101852
 

Подаруй абонемент на вільне плавання ЛОНГЕР!

Абонемент на 10 відвідувань басейну — по 45 хвилин кожне. Комфортні умови гарантують подвійне задоволення від плавання: 4 доріжки довжиною 25 м, а також температура води в межах +27-28 С. Сам процес плавання не тільки приємний, але й надзвичайно корисний для здоров'я — зміцнюється мускулатура та імунітет, посилюється витривалість організму, зникає втома. На свій розсуд належить вибрати найбільш вигідне місце розташування басейну: біля м. «Позняки», м. «Вокзальна», м «Осокорки», в районі Троєщини та сел. Бортничі. Використати абонемент необхідно протягом 35 днів.  детальніше

1 чол. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.07.2017
750 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 875 раз
1 людина
10 сеансів по 45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обов'язкова довідка
Доступно з 6 років

Абонемент в басейн ЛОНГЕР — що це?

Шанс насолодитися плаванням у будь-який час року! Абонемент дає право відвідати сучасний басейн аж 10 разів. Дійсний він буде протягом 35 днів, що дозволить займатися близько 3-х разів на тиждень. Тут є усі умови для комфортного плавання: 4 широкі 25-метрові доріжки, температура води з відміткою в +27-28, затишні роздягальні та душові. Для регулярних відвідувань можна вибрати один із 5 басейнів спорткомплексу, які розташовані в різних районах столиці.

Як все відбувається?

Щасливчик заздалегідь вибере адрес басейну, до якого йому буде найзручніше добиратися. Переодягнутися він зможе в комфортній роздягальні, а особисті речі залишити в окремій шафі під замком. Ну, а потім чекає найцікавіше — повноцінне тренування із плавання. Для занять на воді відведено 45 хвилин, всього їх буде 10. 

10 візитів у басейн!

У воронці скаженого ритму життя так хочеться просто зупинитися і хоча б на годинку забути про повсякденні турботи. І саме в басейні робити це найкраще — адже вода володіє унікальною властивістю заряджати життєвими силами душу й тіло. А 10 «сеансів плавання» тривалістю по 45 хвилин дозволять підбадьоритися та підняти працездатність на новий рівень!

Просторий басейн у вибраній локації

Спорткомплекс має кілька басейнів у різних точках міста, тому пропонується вибрати найближчий. Усі вони досить глибокі (близько 2 метрів) і надзвичайно просторі — мають 4 окремі доріжки довжиною 25 метрів. Зануритися у теплу водичку буде дуже приємно — температура в басейні завжди підтримується на рівні +27-28 С.

Поєднати приємне з корисним

Такий активний відпочинок допоможе не тільки моментально підняти настрій, але ще й ефективно оздоровитися! Будь-яке фізичне навантаження у воді дається набагато легше, тому результати будуть прямо-таки вражаючими:

  • покращиться витривалість організму
  • тіло стане більш струнким та сильним
  • зміцниться імунітет 

13 відгуків реальних людей