101319
 

Подаруй затяжний політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту в кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні виявляться штурвал, різні прилади та датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює відчуття 100% реалістичності польоту. Моделюється різний час доби, погода та навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів у районі аеропорту «Бориспіль», належить здійснити полномаршрутный віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж займе місце за штурвалом.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 989 раз
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР — що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака — ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам та вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком та постійно буде давати необхідні підказки. Потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт та посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

Віртуальний повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

 • складати польотний план
 • користуватися навігаційною картою
 • розраховувати необхідну кількість палива
 • враховувати погодні умови
 • користуватися бортовою електронікою

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

534 відгуків

Е
Елена
21 липня 2018
Искала подарок на день рождения своему брату. Нашла в интернете подарки от Bodo. Решила попробовать. Выбрала «Авиасимулятор ТУ-134». Девочка позвонила сразу же. Все подробно объяснила. Подобрали подходящий день. Брат остался очень доволен. Подарок удался. Спасибо Bodo!

А
Анна
1 липня 2018
Сертификат мы с невесткой подарили нашим мужьям на Новый год. Выбирали что то необычное и доступное по цене. Но при активации сертификата оператор так ярко расписала как будет проходить впечатление , что захотелось попробовать и самим. :) Купили еще один сертификат и получили незабываемые впечатления :) Теперь я точно знаю что происходит в кабине самолета за закрытой дверью ;)

Л
Лариса
29 червня 2018
Авіасимулятор ТУ-134 - подарунок хресної моєму синові на день народження. Дуже цікавий досвід як для 11-річного хлопчика та дорослого батька. У мами-глядача - вражень теж досить багато. Дуже подобається. що інструктор розповів історію про даний літак, грамотно і швидко ознайомив із роботою літального апарату, моделював різні ситуації польоту. 100% ефект присутності на борту літака. Звуки шуму...
Авіасимулятор ТУ-134 - подарунок хресної моєму синові на день народження. Дуже цікавий досвід як для 11-річного хлопчика та дорослого батька. У мами-глядача - вражень теж досить багато. Дуже подобається. що інструктор розповів історію про даний літак, грамотно і швидко ознайомив із роботою літального апарату, моделював різні ситуації польоту. 100% ефект присутності на борту літака. Звуки шуму моторів, різні попереджувальні сигнали, відео польоту - створювали незабутнє враження. Мій син сказав, що хоче ще раз відвідати це враження/ Окрема подяка працівникам bodo за якісну роботу. Швидке підтвердження активації картки через viber, узгодження деталей через телефон та детальна інструкція на e-mail - не залишили сумніву, що все буде чудово.

Л
Людмила
15 червня 2018
Доброго дня! Сертифікат на враження нам був подарований сину на день народження. Нарешті підібрали час і скористалися, враження дітей були неперевершені. Дякуємо bodo і окрема вдачність інструктору.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень