29652
 

Дегустація вин для двох ЛОНГЕР

Вишукана дегустація 5-ти видів елітних вин в компанії досвідченого сомельє. Це будуть зразкові напої виробництва однієї або різних країн, серед яких можуть бути Італія, Франція, Грузія, Чилі та ін. Гостям нададуть можливість дізнатися головні секрети поєднання сиру з вином, правильного порядку дегустації, оптимальної температури напою. Прекрасним доповненням до вина стануть сир і свіжі хлібні вироби. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Дегустація вин для двох ЛОНГЕР — що це?

Чудова можливість насолодитися справжнім смаком 5-ти елітних вин від кращих брендів. Серед країн-виробників може опинитися Франція, Італія, Чилі, Грузія та ін. Досвідчений сомельє познайомить з усіма етапами професійної дегустації та повідає принципи поєднання напоїв з різними сортами сиру. Пригощають в одному з двох найкращих столичних салонів вина.

Як все відбувається?

Салон вина, один із яких відвідають Щасливчики — є найкращими в Києві. Досвідчений сомельє почне дегустацію з цікавої екскурсії у минуле. Він повідає незвичайні факти про винарне майстерство, детально розповість про кожен етап традиційної дегустації та розкриє секрети поєднання вина з сиром. Потім Щасливчики спробують кожен напій. На стіл також подадуть апетитні закуски: сир та свіжі хлібні вироби.

Екскурс в історію виноробства від сомельє

Досвідчений сомельє не тільки розповість про правила проведення дегустації, але й познайомить з «минулим» та «теперішнім» винного мистецтва. Можна задавати будь-які питання, щоб навчитися вибирати якісні напої та сповна насолоджуватися смаком.

Дегустація 5-ти видів елітних вин

Під час дегустації гурманам запропонують оцінити смак 5-ти сортів елітних вин. Це будуть напої від кращих країн-виробників, серед яких може бути Італія, Франція, Чилі, Грузія та ін. Вина відрізняються вишуканим ароматом та яскраво вираженим присмаком.

Поєднання вина і сиру

Ідеальним доповненням до елітних напоїв послужать закуски. Це будуть різні сорти сиру. Також на стіл подадуть свіжі хлібні вироби.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Хареба - Виноробня
м. Лук'янівська, вул. Татарська, 21 Показати на мапі

307 відгуків

А
Алексей
7 серпня 2018
Хареба - настоящий уголок Грузии посреди спального района Киева! Дегустация устроена очень атмосферно, приятный и вежливый сомелье, понравилось настолько, что даже захватили виннишка с собой :)

Т
Татьяна
10 липня 2018
Були на дегустації грузинських вин у "Хареба". Дегустацію проводили для нас двох, не для групи (як на інших дегустаціях). Все було цікаво, смачно і позитивно. Дякуємо сомелье Інні за приємно проведений час.

А
Алексей
26 червня 2018
Здравствуйте. Недавно посетили дигустацыю вин на двоих. Отличное впечатление. Команда - молодцы! Советую всем.

А
Александр
29 травня 2018
Впечатления после дегустации вин винодельни Хареба остались очень положительные! Даже не предполагали что дегустация может быть на столько интересной и увлекательной. Вина, закуски, атмосфера проведения на высоком уровне. После дегустации вин Хареба, даже захотелось посетить Грузию! Очень рекомендуем данное предложение как в подарок, так и для интересного проведения время с любимыми!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень