101319
 

Подаруй двогодинний політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту в кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні виявляться штурвал, різні прилади та датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює відчуття 100% реалістичності польоту. Моделюється різний час доби, погода та навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів у районі аеропорту «Бориспіль», належить здійснити полномаршрутный віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж займе місце за штурвалом.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2018

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР - що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака - ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам та вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком та постійно буде давати необхідні підказки. Потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт та посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

Віртуальний повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

  • складати польотний план
  • користуватися навігаційною картою
  • розраховувати необхідну кількість палива
  • враховувати погодні умови
  • користуватися бортовою електронікою

Місце проведення враження:

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

487 відгуків реальних людей

18 вересня 2017
Отличное впечатление. Особенно оно хорошо благодаря инструктору. Было интересно и познавательно. Всем кто любит самолеты, обязательно надо попробовать.

14 вересня 2017
Мы были в восторге! Подарок был для мужа, который в свое время немного был связан с самолетами. О симуляторе: сначала очень удивились когда увидели что это только кабина, а не полноценный самолет. Но внутри все настоящее! Инструктор большой молодец - для людей, которые мало что понимают в пилотировании все очень доступно объяснил. Когда запустили программу для полета, я полностью забыла о том...
Мы были в восторге! Подарок был для мужа, который в свое время немного был связан с самолетами. О симуляторе: сначала очень удивились когда увидели что это только кабина, а не полноценный самолет. Но внутри все настоящее! Инструктор большой молодец - для людей, которые мало что понимают в пилотировании все очень доступно объяснил. Когда запустили программу для полета, я полностью забыла о том что мы на земле! так все было реалистично. Меня даже немного укачивало сначала))) В общем все очень круто! Всем рекомендую! Однозначно поедем еще, и не раз. Спасибо Bodo за хорошую организацию!!!

В
Виктор
13 вересня 2017
Впечатление было подарено нам с дочкой нашей любимой мамой на совместный наш День Рождения. Идея подарка классная. Воспользовались через 3 месяца после дарения.Простая активация, приятное обслуживание по бронированию даты и времени. Очень приятный инструктор. Может подбодрить, помочь и поругать (в хорошем смысле). Впечатлений уйма. После выхода из кабины мы с дочкой еще некоторое время чувствовали себя в самолете.

Ю
Юлия
10 вересня 2017
Я давно просматривала и мечтала посетить это впечатление. Предстояли трёхдневные выходные и я решила приобрести новое впечатление. Мы с подружкой уже много впечатлений попробовали, но от этого просто пришли в восторг. Мы радовались, как дети, у которых сбылось желание полетать в кабине пилота))) и не только полетать, а и по управлять))) Очень доступное изложение информации, много информации...
Я давно просматривала и мечтала посетить это впечатление. Предстояли трёхдневные выходные и я решила приобрести новое впечатление. Мы с подружкой уже много впечатлений попробовали, но от этого просто пришли в восторг. Мы радовались, как дети, у которых сбылось желание полетать в кабине пилота))) и не только полетать, а и по управлять))) Очень доступное изложение информации, много информации развивающего характера, которую даже мы не знали, но она очень полезная и интересная, много эмоций и впечатлений. Вообщем советую всем обязательно посетить это впечатление. Что касается меня, то хочу пойти туда ещё не один раз

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень