101319
 

Подаруй затяжний політ на авіасимуляторі ТУ-134!

Цілих 2 години віртуального польоту в кабіні справжнього пасажирського лайнера ТУ-134. В особистому розпорядженні виявляться штурвал, різні прилади та датчики. Зображення з імітацією «повітряної пригоди» виводиться на великий екран, що створює відчуття 100% реалістичності польоту. Моделюється різний час доби, погода та навіть сезон. Після 2-х тренувальних польотів у районі аеропорту «Бориспіль», належить здійснити полномаршрутный віртуальний рейс «Київ-Черкаси». За компанію можна буде запросити з собою приятеля, який теж займе місце за штурвалом.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 905 раз
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 30.11.2018

Авіасимулятор ТУ-134 ЛОНГЕР — що це?

Інтерактивна кабіна 72-місцевого пасажирського літака — ТУ-134. Завдяки діючим важелям управління, штурвалу, датчикам, приладам та вмикачам відтворюється реалістичне відчуття польоту. Відеосупровід проектується на великий екран, розташований перед кабіною. Можливість здійснити віртуальний полномаршрутний рейс «Київ - Черкаси».

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити за компанію свого приятеля. Кожен з них побуває як у ролі першого, так і другого пілота. Адже попереду -цілі 2 тренувальних польоти з імітацією оточення аеродрому «Бориспіль»! Насамперед, відбудеться знайомство з досвідченим інструктором, який до найменших дрібниць пояснить теорію управління літаком та постійно буде давати необхідні підказки. Потім Щасливчики по черзі здійснять віртуальний зліт та посадку пасажирського лайнера ТУ-134. А трошки попрактикувавшись - спробують вирушити у рейс далекого сполучення.

Максимальна реалістичність польоту

Керування авіасимулятором здійснюється за допомогою діючого важеля управління, штурвалу, датчиків, приладів та вмикачів. Реалістичне відчуття польоту також створюється завдяки зображенню, що виводиться на екран перед кабіною. Як у небі, так і на землі можна навіть побачити інші літаки! Моделюється будь-який час доби, погода та сезон.

Віртуальний повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси»

«Пілотувати» лайнер можна як поблизу аеропорту «Бориспіль», так і на дальню відстань! Це буде повномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Доки один гість буде пробувати свої сили в кріслі першого пілота, другий зможе виконати роль його головного помічника. На зворотному шляху новоспечені льотчики поміняються місцями!

Новий цікавий досвід
Під час польоту на симуляторі ТУ-134 можна навчитися:

 • складати польотний план
 • користуватися навігаційною картою
 • розраховувати необхідну кількість палива
 • враховувати погодні умови
 • користуватися бортовою електронікою

Місце проведення враження:

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери
пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11 Показати на мапі

525 відгуків реальних людей

Я
Ярослав
20 травня 2018
Хорошо проведённое время, которое летит незаметно. Инструктор Андрей - просто ТОП.

Д
Дмитрий
19 травня 2018
Очень понравилось.Остались под впечатлением. Отдельное спасибо инструктору!!!!!!!!!

Е
Елена
10 травня 2018
Подарила детям сертификат ещё на "Миколайчика". Воспользовались 09.05.2018. Впечатлений море. Особенно когда включают ночной полет. Младший постоянно кренил самолёт и баловался, а старший старался лететь правильно ( он был помощником пилота). Не смотря на это наш инструктор нашел подход к детям. Спасибо за впечатление и профессионализм инструктора!!!

С
Сергей
2 травня 2018
Очень понравилось. Реальный полет. Всегда любил авиацию. подарок подарили дети.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень