101470
 

Подаруй справжні гонки на баггі!

Драйвовий заїзд на потужному позашляховику — баггі — по широкій ґрунтовій трасі! Полегшені кросові авто з механічною коробкою передач легко підкорюють ділянки дороги, які на перший погляд здаються непрохідними, маневрують на поворотах, утримують швидкість незважаючи на перешкоди: пісок, калюжі, нерівності рельєфу. Протестувати всі можливості незвичайного транспорту можна на звивистому піщаному треку довжиною понад 1,5 км. Для водія передбачений супровід професійного інструктора, а також видається повний комплекс захисту. подробнее...

1 чол. 25 хвилин Використати до 31.10.2017
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 873 раз
1 людина
25 хвилин
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Баггі драйв — що це?

Драйвові гонки на потужних баггі по бездоріжжю, по звивистій ґрунтовій спортивній трасі з одностороннім рухом. Баггі — полегшене задньопривідне авто з механічною 5-ступінчатою коробкою передач. Завдяки унікальній гоночній системі та невеликій вазі, ним легко управляти й маневрувати навіть на піщаній місцевості.

Як все відбувається?

Враження проходить на базі баггі-центру GetDrive у 50 км від Києва. Досвідчений інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика, а потім підбере для нього відповідний баггі, видасть захисну екіпіровку та розповість теорію керування машиною. Потім Щасливчик зможе приступити до безпосереднього катання! Попереду — величезна піщана траса, яка облаштована спеціально для гонок! Після заїзду можна буде переодягтися, прийняти душ та перекусити в затишному кафе, яке знаходиться на території.

Унікальні автомобілі-позашляховики баггі

Можливість отримати досвід управління незвичайним кросовим авто, яке має полегшену конструкцію і впевнено пересувається по бездоріжжю. Баггі не грузнуть у піску, легко проходять різкі повороти, долають підйоми та перепони. Катання на цих авто — прекрасний вид активного відпочинку.

Професійна спортивна траса

Це величезний ґрунтовий трек довжиною 1400 метрів і шириною — від 4 до 6 метрів. Він складається із двох паралельних трас, на яких організовано рух у одному напрямку. На кожній із них може одночасно перебувати до 3-х автомобілів. Випробувати потужність баггі також можна на кілометровій модифікації, яка знаходиться всередині траси. Вона оснащена затяжними кільцевими поворотами й прямою у кінці.

Усе включено

Перед заїздом професійний гонщик видасть екіпірування: шолом, підшоломник і комбінезон. Кожний автомобіль обладнано спеціальними чотирьохточковими ременями. Залежно від рівня навичок гонщика, інструктор підбере машину з відповідними характеристиками.

Місце проведення враження:

Баггі центр GetDrive
Київська обл., Макарівський р-он, с. Колонщина, вул. Шевченка, 6А Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

А
Антон
31 жовтня 2016
Очень прикольное впечатление.

25 жовтня 2016
Впечатление подарила девушка, на День рождение. Сначала не знал, чего ожидать, поскольку для меня подобный подарок - это впервые. Но мои ожидания оправдались. Инструктор - отличный. Все рассказал, показал, проследил. Дорога пошла в руку, единственное - передачи немного прыгали, но когда приловчиться, то все идет как по маслу. 28 минут удовольствия пролетели как 2 секунды. Спасибо огромное))

А
Антон
24 вересня 2016
Впечатление получено! Неплохая трасса, в разнообразными участками и оптимальной длины. Отлично организовано, без лишних вопросов и проблем. Остался доволен:-)

6 вересня 2016
Папе подарили сертификат, а мне он доверил выбрать впечатление! Как только увидела, что есть багги драйв - выбор сразу же пал только на это впечатление! Во-первых, драйв, а во вторых, когда ты еще выедешь за пределы Киева чтобы покататься на багги! Впечатления получили оба и хотелось еще и еще. Мощные машины и при поездке можно было выплеснуть все эмоции! Совет, тем кто выбирает багги: не...
Папе подарили сертификат, а мне он доверил выбрать впечатление! Как только увидела, что есть багги драйв - выбор сразу же пал только на это впечатление! Во-первых, драйв, а во вторых, когда ты еще выедешь за пределы Киева чтобы покататься на багги! Впечатления получили оба и хотелось еще и еще. Мощные машины и при поездке можно было выплеснуть все эмоции! Совет, тем кто выбирает багги: не уезжайте сразу после покатушек. Центр багги драйва располагается на базе воздухоплавателей, которая создает особую атмосферу и на территории есть кафешка. Так вот, до заезда можно заказать еду и после поездки пообедать и поделится впечатлениями и обсудить ваш заезд, что позволит в полной мере ощутить и запомнить драйв от впечатления! Мы точно приедем еще раз кататься!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень