101319
 

Подаруй двогодинний політ на стимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту у кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні опиняться штурвал, різні прилади і датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює враження 100% реалістичності польоту. Моделюються різні години доби, погода і навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів в районі аеропорту «Бориспіль», випаде нагода здійснити повномаршрутний віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж посяде місце за штурвалом.  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 976 раз
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР - що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака - ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам і вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком і постійно буде давати необхідні підказки. А потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт і посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода і сезон.

Віртуальний повно маршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

  • складати польотний план
  • користуватися навігаційною картою
  • розраховувати необхідну кількість палива
  • враховувати погодні умови
  • користуватися бортовою електронікою

Місце проведення враження

411 відгуків реальних людей