29652
 

Подаруй смачну дегустацію вин для двох ЛОНГЕР!

Вишукана дегустація 5-ти видів елітних вин в компанії досвідченого сомельє. Це будуть зразкові напої виробництва однієї або різних країн, серед яких можуть опинитися Італія, Франція, Чилі та ін. Гостям запропонують дізнатися головні секрети поєднання сиру з вином, про правильний порядок дегустації, оптимальну температуру напою. Прекрасним доповненням до вина стане сир і свіжа випічка.  детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.05.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 691 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.05.2017

Дегустація вин для двох ЛОНГЕР — що це?

Чудова можливість насолодитися справжнім смаком 5-ти елітних вин від кращих брендів. Серед країн-виробників може опинитися Франція, Італія, Чилі та ін. Досвідчений сомельє допоможе зазирнути «по той бік» винної етикетки, познайомить з усіма етапами професійної дегустації та повідає принципи поєднання напоїв з різними сортами сиру. Пригощають в одному із найкращих столичних салонів вина.

Як все відбувається?

Салон вина, який відвідають Щасливчики — один із найкращих у Києві. Досвідчений сомельє почне дегустацію з цікавої екскурсії у минуле. Він повідає незвичайні факти про винарне майстерство, детально розповість про кожен етап традиційної дегустації та розкриє секрети поєднання вина з сиром. Потім Щасливчики спробують по 50 мл кожного напою. На стіл також подадуть апетитні закуски: сир та свіжу випічку.

Екскурс в історію виноробства від сомельє

Досвідчений сомельє не тільки розповість про правила проведення дегустації, але й познайомить з «минулим» та «теперішнім» винарного мистецтва. Можна задавати будь-які питання, щоб навчитися вибирати якісні напої та сповна насолоджуватися смаком.

Дегустація 5-ти видів елітних вин

Під час дегустації гурманам запропонують оцінити смак 5-ти сортів елітних вин. Це будуть напої від кращих країн-виробників, серед яких може бути Італія, Франція, Чилі та ін. Дегустаційна норма для кожного — 50 мл. Вина відрізняються вишуканим ароматом та яскраво вираженим присмаком.

Поєднання вина і сиру

Ідеальним доповненням до елітних напоїв послужать закуски. Це будуть різні сорти сиру. Також на стіл подадуть свіжу випічку. 

Місце проведення враження

255 відгуків реальних людей

Дегустація вин для двох ЛОНГЕР

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39