101319
 

Подаруй двогодинний політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту в кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні виявляться штурвал, різні прилади та датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює відчуття 100% реалістичності польоту. Моделюється різний час доби, погода та навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів у районі аеропорту «Бориспіль», належить здійснити полномаршрутный віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж займе місце за штурвалом.  подробнее...

2 чол. 2 години Використати до 31.10.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 320 раз
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2017

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР - що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака - ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам та вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком та постійно буде давати необхідні підказки. Потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт та посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

Віртуальний повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

  • складати польотний план
  • користуватися навігаційною картою
  • розраховувати необхідну кількість палива
  • враховувати погодні умови
  • користуватися бортовою електронікою

Місце проведення враження:

Линкстар AERO
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

458 відгуків реальних людей

24 травня 2017
Віртуальний політ на авіасимуляторі ТУ-134 подарувала доньці на її день народження. "Літали" вона та племінник. Позитивні враження від польоту нескінченні. Особлива подяка BODO за бездоганну організацію та інструктору за його позитив.

Екатерина
18 травня 2017
Сертификат Бодо подарили на работе, выбрала виртуальный полет, так как это впечатление расчитано на двоих и тема полетов на самолете очень интересна для нас с мужем. Экран и полет очень реалистичен. Очень понравился инструктор Валентин, который все объяснял и рассказывал и научил азам управления в настоящей кабине ТУ-134! Рекомендую это впечатление всем - и взрослым,и детям!

Д
Дарья
16 травня 2017
Данный сертификат был подарен молодому человеку на день рождение. От подарка были в восторге!!! Незабываемые впечатления, очень познавательно, отличный инструктор, и ощущения реальности на все 100%. После этого подарка еще целый день не могли отойти от эмоций и куража. Благодарю BODO за то, что дарите людям радость и хорошее настроение и ваши подарочные коробочки очень красивые)))

Ю
Юлія
16 травня 2017
Були з сином (9 років) на авіасимуляторі , враження надзвичайні!!!все як в реальності!!! Раджу спробувати всім!!!! Не пожалкуєте !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень