Фото 1 - Сплав по Дністру

Сплав по Дністру

(не активно)
Фото 2 - Сплав по Дністру
Фото 3 - Сплав по Дністру
Фото 4 - Сплав по Дністру
Фото 5 - Сплав по Дністру
Фото 6 - Сплав по Дністру
Фото 7 - Сплав по Дністру
Фото 8 - Сплав по Дністру
Фото 9 - Сплав по Дністру
Фото 10 - Сплав по Дністру
Фото 11 - Сплав по Дністру

Перегляньте також

Фото - Байдарафтинг
10 відгуків
подарували 454 рази
Два дні активного відпочинку на природі в компанії однодумців. На учасника туру чекає проходження порогів Мірошницький, Інтеграл і сплав на 10 км вниз за течією річки.
Актуально з травня по вересень
Фото - SPA в темряві для двох
282 відгуки
подарували 3 814 разів
Майстер виконає розслаблювальний авторський масаж із використанням теплої олії. Також він приділить особливу увагу зоні голови, пропрацювавши біологічно активні точки.
Фото - Екскурсія до Чорнобиля для двох
976 відгуків
подарували 12 657 разів
Пара вирушить у груповий тур у зону відчуження. Вони відвідають найбільш визначні пам'ятки. А також почують головні факти про катастрофу, яка сталася 26 квітня 1986 року.
Актуально з квітня по жовтень
1 люд.
2 дні (1 ніч)
Використати до 30.09.2022
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Як відбувається сплав по Дністру

Клієнт самостійно вирушить до місця збору групи — в кемп «Білий Бізон. Лука» в Івано-Франківській області. Після сніданку група пройде інструктаж із техніки безпеки. Кожному учаснику нададуть каное або рафт на вибір. Потім гід проведе навчання з основ веслування. Після цього почнеться сплав річкою довжиною 29 км у сторону кемпу «Білий Бізон. Хмелева». На маршруті група побуває у фортеці XVII століття в селі Раковець, а також на Червоній горі в Берем'янському урочищі. У кінці дня на клієнта чекає вечеря і ночівля в будиночку на березі Дністра.

Другий день група почне зі сніданку та підготовки до активностей. Потім команда здійснить ще один сплав річкою довжиною 16 км у напрямку села Устечко. Після цього всіх учасників відвезуть у кемп «Білий Бізон. Лука».

Додаткова інформація

  • Програма підійде людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки.
  • У вартість послуги входять проживання в кемпі, два перекуси, два сніданки й одна вечеря, послуги гіда, страховка та переїзд після сплаву назад у кемп.
  • Сертифікат не передбачає прокат одягу, харчування поза програмою і трансфер у табір і з табору.
  • Послуга проходить у групі до 20 осіб.
  • Скасувати або перенести враження можна не пізніше, ніж за три доби (72 години), інакше сертифікат анулюється. На жаль, його не можна буде більше використати.

Чому ми вибрали TURE

Компанія TURE працює з 2012 року. Вони розробляють маршрути, враховуючи рівень складності та насичення цікавими об'єктами.

Новий персонал компанії проходить навчання в Школі підготовки інструкторів. Також команда бере участь у спортивних туристичних заходах.

TURE співпрацює з Українською асоціацією активного та екологічного туризму. У 2014 році команда отримала від організації нагороду в номінації «Кращий інвестиційний проект в активному туризмі». Нею були відзначені кемпи «Білий Слон» у Карпатах і «Білий Бізон» на Дністрі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TURE
Графік можливих записів:

Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П'ятниця, Неділя: Вихідний

Субота: 08:00

Фото 1 - TURE
Фото 2 - TURE
Фото 3 - TURE
Фото 4 - TURE
Фото 5 - TURE
Фото 6 - TURE
Фото 7 - TURE
Фото 8 - TURE
Фото 9 - TURE
Фото 10 - TURE

2 відгуки

Настя
21 квітня 2021
Боялась, что будет страшно, но очень хотела попробовать. Что я могу вам сказать - непередаваемые эмоции, мне очень понравилось! Не жалею ни капли, что решилась! Свежий воздух, природа и, конечно, классная компания. Мне все помогли, поэтому было очень здорово))
Саша
17 червня 2020
Девушка решила устроить нам настоящее летнее приключение, и мы отправились сплавляться по Днестру) было интересно, не очень экстремально, но и весело, и драйвово. Нашли новых друзей, насладились природой, вкусно покушали и отдохнули на природе.

Як працює купівля враження в подарунок або для себе

Крок 1
Виберіть дату та час, введіть свої контактні дані. Дата бронювання буде попередньою.
Крок 2
Оплатіть вартість враження. Якщо організатор враження не зможе надати послугу, гроші повернуться на ваш рахунок.
Крок 3
Підтвердження бронювання прийде вам в СМС і листі незабаром.
Крок 4
На враженні пред'явіть організатору номер бронювання — 13 цифр з листа-підтвердження.
Перевірені
враження
Ми ретельно підбираємо організаторів вражень. Співпрацюємо тільки з кращими у своїй сфері. Послугу тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото і відео з локацій.
Без телефонних
дзвінків
Забронювати та оплатити послугу у нас на сайті швидше, ніж розмовляти та домовлятися з організатором враження безпосередньо.
Контроль якості
Після відвідування враження дізнаємося, як все відбулося. Якщо виникають запитання або невідповідності, вирішує все наша команда.
24/7 оплата і
бронювання
Оплата картою і бронювання online, тому доступна в будь-який зручний для вас час, а не в робочі години організатора враження.

Як виглядає подарунок або враження для себе

Фото - Підтвердження бронювання

Наші магазини

Фото 1 - Магазин bodo в ТЦ Most City
Фото 2 - Магазин bodo в ТЦ Most City