101470
 

Подаруй справжні гонки на баггі!

Драйвовий заїзд на потужному позашляховику - баггі - на широкій ґрунтовій трасі! Полегшені кросові авто з механічною коробкою передач легко підкорюють ділянки дороги, які, на перший погляд, здаються непрохідними, маневрують на поворотах, утримують швидкість, незважаючи на перешкоди: пісок, калюжі, нерівності рельєфу. Протестувати усі можливості незвичайного транспорту можна на звивистому піщаному треку довжиною понад 1,5 км. Для водія передбачено інструктаж від професійного слаломщика, а також - видається повний комплекс захисту. детальніше

1 чол. 25 хвилин Використати до 31.07.2017
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 480 раз
1 людина
25 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів

Баггі драйв — що це?

Драйвові гонки на потужних баггі по бездоріжжю, по звивистій грунтовій спортивній трасі з одностороннім рухом. Баггі — полегшене задньопривідне авто з механічною 5-ступінчатою коробкою передач. Завдяки унікальній гоночної системі та невеликій вазі, ним легко управляти й маневрувати навіть на піщаній місцевості!

Як все відбувається?

Враження проходить на базі баггі-центру GetDrive у 50 км від Києва. Досвідчений інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика, а потім підбере для нього відповідний баггі, видасть захисну екіпіровку та розповість теорію керування машиною. Потім Щасливчик зможе приступити до безпосереднього катання! Попереду — величезна піщана траса, яка облаштована спеціально для гонок! Після заїзду можна буде переодягтися, прийняти душ та перекусити в затишному кафе, яке знаходиться на території.

Унікальні автомобілі-позашляховики баггі

Можливопридбати досвід управління незвичайним кросовимавто, яке має полегшену конструкцію і впевнено пересувається по бездоріжжю! Баггі не грузнуть у піску, легко проходять різкі повороти, долають підйоми та перепони. Катання на цих авто — прекрасний вид активного відпочинку!

Професійна спортивна траса

Це величезний грунтовий трек довжиною 1400 метрів і шириною — від 4 до 6 метрів. Він складається із двох паралельних трас, на яких організовано рух у одному напрямку. На кожній із них може одночасно перебувати до 3-х автомобілів. Випробувати потужність баггі також можна на кілометровій модифікації, яка знаходиться всередині траси. Вона оснащена затяжними кільцевими поворотами й прямою у кінці.

Усе включено

Перед заїздом професійний гонщик видасть екіпірування: шолом, підшоломник і комбінезон. Кожний автомобіль обладнано спеціальними чотирьохточковими ременями. Залежно від рівня навичок гонщика, інструктор підбере машину з підходящими характеристиками.

28 відгуків реальних людей