види апаратури: підсилювачі, педалі ефектів, процесори та ін. Музикант із досвідом може відпрацювати імпровізацію, композиції в різних напрямах або експериментальні техніки. Інструмент нададуть на місці.

Чому ми вибрали музичну школу для рокерів Rock school

Усі викладачі школи — музиканти, які виступають із власними групами та постійно гастролюють. Кожен вільно володіє різними стилями гри, тому зможе навчити техніці Ван Халена, Хендрікса або Слеша. Складаючи план уроку, наставник відштовхується від побажань учня та не змушує вивчати тільки класику. «Рок-школа» працює за власною програмою, яка дозволяє оволодіти інструментом набагато швидше. Місце проведення заняття можна вибрати самостійно — філії розташовані на лівому та правому берегах Києва.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

76 відгуків

Сергей
18 березня 2019
Был очень приятно удивлён занятием. Хороший, контактный преподаватель, приятная обстановка. Пришёл раньше - сразу начали занятие и даже чуть задержались, ибо преподаватель хотел чтобы я усвоил технику. Эмоции остались только положительные
Юлія
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100003263065489
Враження "урок гри на електрогітарі" було подарунком сину на 15-річчя. Він залишився дуже задоволеним. Тепер розглядає можливість почати вчитися серйозно, оскільки завдяки пркрасному педагогу Костянтину з Rock School зрозумів, що грати не гітарі - не тільки цікаве заняття, а й важка праця. Дякуємо за прекрасне враження.
Дмитрий
11 березня 2019
Отличный мастер-класс!!! Инструктор Павел-просто супер! Было круто!!!
Вадим
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100017097850061
Был на впечатление "электрогитара". Все очень понравилось. Сходил бы ещё раз.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.