101470
 

Подаруй справжні гонки на баггі!

Драйвовий заїзд на потужному позашляховику - баггі - на широкій ґрунтовій трасі! Полегшені кросові авто з механічною коробкою передач легко підкорюють ділянки дороги, які, на перший погляд, здаються непрохідними, маневрують на поворотах, утримують швидкість, незважаючи на перешкоди: пісок, калюжі, нерівності рельєфу. Протестувати усі можливості незвичайного транспорту можна на звивистому піщаному треку довжиною понад 1,5 км. Для водія передбачено інструктаж від професійного слаломщика, а також - видається повний комплекс захисту. детальніше

1 чол. 28 хвилин Використати до 30.04.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 22 183 рази
1 людина
28 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів

Баггі драйв — що це?

Драйвові гонки на потужних баггі по бездоріжжю, по звивистій грунтовій спортивній трасі з одностороннім рухом. Баггі — полегшене задньопривідне авто з механічною 5-ступінчатою коробкою передач. Завдяки унікальній гоночної системі та невеликій вазі, ним легко управляти й маневрувати навіть на піщаній місцевості!

Як все відбувається?

Враження проходить на базі баггі-центру GetDrive у 50 км від Києва. Досвідчений інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика, а потім підбере для нього відповідний баггі, видасть захисну екіпіровку та розповість теорію керування машиною. Потім Щасливчик зможе приступити до безпосереднього катання! Попереду — величезна піщана траса, яка облаштована спеціально для гонок! Після заїзду можна буде переодягтися, прийняти душ та перекусити в затишному кафе, яке знаходиться на території.

Унікальні автомобілі-позашляховики баггі

Можливопридбати досвід управління незвичайним кросовимавто, яке має полегшену конструкцію і впевнено пересувається по бездоріжжю! Баггі не грузнуть у піску, легко проходять різкі повороти, долають підйоми та перепони. Катання на цих авто — прекрасний вид активного відпочинку!

Професійна спортивна траса

Це величезний грунтовий трек довжиною 1400 метрів і шириною — від 4 до 6 метрів. Він складається із двох паралельних трас, на яких організовано рух у одному напрямку. На кожній із них може одночасно перебувати до 3-х автомобілів. Випробувати потужність баггі також можна на кілометровій модифікації, яка знаходиться всередині траси. Вона оснащена затяжними кільцевими поворотами й прямою у кінці.

Усе включено

Перед заїздом професійний гонщик видасть екіпірування: шолом, підшоломник і комбінезон. Кожний автомобіль обладнано спеціальними чотирьохточковими ременями. Залежно від рівня навичок гонщика, інструктор підбере машину з підходящими характеристиками.

Місце проведення враження

Фотографії враження

27 відгуків реальних людей

Баггі драйв

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39