29652
 

Подаруй тривалу дегустацію вин для двох!

Вишукана дегустація 5-ти видів елітних вин в компанії досвідченого сомельє. Це будуть зразкові напої виробництва однієї або різних країн, серед яких можуть бути Італія, Франція, Грузія, Чилі та ін. Гостям нададуть можливість дізнатися головні секрети поєднання сиру з вином, правильного порядку дегустації, оптимальної температури напою. Прекрасним доповненням до вина стануть сир і свіжі хлібні вироби. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 039 раз
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Дегустація вин для двох ЛОНГЕР — що це?

Чудова можливість насолодитися справжнім смаком 5-ти елітних вин від кращих брендів. Серед країн-виробників може опинитися Франція, Італія, Чилі, Грузія та ін. Досвідчений сомельє познайомить з усіма етапами професійної дегустації та повідає принципи поєднання напоїв з різними сортами сиру. Пригощають в одному з двох найкращих столичних салонів вина.

Як все відбувається?

Салон вина, один із яких відвідають Щасливчики — є найкращими в Києві. Досвідчений сомельє почне дегустацію з цікавої екскурсії у минуле. Він повідає незвичайні факти про винарне майстерство, детально розповість про кожен етап традиційної дегустації та розкриє секрети поєднання вина з сиром. Потім Щасливчики спробують кожен напій. На стіл також подадуть апетитні закуски: сир та свіжі хлібні вироби.

Екскурс в історію виноробства від сомельє

Досвідчений сомельє не тільки розповість про правила проведення дегустації, але й познайомить з «минулим» та «теперішнім» винного мистецтва. Можна задавати будь-які питання, щоб навчитися вибирати якісні напої та сповна насолоджуватися смаком.

Дегустація 5-ти видів елітних вин

Під час дегустації гурманам запропонують оцінити смак 5-ти сортів елітних вин. Це будуть напої від кращих країн-виробників, серед яких може бути Італія, Франція, Чилі, Грузія та ін. Вина відрізняються вишуканим ароматом та яскраво вираженим присмаком.

Поєднання вина і сиру

Ідеальним доповненням до елітних напоїв послужать закуски. Це будуть різні сорти сиру. Також на стіл подадуть свіжі хлібні вироби.

Місце проведення враження:

Винний клуб 28 - Винний магазин
м. Арсенальна, вул. Грушевського, 28/2 Показати на мапі
Хареба - Виноробня
м. Лук'янівська, вул. Татарська, 21 Показати на мапі

303 відгуків реальних людей

С
Саша
26 лютого 2018
24.02.18 Дегустували грузинські вина в Харебі. Я не великий поціновувач вина, але було досить цікаво. Сомельє привітний, дружній, на всі питання з радістю відповідав. Час проходить реально швидко, після кількох келихів хочеться попросити музику і кусок м'яса))

М
Мария
24 лютого 2018
Вчера были с мужем на дегустации в Винном клубе 28. Небольшой приятный магазинчик с хорошим выбором вин. Нас провели в святая святых, нижний подземный этаж "только для членов клуба". Вначале было похоже на лекцию, хотелось записать каждое слово нашего сомелье Аделя. Было впечатление, что мы попали на первое занятие для профессионалов. И я пожалела, что не взяла блокнот) Кроме самой дегустации...
Вчера были с мужем на дегустации в Винном клубе 28. Небольшой приятный магазинчик с хорошим выбором вин. Нас провели в святая святых, нижний подземный этаж "только для членов клуба". Вначале было похоже на лекцию, хотелось записать каждое слово нашего сомелье Аделя. Было впечатление, что мы попали на первое занятие для профессионалов. И я пожалела, что не взяла блокнот) Кроме самой дегустации Адель научил нас различать букет запахов вина, правильно держать бокал и подготавливать вино к употреблению. Отдельный плюс, что на дегустации можно задавать вопросы и не только по вину, а и по любому алкоголю. Так, мы, например, выяснили, какой коньяк и виски лучше покупать, как отличить подделку вина от настоящего и еще много чего другого. Спасибо нашему сомелье Аделю за отлично проведенный вечер! И компании Бодо за такую возможность. Искала альтернативу, чтобы организовать дегустацию без посредников, и не нашла за такую цену ни-че-го. Рекомендую!

М
Марія
17 лютого 2018
Нам очень понравилось впечатление, получили именно море! Ненавязчивый сомелье, который разрешал себя перебивать :), и мудро посоветовал бутылочку вина домой поевшей просьбе. Узнали много, с нашей стороны. Со стороны организаторов, 5+, приятный и спокойный сервис.

А
Анастасия
22 січня 2018
Были в Хореба на дегустации вин Грузии. Очень уютное, тихое замечательное место. Спасибо Наталье за то,что не только так вкусно расказала о вине и о тонкостях, специфике и секретах именно грузинского виноделия,но еще и поделилась своей любовью к этой стране. Остались довольны.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень