101319
 

Подаруй двогодинний політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту в кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні виявляться штурвал, різні прилади та датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює відчуття 100% реалістичності польоту. Моделюється різний час доби, погода та навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів у районі аеропорту «Бориспіль», належить здійснити полномаршрутный віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж займе місце за штурвалом.  подробнее...

2 чол. 2 години Використати до 31.01.2018
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 31.01.2018

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР - що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака - ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам та вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком та постійно буде давати необхідні підказки. Потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт та посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

Віртуальний повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

  • складати польотний план
  • користуватися навігаційною картою
  • розраховувати необхідну кількість палива
  • враховувати погодні умови
  • користуватися бортовою електронікою

Місце проведення враження:

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

470 відгуків реальних людей

О
Олег
21 липня 2017
Коллеги сделали подарок данного сертификата на ДР. Два часа полётов, 5-6 взлётов и посадок в разных аэропортах мира. Впечатления очень положительные. Большое спасибо инструктору Андрею, помог быстро освоиться с управлением.

А
Андрей
18 липня 2017
Большое спасибо! Очень понравилось. Впечатления незабываемые!

6 липня 2017
Добрый день!ходили с мужем 5.07 на мой день рождения полетать!впечатления непередаваемые,реальные!ощущения новые и того стоят!инструктор Андрей очень понравился своим юмором и замечательным инструктажем!сразу видно человек на своем месте!спасибо за впечатления!рекомендуем!)))

В
Владимир
6 липня 2017
Посещение симулятора мне подарили на Д/Р. Остался очень доволен. Сам симулятор достаточно точно переносит в кабину реального самолета. Соглашусь с теми, кто писал здесь, что нужно сразу брать два часа (лонгер). За час успеется только понять, что вокруг тебя происходит. Инструктор толково все объясняет, помогает не разбить самолет. В общем, все очень понравилось! При возможности думаю...
Посещение симулятора мне подарили на Д/Р. Остался очень доволен. Сам симулятор достаточно точно переносит в кабину реального самолета. Соглашусь с теми, кто писал здесь, что нужно сразу брать два часа (лонгер). За час успеется только понять, что вокруг тебя происходит. Инструктор толково все объясняет, помогает не разбить самолет. В общем, все очень понравилось! При возможности думаю повторить! Компании Bodo тоже спасибо! Организовали, проинформировали, сопроводили..) Успехов всем! Огромное спасибо! )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень